رفتن به مطلب

کمک در مورد افزونه edd

پست های پیشنهاد شده

سلامم

خوبید؟؟

ی سوال خیلی مهممممم.

من ی سایت وردپرسی با قالب صحیفه (نسخه اوجینال) دارم.

میخوام با این قالب و افزونه esay digital downloads فایل بفروشم.

همه چیز خوبه ولی ی مشکل اساسی وجود داره. اینکه من میخوام توی صفحه اصلی وقتی نوشته (نوشته ای که در اصل ی فایل فروشی هست) میزارم میخوام کنار ادامه مطلب دکمه خرید بیاد یا ی جایی قیمتش بیاد مثلا در افزونه ووکامرس اینجوریه که دکمه جزئیات و خرید (یا افزودن به سبد خرید) خودش واسه همه محصولات داره ولی افزونه edd باید نوشته را باز کنی بعد به انتهاش بری تا بتونی قیمت محصول و دکمه خرید را پیدا کنی.

امیدوارم منظورم را رسونده باشم. مرسی...

لینک به ارسال

نمایش قیمت محصول

با استفاده از تابع edd_price(); و ID محصول ، قیمت محصول را به نمایش بگذارید.

<?php edd_price($post->ID); ?>

لینک خرید آنلاین و افزودن به سبد خرید

افزونه Easy Digital Download به صورت خودکار دکمه خرید و افزودن به سبد خرید را در صفحه محصول نمایش می دهد.همچنین ابزارکی نیز جهت نمایش جزئیات دانلود نمایش می دهد که در آن دکمه خرید وجود دارد .

اما این امکان برای توسعه دهندگان وجود دارد که آنگونه که می پسندند صفحه نمایش محصول را تزئین کنند.

برای نمایش لینک افزودن فایل به سبد خرید از آدرس زیر که در آن نشانی وبلاگ و ID محصول قرار گرفته است استفاده کنید .

?edd_action=add_to_cart&download_id=<?php echo get_the_ID(); ?>

و برای خرید مستقیم محصول و هدایت کاربر به صفحه پرداخت از آدرس زیر استفاده کنید.

<?php bloginfo('url'); ?>/checkout?edd_action=straight_to_gateway&download_id=<?php echo get_the_ID(); ?>

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...