رفتن به مطلب

خرید لایسنس قالب

پست های پیشنهاد شده

سلام

دوستان یک سال پیش من یک قالب خرید که کاملا فارسی سازی شده بود ولی الان می خوام که لایسنسش رو از تم فارست خریداری بکنم. الان سایت من فعال هستش و راست چین شده و کاملا فارسیه.

سوال من اینه: امکان خرید لایسنس هستش؟ در حالی که من الان از این قالب دارم استفاده میکنم بدن لایسنس؟؟ اگه آره بعد خرید چی کار باید انجام بدم؟ دوستان راهنماییم می کنید کلا منو در این باره؟

ممنون

ویرایش شده توسط AutumnSadness
لینک به ارسال

سلام

دوستان یک سال پیش من یک قالب خرید که کاملا فارسی سازی شده بود ولی الان می خوام که لایسنسش رو از تم فارست خریداری بکنم. الان سایت من فعال هستش و راست چین شده و کاملا فارسیه.

سوال من اینه: امکان خرید لایسنس هستش؟ در حالی که من الان از این قالب دارم استفاده میکنم بدن لایسنس؟؟ اگه آره بعد خرید چی کار باید انجام بدم؟ دوستان راهنماییم می کنید کلا منو در این باره؟

ممنون

سلام.

برا چی میخوای لایسنس بخری؟

اون لایسنسی که میخری برا یک قالب میشه استفاده کرد و فعالش کرد. ربطی نداره که شما الان داری استفاده میکنی که. شما اگه لایسنس رو بخری فقط همون کدهای لایسنس رو میتونی استفاده کنی چون احتمالا قالبش دیگه فارسی نیست که بخوای جایگزین کنی و البته میتونی قالب رو فارسی کنی و اپدیت هاشو برا سایت خودت استفاده کنی!

البته ببخشید منظورم این نیست که لایسنس نخری هااا اتفاقا این کارو باید یه سال پیش انجام میدادی. آفرین پسرخوب :)

ویرایش شده توسط شهاب
لینک به ارسال

مشکلی از بابت استفاده کردن در یک سایت نیست چون قرار نیست که در چند سایت استفاده کنم اون قالب رو. فقط نم یخوام غیرقانونی باشه قالب سایتم. اگه لایسنس رو بخرم باید از اول فارسی سازی بشه و باید قالب رو از اول نصب کنم؟ یا فقط دامین سایتم به عنوان لایسنس دار ثبت میشه؟

ویرایش شده توسط AutumnSadness
لینک به ارسال

مشکلی از بابت خرید لایسنس نیست. فقط نم یخوام غیرقانونی باشه قالب سایتم. اگه لایسنس رو بخرم باید از اول فارسی سازی بشه و باید قالب رو از اول نصب کنم؟ یا فقط دامین سایتم به عنوان لایسنس دار ثبت میشه؟

دامین سایت شما کاری به قالب نداره. شما با خرید لایسنس داری از قالبی استفاده میکنی که قانونی از طراح خریداری شده. اگه قالبی که شما میگید فارسی نباشه باید فارسی سازی بشه مجدد. البته اگه قالب فعلی شما rtl.css داره میتونی در قالب جدید جایگزین کنی. ولی کلا نمیتونه کاملا هماهنگ باشه با قالب نسخه جدید. در هر صورت قالبی که جایگزین قالب قبلی شه اطلاعات قالب قبلی رو پاک میکنه (البته چون قالب شما فارسی سازی شده و قالب اصلی فارسی نیست)

لینک به ارسال

اگه تغییر ایجاد بشه مسلما از نظر سئو مشکل خواهد داشت. قالب اگه همینجوری بمونه شکایتی از طرف طراح نمیشه؟ قالب من قالب گود نیوز هستش که سایت های بزرگی مثل مگ دیجی کالا هم ازش دارن استفاده می کنن.

لینک به ارسال

اگه تغییر ایجاد بشه مسلما از نظر سئو مشکل خواهد داشت. قالب اگه همینجوری بمونه شکایتی از طرف طراح نمیشه؟ قالب من قالب گود نیوز هستش که سایت های بزرگی مثل مگ دیجی کالا هم ازش دارن استفاده می کنن.

نه تغییرات فایل استایل قالب تاثیری بر سئو نداره. شما در حقیقت باید این قالب رو از سایت تم فارست خریداری کنید اما ، قانونی مبتنی بر کپی رایت در ایران وجود نداره که شکایت طراح به جایی برسه. در هر صورت شما قالب رو فارسی سازی کنید و جایگزین کنید و تنها ممکن هستش که برخی تنظیمات شخصی قالب تغییر کنه. به هر حال اگر شخصی سازی زیادی روی قالب انجام دادید کمی کار جایگزین کردن قالب طول میکشه اما برای سئو هیچ مشکلی نداره

لینک به ارسال

هاست من وارز نیست اگه شکایتی بشه مطمئنا سایت رو ساسپند می کنند همین چند روز پیش یکی از سایت هام ساسپند شد برای نداشتن لایسنس دیتالایف! از بین این همه سایت نم یدونم سایت ما رو چه جور پیدا کرده بودن! به هر حال! مجبوریم لایسنس قالب رو تهیه کنیم تا برای 200 هزار بعدا ضرر بیشتری نبینیم.

ممنون آقای شهاب به خاطر پاسخ و راهنمایی هاتون :)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...