modlebas

یک چیز جالب در نتایج گوگل سایت

5 پست در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام من سایت خودمون رو به این صورت site:www.name.ir در گوگل وارد کردم و نوشت 175000 نتیجه

درحالی که تقریبا سه ماهه سایت داریم و 490 تا پست ارسالی (بیشتر اختصاصی) و ایندکس هامون هم نرماله 12200. یعنی این نتایج درسته برای سایت ما؟ یا گوگل اشتباهی زده ؟ یا قراره بلایی سرما بیاد ؟

بارها هم تست کردم توسط مرورگرهای مختلف و سیستم های مختلف. به نظر شما این خوبه یا بد؟

فایل پیوست شد

post-11482-0-55513600-1444340627_thumb.j

ویرایش شده در توسط modlebas
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام من سایت خودمون رو به این صورت site:www.name.ir در گوگل وارد کردم و نوشت 175000 نتیجه

درحالی که تقریبا سه ماهه سایت داریم و 490 تا پست ارسالی (بیشتر اختصاصی) و ایندکس هامون هم نرماله 12200. یعنی این نتایج درسته برای سایت ما؟ یا گوگل اشتباهی زده ؟ یا قراره بلایی سرما بیاد ؟

بارها هم تست کردم توسط مرورگرهای مختلف و سیستم های مختلف. به نظر شما این خوبه یا بد؟

فایل پیوست شد

سلام

قرار نیست بلایی سر شما بیاد. اینا که همش برا شما نیست مطالب مشابه هست

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فایل پیوست شد

تنها پست های خالص ایندکس نشده ، بلگه تگه ، برگه ها جداگانه ، و شاید هم آدرس موضوعات و صفحه آرشیو هم ایندکس شده باشه .... مجموعش 175000

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اره ولی یه کم زیاد نیست ؟ پست های سایت هم کمن

سایت های مشبه نصف نصف اینم ندارن.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای 490 تا پست آره خیلی زیاده ، برید ببینین چه آدرس هایی ایندکس شده.

ببینید یه نکته شاید اشتباه کرده باشین ، بین site: و اسم سایت فاصله نذارید

// اشتباه
site: example.com
// درست
site:example.com

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری