رفتن به مطلب

لطفا نظرتان را در مورد این پوسته بیان کنید

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان عزیز،

این پوسته رو خودم طراحی کردم و اولین پوسته‌ی من هست بنابراین مطمئن هستم اشکالات زیادی داره، خیلی از شما دوستان ممنون میشم وقت بگذارید و با تماشای پوسته مشکلات و پیشنهادات خودتون رو مطرح کنید

کلیک کنید

با احترام

لینک به ارسال

رنگ بندیش خوبه

هدر خیلی ارتفاع داره

خیلی هم از چپ و راست چسبیده

بیشتر خلوت و بزرگ به نظر میاد - باید المان هات رو کوچیکتر کنی بنظرم

لینک به ارسال

سایز گرید اصلی 1170

توی نمایشگر کوچتر 960 بشه

بعدش 760

بعدش 480

بعدش 320

(در مورد ریسپانسیو تحقیق کنید)

لینک به ارسال

درود

سعی کنید در تمامی دیوایس ها و نمایشگر ها از اطراف فاصله داشته باشد (تو مانیتور من چسبیده :wacko: )

یکم شبیه قالب انجمن مثل انجمن های ویبولتینه :blink:

لینک به ارسال

تا جایی که تونستم مشکلات رو رفع کردم ، لطف کنید قالب رو تست کنید تمام صفحات قالب و همچنین در حالت ریسپانسیو ، ممنون

لینک به ارسال

من کدوم مشکل رو بگم؟کلا قالب مشکل داره توریسپانسیو شدن خود سایت فاصله کناری که راست بزرگتر از چپه

لینک به ارسال

سلام ، سعی کنید قالبتون رو با سایز 1024 پیکسل طرّاحی کنید ، با اینکار علاوه بر اینکه کوچک ترین مانیتور ها (مانیتور های قدیمی البتّه) سایتتون رو بدون مشکل میبینن ، مانیتور های بزرگتر هم به خاطر مشخّص کردن یه محدوده استراحت چشم 2 طرف قالب زیباتر به نظر میرسه ، البتّه به نظر من بهتره شما که میخواین طرّاحی کنین ، طرّاحی با Bootstrap رو یه هفته ای یاد بگیرید تا کلاً توی سایز ها مشکلی نداشته باشید.

ترکیب رنگ ها هم یکم مشابه تر کنین ، دور شدن رنگ ها از هم یه حالت کولی بودن به قالب میده که جالب نیست ، از رنگ های فانتزی زیبا استفاده کنید.

برای قالب اوّل عالیه.

موفّق باشید

لینک به ارسال

ممنون از همه دوستان و پاسخ های ارزشمندتون :)

از Bootstrap اطلاعات زیادی ندارم اما سعی میکنم یاد بگیرم

با احترام فراوان

لینک به ارسال
  • 4 هفته بعد...

سلام دوستان،

لطفا وقت بگذارید و یه نیم نگاهی به این تصویر بندازید ببینید خوبه یا نه، بنظر خودم که جالب نیست ، اما نظرات دوستان و اساتید محترم خیلی مهمه :)

psd_theme.jpg

ویرایش شده توسط boysun
لینک به ارسال

سلام دوستان،

لطفا وقت بگذارید و یه نیم نگاهی به این تصویر بندازید ببینید خوبه یا نه، بنظر خودم که جالب نیست ، اما نظرات دوستان و اساتید محترم خیلی مهمه :)

سلام

هر طرح و ایده ای به نوع خودش میتونه خلاقانه باشه و در عمل متفاوت

این طرح اگه بصورت کامل دارای همین آیتم های فعلی که در تصویر هست باشه ! حداقلش یه جا برای جستجو میخواد.

اما در کل فکر میکنم بد نیست. رنگ بندی قالب رو میپسندم و طرح هم در کل جالبه و بد نیست.

یک جمله مهم :

همیشه طرح برتر وجود داره . حتی برتر از Avada و قالب های حرفه ای . پس فقط و فقط به بهتر از این شدن طرح فکر کن نه به برتر شدنش.

لینک به ارسال

سلام

هر طرح و ایده ای به نوع خودش میتونه خلاقانه باشه و در عمل متفاوت

این طرح اگه بصورت کامل دارای همین آیتم های فعلی که در تصویر هست باشه ! حداقلش یه جا برای جستجو میخواد.

اما در کل فکر میکنم بد نیست. رنگ بندی قالب رو میپسندم و طرح هم در کل جالبه و بد نیست.

یک جمله مهم :

همیشه طرح برتر وجود داره . حتی برتر از Avada و قالب های حرفه ای . پس فقط و فقط به بهتر از این شدن طرح فکر کن نه به برتر شدنش.

آیتم جستجو رو در کنار دکمه های ثبت نام و ورود ایجاد میکنم که بعد از کلیک برروی دکمه جستجو فرم بصورت لایت باکس نمایش داده بشه

ممنون :)

لینک به ارسال

من هم با نظر w3c موافقم.

طرحی برتره که شما کاملا به کد نویسی قالب مسلط باشید. و در اینده به راحتی بتونید تغییرش بدید. این در واقع یک ظاهر هست و همون طور که گفتم من این طرح شما رو میپسندم، هم رنگ بندی، هم چیدمان و هم ایتم ها. البته میدونم که قطعا ایتم های بیشتری رو در پایان کار قرار میدید. اما در کل میتونه خوب باشه

لینک به ارسال

سلام ممنون دوست عزیز،

دوستان میخوام کدنویسی رو شروع کنم

لطفا این دو قالب رو باهم مقایسه کنید و نظر بدین ، ممنون از نظرات ارزشمندتون :)

psd_theme.jpg

flat_theme_2.jpg

لینک به ارسال

افرین. این خیلی خوب شد...

دقیقا همون چیزی که مد نظر من و دوستمون w3c بود. طرح دوم با تغییرات کوچیکی هم که داشته اما خیلی خیلی از طرح اول بهتره...

همین طور بتونید یکی دو ایتم خلاقانه دیگه بهش اضافه کنید عالی میشه برای شروع.

ویرایش شده توسط yasinkk
لینک به ارسال

سلام،

نظرات تمام دوستان امیدوار کننده بود و هست :)

قالب رو دارم برای یک وبسایت دانلود طراحی میکنم که اینم طرح اولیش هست

لطفا پیشنهاد بدین چه آیکون های دیگری نیاز داره که اضافه بشه (نگران کدنویسی نباشید سخت ترین طراحی هم باشه انجامش میدم)

با احترام

لینک به ارسال

دوستان بنظر شما الان کدنویسی رو شروع کنم یا اینکه صبر کنم و بازهم طراحی کنم تا اینکه یه طرح خلاق طراحی کنم؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...