رفتن به مطلب

نظرخواهی در مورد بنر

elshan

پست های پیشنهاد شده

سلام.دوستان بنده یدونه بنر طراحی کردم.از شما میخوام نظرات خود در این باره به من بگین.یعنی کجاش خوبه؟ کجاش بده؟ چجوری بشه؟ تشکر

http://elshan-graphic.ir/ads/swff.html

لینک به ارسال

کمی روی فونتها کار کنید خیلی بهتر میشه.

الان فونت ها همخوانی ندارن.

سرعت تعوضی هم از بخش دوم خیلی زیاد هست.

در مورد تبدیل هم از فلش به gif معمولا افت کیفیت یا فریم خواهیدداشت. مگر اینکه با خود برنامه فلش بسازید و خروجی بگیرید.

لینک به ارسال

کمی روی فونتها کار کنید خیلی بهتر میشه.

الان فونت ها همخوانی ندارن.

سرعت تعوضی هم از بخش دوم خیلی زیاد هست.

در مورد تبدیل هم از فلش به gif معمولا افت کیفیت یا فریم خواهیدداشت. مگر اینکه با خود برنامه فلش بسازید و خروجی بگیرید.

من با خود برنامه فلش خروجی میگیرم اما خیلی زیاد اروم نشون میده از کجا میشه درست کرد؟

با چه نرمافزاری طراحی کردید؟

فلش

لینک به ارسال

بنر زیبایی شده اما همونطوری که مرتضی جان اشاره کردن سرعتش خیلی بالاس آدرس سایت هم رنگ خوانا تری باشه بهتر میشه

لینک به ارسال

از بنر قبلی بهتر شده.

فقط بنظر من خطهای زیر نوشته ها نیاز نبود. همچنین رنگ اسم سایتتون رو هم بهتر توی دیدتر بشه.

لینک به ارسال

یکی خطهای تیره رنگ زیر نوشته ها و یکی هم اگه نوشته ها به ترتیب چشک زن بشن خیلی میتونه تاثیر گذار تر باشه تا اینکه ساده باشه

لینک به ارسال

چشمک کارکاترتون رو هم کمی کندتر کنید.

رنگ اسم سایتتون هم باید بیشتر توچشم باشه.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...