aghasizadeh

ایجاد صفحه اختصاصی برای هر کاربر

2 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

میخواهم برای کاربران یک صفحه اختصاصی در موقع ثبت نام ساخته بشه که قابلیت مدیریت فقط همان صفحه رو داشته باشند که دقیقا امکانات برگه در وردپرس را دارا باشه و تمام افراد بازدید کننده سایت قادر به مشاهده این صفحات اختصاصی باشند.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

میخواهم برای کاربران یک صفحه اختصاصی در موقع ثبت نام ساخته بشه که قابلیت مدیریت فقط همان صفحه رو داشته باشند که دقیقا امکانات برگه در وردپرس را دارا باشه و تمام افراد بازدید کننده سایت قادر به مشاهده این صفحات اختصاصی باشند.

سلام . ثبت نام رو با بادی پرس انجام بدید . معمولا افزونه های عضو گیری شبیه بادی پرس برای کاربران صفحه ای میسازه که این صفحه صفحه ی پروفایل کاربر هستش و کاملا قابلیت شخصی سازی برای دسترسی و نحوه نمایش به دیگر کاربران رو داره

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط theahoura
      سلام دوستان
      من در یک پوشه مجزا (شامل دو فایل سی اس اس و اج تی ام ال) یک صفحه اختصاصی برای وردپرس تهیه کردم که بعنوان صفحه اول اختصاصی بصورت استاتیک بالا بیاد و با کلیک روی آیکون ها بتوان به سایر صفحات وردپرس رفت.
      مشکل من در اینه که چطور میتونم این پوشه رو در روت قرار بدم که با تایپ نام وبسایت اول صفحه اختصاصی بالا بیاد ؟ کمی گیج شدم !
      فعلاً این پوشه رو در زمپ (xampp/htdocs)و در پوشه اچ تی داکس کنار پوشه وردپرس قرار دادم اما برای ادامه کار مشکل دارم . اگر میشه کمک کنید.
      سپاس از شما