• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

حمایت وردپرس پارسی از همایش آینده وب و موبایل   19/04/74

چهارم و پنجم اسفند ماه 1395، همایش آیندهٔ وب و موبایل ایران با حمایت سازمان فناوری اطلاعات در مرکز همایش‌های شهید قندی برگزار خواهد شد. این همایش یک رویداد ۲ روزه است که در آن پیشتازان صنعت وب و موبایل از تکنولوژی‌های روز دنیا در این حوزه‌ها سخن می‌گویند به طوری که این همایش پنجره‌ای به چشم‌انداز آینده‌ٔ وب و موبایل در جهان، و همچنین راهنمایی برای تصمیم‌گیران، تصمیم‌سازان و متخصصان ایرانی است.   فرصت‌هایی که FOWM#  برای شما خلق خواهد کرد: آشنایی با تکنولوژی‌های آینده‌ساز وب و موبایل شرکت در مباحث چالشی درباره وب و موبایل ارتباط و شبکه‌سازی با “قله‌های وب و موبایل” موقعیت‌های کاری، هم‌تیمی‌های جدید دریافت گواهی شرکت در همایش دو روز به‌یادماندنی سرشار از شگفتی   شرکت‌کنندگان در این همایش ضمن آشنایی با فناوری‌های آینده‌ساز وب و موبایل، شرکت در مباحث چالشی و ارتباط با بزرگان وب و موبایل ایران، می‌توانند موقعیت‌های کاری و هم‌تیمی‌های جدید برای کسب‌وکار خود بیابند. این همایش برای طراحان و توسعه‌دهندگان وب‌سایت و موبایل، مدیران ارشد سازمان‌ها، صاحبان کسب‌وکارهای کوچک و متوسط، دانشجویان و علاقه‌مندان دارای نکات آموزشی و جذاب خواهد بود.   مجید علوی‌زاده، دبیر همایش آیندهٔ وب و موبایل که سابقه اجرای چند همایش و سمینار مرتبط را دارد، اعلام کرد: جمعی از بهترین‌ها و پیشروان این دو حوزه در ایران با ارائه‌های تخصصی خود، چشم‌انداز آینده این صنعت‌ها را به شرکت‌کنندگان عرضه خواهند کرد.   در هر یک از روزهای برگزاری همایش، یک پنل تخصصی در مورد یکی از موضوع‌های مهم این حوزه نیز برگزار خواهد شد و دست‌اندرکاران به بحث و تبادل نظر خواهند پرداخت و در پایان، به شرکت‌کنندگان گواهی حضور در همایش اعطا خواهد شد.   ثبت نام در مهمترین رویداد صنعت وب و موبایل ایران تا پایان بهمن ماه ۹۵ امکان پذیر خواهد بود، برای ثبت نام و یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این رویداد و آشنایی با موضوعات و سخنرانان به آدرس http://conf.wsschool.org/fowm مراجعه نمایید.   کاربران وردپرس پارسی می‌توانند با استفاده از کد wp-parsi از مبلغ ۴۰ هزار تومان تخفیف در ثبت نام برخوردار شوند.
amirhosein

پلاگین مرتب سازی مطلب

6 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

بنده از افرونه post type order برای چینش پست ها استفاده می کنم، ولی این افزونه بر روی سایتی با 2000 مطلب عمل نمی کنه!

شما افزونه مشابه ای ندارید که بشه مطلب صفحه اصلی و ... رو مرتب سازی کرد،

ما وبسایتی داریم که 4 نویسنده داره، هر نویسنده روزانه 3-5 مطلب خاص می زنه که در یک موضوع مشخص برای هر نویسنده هست. یعنی فردی برای موبایل فردی نرم افزار فردی بازی و ... می زنه.

این ها در یک زمان مشخص پست ها رو ارسال می کنند و بی نظمی در صفحه نخست ایجاد می کنند، مثلا 5 پست موبایل با هم و زیرش 5 پست نرم افزار هست. من می خواهم نظمی دهم که به طور مثال از یک نویسنده 2 مطلب، از نویسنده دیگر 1 مطلب و ... در میون در صفحات قرار بگیره.

امکانش هست؟

مرسی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اینها رو هم بررسی کنید:

http://wordpress.org/extend/plugins/advanced-custom-sort/
http://wordpress.org/extend/plugins/intuitive-custom-post-order/
http://wordpress.org/extend/plugins/custom-post-order-category/

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این ها هم به کار نیومد :( ! به جز اولی بقیه درست نبود! اولی هم باید مطالب رو بخش بندی کنی! از 2000 مطلب باید 8 مطلب صفحه اصلی رو انتخاب کنیم و ... ! بر اساس جدیدترین مطالب هم می خوام نمایش بده نه همه ی پست ها رو.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

متاسفانه افزونه مناسب دیگه ایی پیدا نشد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من کدی رو می خوام برای loop.php که بتونه مطالب رو به صورت تصادفی نشون بده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط sanehia
      سلام دوستان، توی یک سایت میخوام زمانی روی یک دسته بندی می زنم مطالب اون دسته بندی رو بر اساس حروف الفبا نمایش بده.
      فرضا روی دسته بندی نرم افزار بزنم مطالب را بر اساس حروف الفبا عنوان پست نمایش بده و سورت کنه نه تاریخ انتشار .
      ممنون میشم راهنماییم کنید.
    • توسط ata3929
      سلام
      چطور میتونم بخش ابر برچسب سایتم و بر حسب تعداد برچسب ها مرتب کنم

مثلا برچسبهای
      "سلام " 2 بار
      "من" 4 بار
      "شما" 5 بار
      و ....

میخوام اتوماتیک اینجوری از تعداد بیشتر به کم باشه
      "شما" - "من" - " سلام"
    • توسط seeiran
      با سلام و عرض ادب/
      من در سایت خودم از دسته ها خیلی استفاده کردم. هر پست من از دو نوع دسته تشکیل شده.
      یعنی هر پست دو دسته داره.
      می خوام وقتی یک دسته رو انتخاب می کنم و پست های اون دسته رو نگاه می کنم بر اساس اون یکی دسته ها مرتب شده باشه.
      مثلا اگر زیردسته 1-1 و 1-2 و 1-3 برای دسته 1
      و زیر دسته 2-1 و 2-2 و 2-3 برای دسته 2 باشد
      و مطلبی داشته باشیم که شامل زیر دسته 2-3 و 1-1 باشد، هنگام انتخاب دسته 2-3 این مطلب و مطالب دیگر دسته 2-3 نمایش داده می شود .در اینجا می خوام مطالب بر اساس دسته 1 یعنی 1-1 بعد 1-2 بعد 1-3 مرتب شده باشد.
      امیدوارم که تونسته باشم مطلب رو برسونم.
    • توسط premier
      افزونه ای میخام برای مرتب سازی بر اساس حروف فارسی منظورم تگ ها نه پست ها
      یه چیزی تو مایه های لیست خواننده ها مانند:
      ن
      نعیمی
      نریمانی
      نارینی