• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

حمایت وردپرس پارسی از همایش آینده وب و موبایل   19/04/74

چهارم و پنجم اسفند ماه 1395، همایش آیندهٔ وب و موبایل ایران با حمایت سازمان فناوری اطلاعات در مرکز همایش‌های شهید قندی برگزار خواهد شد. این همایش یک رویداد ۲ روزه است که در آن پیشتازان صنعت وب و موبایل از تکنولوژی‌های روز دنیا در این حوزه‌ها سخن می‌گویند به طوری که این همایش پنجره‌ای به چشم‌انداز آینده‌ٔ وب و موبایل در جهان، و همچنین راهنمایی برای تصمیم‌گیران، تصمیم‌سازان و متخصصان ایرانی است.   فرصت‌هایی که FOWM#  برای شما خلق خواهد کرد: آشنایی با تکنولوژی‌های آینده‌ساز وب و موبایل شرکت در مباحث چالشی درباره وب و موبایل ارتباط و شبکه‌سازی با “قله‌های وب و موبایل” موقعیت‌های کاری، هم‌تیمی‌های جدید دریافت گواهی شرکت در همایش دو روز به‌یادماندنی سرشار از شگفتی   شرکت‌کنندگان در این همایش ضمن آشنایی با فناوری‌های آینده‌ساز وب و موبایل، شرکت در مباحث چالشی و ارتباط با بزرگان وب و موبایل ایران، می‌توانند موقعیت‌های کاری و هم‌تیمی‌های جدید برای کسب‌وکار خود بیابند. این همایش برای طراحان و توسعه‌دهندگان وب‌سایت و موبایل، مدیران ارشد سازمان‌ها، صاحبان کسب‌وکارهای کوچک و متوسط، دانشجویان و علاقه‌مندان دارای نکات آموزشی و جذاب خواهد بود.   مجید علوی‌زاده، دبیر همایش آیندهٔ وب و موبایل که سابقه اجرای چند همایش و سمینار مرتبط را دارد، اعلام کرد: جمعی از بهترین‌ها و پیشروان این دو حوزه در ایران با ارائه‌های تخصصی خود، چشم‌انداز آینده این صنعت‌ها را به شرکت‌کنندگان عرضه خواهند کرد.   در هر یک از روزهای برگزاری همایش، یک پنل تخصصی در مورد یکی از موضوع‌های مهم این حوزه نیز برگزار خواهد شد و دست‌اندرکاران به بحث و تبادل نظر خواهند پرداخت و در پایان، به شرکت‌کنندگان گواهی حضور در همایش اعطا خواهد شد.   ثبت نام در مهمترین رویداد صنعت وب و موبایل ایران تا پایان بهمن ماه ۹۵ امکان پذیر خواهد بود، برای ثبت نام و یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این رویداد و آشنایی با موضوعات و سخنرانان به آدرس http://conf.wsschool.org/fowm مراجعه نمایید.   کاربران وردپرس پارسی می‌توانند با استفاده از کد wp-parsi از مبلغ ۴۰ هزار تومان تخفیف در ثبت نام برخوردار شوند.
yasweb

سئوالات در مورد راه اندازي بادي پرس

18 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام

من ميخوام بادي پرس رو نصب كنم ، اما دقيق نميدونم چيكار كنم .

قبل از فعالسازي پلاگين آيا بايد وردپرس شبكه رو فعال كنم ؟

در قئمهاي بعدي بايد چه كاري انجام بدم ؟

قالب بادي پرسم رو از كجا انتخاب كنم ؟

چگونه ميتونم بادي پرسم رو در يك برگه ديگه به غير از صفحه اصلي سايتم داشته باشم ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

- نیازی به فعالسازی چندسایته نیست.

- افزونه بادی پرس رو فعال کنید. بصورت گام به گام هست و چیز خاصی نداره.

- پوسته بادی پرس در همون بخش پوسته ها هست.

- باید پرس پیش فرض روی وردپرس میشینه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آموزش نصب:

http://codex.buddypress.org/getting-started/setting-up-a-new-installation/

پوسته ها:

http://buddypress.org/extend/themes/

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

الان مشكلي كه من دارم اينه كه در قسمت پوسته ها وقتي قالب بادي پرس رو فعال ميكنم رويه سايت اصليم نصب ميشه كه من اينو نميخوام و ميخوام در يك برگه ديگه بادي پرس بالا بياد . چيكار بايد انجام بدم ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

- باید پرس پیش فرض روی وردپرس میشینه.

بادی پرس سیستم رو به حالت شبکه اجتماعی میبره و البته قابلیت هاش هم توی برگه ها میره.

و بخش سایت یک بخش از کل سیستم میشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چون يكي از دوستان ميگفت در يك صفحه جديد هم ميشه فعالش كرد .

حالا اگه اين كار نميشه من ميتونم بادي پرس رو روي ساب دامين نصب كنم و به وب سايت اصليم اتصالش بدم ( مواردي مثل : عضويت ، آخرين ارسالها ) ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بله میشه بردش به یک برگه

اگه اشتباه نکنم قصد دارید قالب الانی سایتتون پابرجاباشه و بادی پرس بره به برگه ها

برای اینکار باید قالبتون رو برای بادی پرس سازگار کنید که می تونید از این افزونه استفاده کنید

BuddyPress Template Pack (موقع نصب خودش پیشنهاد نصب این افزونه رو میده)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بله همينطوره كه من ميخوام صفحه اصلي سايتم دست نخورده باقي بمونه و بادي پرس در يك برگه ديگه باز بشه .

من پلاگيني كه فرموديد رو نصب كردم ، اما كارهايي كه بعدش بايد انجام بدم رو نميدونم .

لطفا راهنمايي كنيد .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما کلا باید پوسته تون رو منطبق با بادی پرس کنید.

اون پک رو هم در پوسته باید اینکلود کنید.

http://codex.buddypress.org/theme-development/wordpress-to-buddypress-theme/

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

متاسفانه من زياد متوجه نشدم !!! اگه ميشه قالب الانی سایتم پابرجاباشه و بادی پرس بره به برگه ديگه از كسي از دوستان كه بتونه زحمتش رو بكشه درخواست دارم تا برام انجامش بده . از لحاظ هزينه هم مشكلي نيست .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگر میخواید با هزینه براتون انجام بدن بهتره توی بخش خرید تاپیک بزنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بله میشه بردش به یک برگه

اگه اشتباه نکنم قصد دارید قالب الانی سایتتون پابرجاباشه و بادی پرس بره به برگه ها

برای اینکار باید قالبتون رو برای بادی پرس سازگار کنید که می تونید از این افزونه استفاده کنید

BuddyPress Template Pack (موقع نصب خودش پیشنهاد نصب این افزونه رو میده)

سلام و عرض خسته نباشید

موقع نصب چند تا افزونه ی دیگه هم پیشنهاد میکنه مثل افزونه های BuddyPress Toolbar - Genesis Connect for BuddyPress-

Dynamic Widgets- CommentPress Core - bbPress Admin Bar Addition

این افزونه رو هم باید نصب کنیم یا افزونه BuddyPress Template Pack کفایت میکنه ؟؟؟

بعد اینکه برای اینکه فرم ثبت نام به فرم دلخوا خودمون تغییر بدیم افزونه ی خاصی وجود داره ؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
این افزونه رو هم باید نصب کنیم یا افزونه BuddyPress Template Pack کفایت میکنه ؟؟؟

این پک برای همگام سازی پوسته هست اون افزونه ها برای قابلیت های بیشتر بادی پرس روی پوسته

نصب نکنید هم مشکلی نداره

بعد اینکه برای اینکه فرم ثبت نام به فرم دلخوا خودمون تغییر بدیم افزونه ی خاصی وجود داره ؟؟

یعنی در المان های فرم تغییر بدید یا اینکه یک فرم جدید ایجاد کنید؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یعنی در المان های فرم تغییر بدید یا اینکه یک فرم جدید ایجاد کنید؟

-وقتی کاربر میخواد ثبت نام کنه چند فبلد دیگه هم پر کنه یه جورایی فرم ثبت نام شخصی سازی بشه

- در مورد تغییر تصویر پروفایل بادی پرس قابلیت آواتار داره یا افزونه ی دیگری باید نصب بشه ؟

- برای اینکه جعبه لاگین در سایدبار قرار بگیره چطور ؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

- یه سوال دیگه اینکه نوار ابزار بالای ادمین به خوبی نمایش داده میشه اما فقط قسمت خروج و داشبورد کار میکنه که آدرس دهی به صورت پیش فرض ورد پرس هست ما بقی کار نمیکنه

مثلا قسمت فعالیت که لینکش به اینصورته :

locallhost/theme1s/barge1/admin/activity

همچنین تمامی قسمتهایی که لینکشون به بادی پرس مربوط میشه

locallhost/theme1s/barge1/admin/change-avatar/

با تشکر فراوان

ویرایش شده در توسط i.gratia

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سوالات خیلی زیاد شده بهتره در تاپیک ها یجداگانه مطرح کنید تا راحتتر بشه پیگیری کرد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام وقت بخیر خوبین؟

من وردپرس نصب کردم بعد از قسمت افزونه های بادی پرس رو نصب کردم

یک قالب داشتم اون هم در قسمت هاست آپلود کردم که تو قسمت پوسته های وردپرس نشون نمیده. دلیلش چیه ؟

افزونه BuddyPress Template Pack  رو اصلا ندیدم و تو نصب هم سوالی نکرد

ممنون میشم راهنمایی کنید و اگر کسی قالب فارسی خوب سراغ داره معرفی کنه با تشکر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 ساعت قبل، alexi گفته است :

سلام وقت بخیر خوبین؟

من وردپرس نصب کردم بعد از قسمت افزونه های بادی پرس رو نصب کردم

یک قالب داشتم اون هم در قسمت هاست آپلود کردم که تو قسمت پوسته های وردپرس نشون نمیده. دلیلش چیه ؟

افزونه BuddyPress Template Pack  رو اصلا ندیدم و تو نصب هم سوالی نکرد

ممنون میشم راهنمایی کنید و اگر کسی قالب فارسی خوب سراغ داره معرفی کنه با تشکر

احتمالا قالب و افزونه ی شما در چند پوشه ی تودرتو قرار دارن. فایل های قالب و افزونه فقط باید داخل یک پوشه باشن نه پوشه های متعدد و تودرتو

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری