• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

آگهی استخدام برنامه نویس و پشتیبان وردپرس   13/12/95

آگهی استخدام برنامه نویس و پشتیبان وردپرس

2 نفر پشتیبان سایت وردپرسی
      ⁃ آشنا به برنامه نویسی قالب و پلاگین وردپرس 
      ⁃ توانایی راه اندازی سایت، قالب و افزونه های وردپرسی 
      ⁃ توانایی برنامه نویسی PHP در حد متوسط 
      ⁃ اطلاعات عمومی وب بالا 
      ⁃ توانایی پاسخگویی نوشتاری به سوالات انگلیسی با گرامر ساده 
      ⁃ آشنایی با HTML/CSS/jQuery 
      ⁃ دارای روحیه کار تیمی، خلاق، مسئولیت‌پذیر و پشتکار بالا ——— ۲ نفر برنامه نویس قالب وردپرس
      ⁃ تسلط به HTML/CSS/jQuery و Bootstrap
      ⁃ توانایی تبدیل HTML به قالب وردپرس
      ⁃ توانایی برنامه نویسی PHP و پلاگین نویسی وردپرس در حد متوسط
      ⁃ آشنایی به اصول سئو 
      ⁃ آشنایی با Git/subversion مزیت محسوب می‌شود.
      ⁃ دارای روحیه کار تیمی، خلاق، مسئولیت‌پذیر و پشتکار بالا ——— ۱ نفر طراح UI/UX
      ⁃ طراحی خلاقه وب سایت
      ⁃ طراحی با جدیدترین استایل‌های طراحی سایت
      ⁃ مسلط به تایپوگرافی انگلیسی و طراحی وب سایت انگلیسی
      ⁃ انتقاد پذیری و قبول بازخوردهای تیم و مشارکت با دیگر اعضاء تیم برای سرعت بخشیدن به فرایند انجام پروژه
      ⁃ آشنایی و درک HTML/CSS/jQuery
      ⁃ دارای روحیه کار تیمی، خلاق، مسئولیت‌پذیر و پشتکار بالا
      ⁃ امکان همکاری به صورت پروژه‌ای و دورکاری در این موقعیت شغلی فراهم است ——— مزایای کار در مجموعه گرودیا
      ⁃ تجربه ناب کار در سطح یک جهانی
      ⁃ محیط کار بسیار دوستانه و آرام
      ⁃ پرداخت های مناسب و سر وقت
      ⁃ کلاس های آموزشی داخلی به جهت بالا بردن دانایی و توانایی همه اعضا   از علاقه‌مندان و نیازمندان تقاضا می‌شود لطفا رزومه کاری خود را با قید موقعیت شغلی به ایمیل info@grodea.co ارسال نمایید.
    • Morteza

سال 1396 خورشیدی مبارک   29/12/95

سال 1396 خورشیدی مبارک
mmotlagh

پیشنهاد اضافه شدن طبقه بندی موضوعی

5 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام

مدتها پیش هنگامی که شروع به استفاده از وردپرس کردم، به انجمن وردپرس سر می زدم، هیچکدام از سوالاتم به پاسخ نرسید به جز یکی! که به این عنوان بود : "انجمن کمرنگ وردپرس پارسی" بیشتر یک نگاه انتقادی بود و مشخص شد خیلی از کاربران و مدیران موافق هستند با مشکلات...

پیشنهاد من برای تعاملی تر شدن انجمن، فاصله گرفتن از سیستم خشک و غیر منعطف انجمن وردپرس است و نزدیک شدن به انجمن خیلی خیلی موفق tunning talk که تونسته تعامل کاربران از حرفه ای تا آماتور رو به خودش جلب کنه.

یکی از موارد موفقیت اون انجمن طبقه بندی موضوعی است. پیشنهاد من اینه که بخش افزونه ها مثلا که بخش بسیار گسترده ای است زیر بخشهایی کاربردی پیدا کنه. مثلا تمام مسائل مربوط به افزونه های سرعت دهنده و کش و پرفورمنس یک جا، افزونه های مرتبط با پیام و کامنت و کنتاکت فرم یک جا و افزونه های سئو یک جا باشه، اون زیر انجمنها هم به نوبه خودشون زیر بخشهایی داشته باشند که کم کم شکل میگیره. مثلا بخش افزونه ها، زیر بخش همه مسائل مربوط به آمارگیری، زیر عنوان افزونه های آمارگیری داخلی و ...

اینجوری طرف مثلا با گوگل آنالیز کار داره نمیاد یه تاپیک بزنه دو تا جواب بیاد و تموم شه بره. میره توی بخش افزونه ها، انجمن آمار گیر ها، زیر بخش آمارگیرهای بیرونی و اونجا مثلا یه تاپیک هست همه مشکلات مربوط به گوگل آنالیز یکجا مطرح شده و مثلا شده 10 صفحه ... یکی نمیتونسته نصب کنه، یکی نمیدونسته آمار از کجا بگیره ... خلاصه اون 10 صفحه رو میخونه و توپ میشه و شاید اونم یه تجربه ای داشته باشه اضافه می کنه اون وقت مدیران وقت بیشتری را به جای اینکه صرف پاسخدهی به سوالات پراکنده و بی پایان افرادی مث من بکنند صرف گسترش انجمن و یا بهره برداری از سرمایه گذاری که کردند می کنند. ما هم به جوابمون می رسیم و دعاتون می کنیم.

الان من در مورد total cache w3 سوال دارم باید اول خوب جستجو کنم (تو انجمن وردپرس دم به دم می گفتن جستجو کنید) بعد یه تاپیک بزنم توی سایر مشکلات!! و این تاپیک به زودی توی صدها تاپیک دیگه گم میشه میره ...

سپاس از شما

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با نظر موافقم(کاملا موافقم)

ولی به نظر من هنوز کارهای واجب تری هم وجود داره.اولیش ایجاد بخش های جدا از انجمن افزونه ها و پوسته هاست که به نظر من خیلی خیلی واجب تره این کار...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

ممنون از پیشنهادات شما

پیشنهاد خیلی خوبی هست و از لحاظ اجرایی مشکلی برای ایجاد بخشها نیست اما موضوعاتی باید مدنظر گرفته بشه.

ایجاد بخشهای جدید نیازمند نیروی بیشتری جهت کنترل هست. متاسفانه یکی از مشکلات در پشتیبانی همه سیستم های موجود در نت همین کمبود نیروی انسانی هست(مخصوصا در ایران)

در مورد بعدی باید توجه کنید که گستردگی مباحث باعث ایجاد سردرگمی در کاربران مخصوصا کاربران جدید میشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون از توجه شما

اتفاقا پیشنهاد من از گستردگی مباحث جلوگیری می کنه و به جاش طبقه بندی مباحث جایگزین میشه. در انجمن وردپرس مدیران مجبور بودند در همه تاپیکها بنویسند لطفا جستجو کنید، چرا؟ چون برای کاربر تازه کار هیچ راهی برای رسیدن به موضوع دلخواهش وجود نداشت. یا باید تاپیک جدید باز میکرد یا جستجو می کرد.

اما وقتی شما برای هر بخشی زیر بخش مشخص کنید و برای اون هم یک زیر بخش دیگر اینجوری کاربر تازه کار اول میاد توی افزونه ها می بینه طبقه بندی شده به چند گروه کلی (مثلا آمارگیرها و بک آپ گیرها و ...)، وارد گروه مورد نظرش میشه و در اون باز موضوع مورد نظرش رو پیدا می کنه. درست مثل یک فهرست درختی.

اینجوری اگر یک نفر مدیر دارید برای این بخش، خوب همه افزونه ها رو اداره می کنه، اگر دو نفر هستند، شاخه های اصلی رو بین خود تقسیم می کنند و الی آخر. ضمنا مشکل نیروی انسانی مشکل بزرگیه روی همین حساب باید با برنامه ریزی دقیق محیط اونقدر تعاملی بشه و تنور انجمن گرم بشه که مدیران کم کم از حالت پاسخ دادن عجله ای و اجباری خودشون رو بکشند کنار و فقط وقتی موضوعی براشون جالب بود وارد بشن. این باعث میشه پس از مدتی افراد علاقمند دیگری هم جذب بشن و مسئولیت یک انجمن خاص رو بر عهده بگیرند.

در حال حاضر مدیران اینجا به همه بخشها پاسخ میدند که این باعث میشه بخشی از انرژی هدر بره. اونجوری هر فرد یک یا چند بخش رو در دست می گیره.

الان من در مورد افزونه های آمارگیری بیش از دو هفته درگیر بودم، آخرش هم یه تاپیک در مورد گوگل آنالیز باز کردم که بعد از دو سه تا بازخورد بسته شد رفت پی کارش. ولی اگر می رفت توی زیر بخش آمارگیر ها شاید خیلی شاخ و برگ پیدا می کرد و هر کسی تجربه خودش رو می نوشت و من هم ترغیب می شدم بیام بنویسم در نهایت کارم به کجا ختم شده.

در حال حاضر زیر عنوان افزونه ها حداقل در سه بخش معرفی افزونه، درخواست افزونه و مشکلات دیگر قابلیت طبقه بندی وجود داره، چون توی این بخشها در مورد همه جور افزونه ای به صورت پراکنده موضوع باز شده ... من امیدوارم یک بار برای همیشه مشکل انجمنهای وردپرس حل بشه و همه بیان زیر پرچم یک انجمن قوی و سرزنده و با نشاط رو این حساب هستش که این پیشنهاد رو دادم و میدونم که کار طبقه بندی هم نیازمند یک برنامه ریزی هستش.

سپاس از شما

در حال حاضر افرادی مثل من که بازدید کننده عادی انجمن هستیم در بخش افزونه ها، صرفا با مشکلات دیگر! کار داریم. و باید گوشزد کنم که بسیاری از بازدید کننده های شما رو افراد غیر حرفه ای مثل من تشکیل می دن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برنامه های راهبردی زیاید برای سازماندهی وردپرس داریم. انجمن یک بخش کوچک از این سازماندهی خواهد بود.

بخشهایی برای معرفی پوسته ها، افزونه ها، فارسی شده ها

بخش های پرمیوم و سفارشی

بخشهای معرفی هاستینگ های مناسب

بخش معرفی طراحان مورد تایید و...

همه اینها برنامه ریزی و البته نیروی کارآمد نیاز داره.

پیشنهادات شما هم به جاست اما باید اول مشکلات بنیادی رو حل و روبه جلو حرکت کنیم.

مطمئن باشید پیشنهادات شما مدنظر قرار خواهد گرفت.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری