رفتن به مطلب

یک چیز جالب در نتایج گوگل سایت

modlebas

پست های پیشنهاد شده

سلام من سایت خودمون رو به این صورت site:www.name.ir در گوگل وارد کردم و نوشت 175000 نتیجه

درحالی که تقریبا سه ماهه سایت داریم و 490 تا پست ارسالی (بیشتر اختصاصی) و ایندکس هامون هم نرماله 12200. یعنی این نتایج درسته برای سایت ما؟ یا گوگل اشتباهی زده ؟ یا قراره بلایی سرما بیاد ؟

بارها هم تست کردم توسط مرورگرهای مختلف و سیستم های مختلف. به نظر شما این خوبه یا بد؟

فایل پیوست شد

post-11482-0-55513600-1444340627_thumb.j

ویرایش شده توسط modlebas
لینک به ارسال

سلام من سایت خودمون رو به این صورت site:www.name.ir در گوگل وارد کردم و نوشت 175000 نتیجه

درحالی که تقریبا سه ماهه سایت داریم و 490 تا پست ارسالی (بیشتر اختصاصی) و ایندکس هامون هم نرماله 12200. یعنی این نتایج درسته برای سایت ما؟ یا گوگل اشتباهی زده ؟ یا قراره بلایی سرما بیاد ؟

بارها هم تست کردم توسط مرورگرهای مختلف و سیستم های مختلف. به نظر شما این خوبه یا بد؟

فایل پیوست شد

سلام

قرار نیست بلایی سر شما بیاد. اینا که همش برا شما نیست مطالب مشابه هست

لینک به ارسال

فایل پیوست شد

تنها پست های خالص ایندکس نشده ، بلگه تگه ، برگه ها جداگانه ، و شاید هم آدرس موضوعات و صفحه آرشیو هم ایندکس شده باشه .... مجموعش 175000

لینک به ارسال

برای 490 تا پست آره خیلی زیاده ، برید ببینین چه آدرس هایی ایندکس شده.

ببینید یه نکته شاید اشتباه کرده باشین ، بین site: و اسم سایت فاصله نذارید

// اشتباه
site: example.com
// درست
site:example.com

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...