• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

برگزاری چهارمین همایش Coder Conf و کد تخفیف برای کاربران وردپرس پارسی   20/04/97

کدرکانف هر سال در آخرین پنجشنبه مرداد با بورد‌های مختلفی برگزار می‌گردد،امسال نیز کدرکانف در همین تاریخ با حضور برنامه نویسان مطرح کشور در بورد تخصصی جاوااسکریپت برگزار خواهد شد، یک گردهمایی متفاوت با طعم Javascript. Coderconf هر سال نسبت به سال‌های گذشته با حضور برنامه‌نویسان پر رنگتر می‌شود. ما سعی کردیم هر ساله به این کنفرانس مفهوم عمیق تری ببخشیم تا از آنچه در سال‌های گذشته عرضه شده به روزتر و مفیدتر واقع شویم. امسال فرصتی خواهد بود تا با نگرشی جدید و بهبود مطالب ارائه شده، عمیقتر به این موضوع نگاه کنیم تا بجای تکرار مباحث پیشین گامی هر چند کوچک در مسیر ارتقای دانش فنی برنامه‌نویسان ایرانی برداریم. ما در Coderconf ۴ با تمرکز بر روی Javascript نیت کرده‌ایم این فرصت را در اختیار برنامه نویسان قرار دهیم تا با ظرافت و استانداردهای روز دنیا کار خود را پیش ببرند. به نظر ما امسال زمان آن فرا رسیده‌است تا این زبان را به صورت تخصصی و از ابعاد مختلف به چالش بکشیم.   دبیر علمی همایش میلاد حیدری، کدرکانف ۴ را اینگونه توصیف کرده است :اشتراک گذاری دانش بهترین راه رسیدن به جاودانگی اطلاعات است. هر ساله همایش‌های زیادی برگزار میشه که افراد شرکت‌کننده می‌توانند با افراد مجرب شبکه سازی کنند. امسال در کدرکانف سعی کردیم علاوه بر بخش شبکه سازی بین افراد بیشتر روی انتقال دانش و کیفیت ارائه ها تمرکز داشته باشیم . به قصد یک گردهمایی بلند مدت بین برنامه‌نویسان جاوااسکریپت که با هم تبادل دانش و اطلاعات کنند گردهم آییم.
      بنده به عنوان عضو کوچکی از جامعه برنامه‌نویسان جاوااسکریپت ایران امیدوارم در کدرکانف امسال علاوه بر شبکه سازی، از اطلاعاتی که دوستان در این همایش در اختیارتان قرار می‌دهند استفاده کنید. در سایت همایش میتوانید سخنرانان و موضوع پنل همایش کدرکانف رو مشاهده کنید . علاقه‌مندان به حضور در این همایش می‌توانند با کد تخفیف wpparsi اقدام به ثبت نام در این گردهمایی کنند. سایت همایش :‌http://coderconf.org
      بلیط فروشی همایش :‌https://evand.com/events/coderconf4  
eepersian

مشکل بهم خوردن پست هام با تغییر قالب

6 پست در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام خدمت دوستان عزیز

من قبلاً از پوسته 13Floor استفاده می کردم

امروز یه پوسته جدید نصب کردم ...

مشکلاتم اینا هستن :

1- پست ها رو به صورت کامل توی صفحه اصلی نشون میده

2- می خوام رنگ تمام پارگراف هام رو عوض کنم . لطفاً بهترین افزونه ای که میشناسید معرفی کنید .

3- با قرار داد شماره خوط افزونه Syntax Highlighter For Wordpress مشکل دارم .... هر چی CSS اش رو تغییر میدم فایده نداره ...

اینم آدرس سایتم

www.mygem.ir

لطفا راهنمایی بفرمایید ...

با تشکر

ویرایش شده در توسط ee_persian
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مورد 1 : به صورت خلاصه هست !!!

مورد 2 : با css هم میتونید !

مورد 3 : تو استایل افزونه به کلاس .syntaxhighlighter کد direction:ltr; بده :

.syntaxhighlighter {
background-color: white !important;
direction: ltr;
}

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مورد 1 : به صورت خلاصه هست !!!

مورد 2 : با css هم میتونید !

مورد 3 : تو استایل افزونه به کلاس .syntaxhighlighter کد direction:ltr; بده :

.syntaxhighlighter {
background-color: white !important;
direction: ltr;
}

بابت پاسختون ممنون

ولی پست ها رو کامل نشون میده اگه دقت کنید ... من نمی خوام برم و تک تک پست هام رو ادامه مطلب براشون بزارم ... راه بهتری هست ؟

یه مشکل دیگه اینه که هر کاری میکنم تاریخ پست ها فارسی نمیشه ... چندبار هم افزونه جلالی رو فعال و غیر فعال کردم ولی درست نشد ... داخل پوسته هم هیچ تنظیمی برای تاریخ نداره ... بنظرتون اشکال از کجاست ؟

با تشکر

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در مورد تاریخ که تو پوستتون ببینید چه تابعی استفاده شده date() یا jdate()

در مورد مطالب هم من الان سایت شما رو باز میکنم یک توضیح کوتاهی در مورد مطلب :

مجوز

مرسوم است که بدنبال اطلاعات افزونه ، اطلاعاتی درباره مجوز آن قرار گیرد . بیشتر افزونه ها از مجوز GPL2 یا مجوزهای سازگار با GPL2 استفاده می کنند .

برای نمایش دادن اطلاعات مجوز افزونه خود می توانید از قالب زیر استفاده کنید :

بقیشم زده توضیح بیشتر و کاملشو نشون میده تو ادامه مطلب در صورتی که شما میگی مطالب رو کامل نشون میده

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگه توجه کنید فقط پست اولم درسته که اونم خودم دستی اضافه مطلب رو بهش اضافه کردم ...

بقیه پست ها کامل کامل نشون میده ...

می خوام کاری کنم که مثلاً بعد از یه پاراگراف ادامه مطلب رو اتوماتیک اضافه کنه ...

در مورد تاریخ هم توی فایل inc-post.php فقط یه تابع به اسم get_the_date() هست ...

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در مورد ادامه مطلب http://wordpress.org/extend/plugins/auto-read-more-generator/ یا میتونید از تابع

the_excerpt();

در حلقه استفاده کنید برای خلاصه مطلب .

در مورد اون تابع هم

jdate(‘l, F j, Y’);

رو با اون تابع جایگزین کنید و افزونه جلالی رو هم فعال کنید

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری