رفتن به مطلب

دزدی سایت بیگ تم bigtheme از کاربران

پست های پیشنهاد شده

با سلام

سایت ما یک قالب از تم فارست خریداری کرده بود به نام Eleven این قالب با نسخه 1.4 برای کاربران به صورت رایگان قرار داده بودیم. (فقط در همین نسخه و با مطرح کردن موضوع با فروشنده این قالب که البته بنده فایل rtl و زبان قالب رو به ایشون برای اضافه کردن به هسته قالب دادم. توجه کنید که تنها حق عرضه نسخه 1.4 رو به صورت رایگان گرفتیم بدون پشتیبانی و آپدیت جدید)

حالا

سایت بیگ تم که خودش رو مرجع معرفی میکنه و به کاربرانش توی بلندگو داد میزنه میگه قالب نال نخرید ، با لایسنس بخرید ، و قالب های رایگان و از جمله همین قالب سایت مارو به نام خودشون و به اسم بهینه سازی از طرف خودشون معرفی میکنن از کاربران کلاهبرداری میکنن. پست زیر رو ببینید

http://bigtheme.ir/eleven-wordpress-theme-works/comment-page-1/#comment-29508

حالا به نظر شما این سایت که دزدی میکنه و به اسم خودش به فروش میرسونه جاش کجاست؟

و جای کسی شبیه من که سعی کردم حتی عکس های پست های سایتم رو خودم طراحی کنم کجاست؟

شما میدونید این سایت با این سابقه تا الان از کاربرانش کلاه برداری میکرده؟

امیدوارم دوستان حرف من رو تایید کنن.

لینک به ارسال

سلام

ببینید برای اینکه بگیم سایت ایکس داره اشتباه میکنه و مشکلی تو کار داره باید بشه براش دلیل آورد

متاسفانه این موضوع که کپی رایت برای کسی مهم نیست برای خیلی ها عادی شده

اینقدر رویه های کاری شبیه به هم هست که جای تعجبی باقی نمیزاره

اگر دلایل بیشتر دارید ارائه کنید تا باقی دوستان هم در جریان باشن

طبق معمول هم تاپیک برای بحث و همچنین برای توضیحات دوستان سایت بیگ تمز هم باز هست

لینک به ارسال

سلام

ببینید برای اینکه بگیم سایت ایکس داره اشتباه میکنه و مشکلی تو کار داره باید بشه براش دلیل آورد

متاسفانه این موضوع که کپی رایت برای کسی مهم نیست برای خیلی ها عادی شده

اینقدر رویه های کاری شبیه به هم هست که جای تعجبی باقی نمیزاره

اگر دلایل بیشتر دارید ارائه کنید تا باقی دوستان هم در جریان باشن

طبق معمول هم تاپیک برای بحث و همچنین برای توضیحات دوستان سایت بیگ تمز هم باز هست

سند حرف بنده رو در اینجا ببینید...

ویرایش شده توسط شهاب
لینک به ارسال

حالا یک پست از سایت شما بوده یه جور بزرگش کردی انگار مثلا اومده سایتت رو هک کرده :wacko:

بنظر من بیگ تم خوب هست و من ازش خریدم داشتم

لینک به ارسال

حالا یک پست از سایت شما بوده یه جور بزرگش کردی انگار مثلا اومده سایتت رو هک کرده :wacko:

شما مشکلتون با بنده چیه دوست عزیز ؟ کلا با من مشکل داری انگار اما این دلیل نمیشه پست بی ربط ارسال کنی.

بنده عرض کردم سایتی که خودش رو مرجع معرفی کرده ، اما در حال حاضر میبینید که داره از سایت های دیگه مطالب و قالب هاشو دزدی میکنه ، میشه گفت که این سایت مرجعه و خودش منبع همه پست هاش؟؟؟!

شما اگه دوس داری منو تخریب کنی اینجا جاش نیست.

چه ربطی داره که شما ازش خرید کردی یا اینکه یک پست از سایت من رو به اسم خودش منتشر کرده ؟

شما اصل موضوع رو ببین بعد متوجه میشی که این سایت ها با درامد میلیونی دارن چطوری فعالیت میکنن و بیچاره کاربران بی اطلاع!!

لینک به ارسال

شما مشکلتون با بنده چیه دوست عزیز ؟ کلا با من مشکل داری انگار اما این دلیل نمیشه پست بی ربط ارسال کنی.

بنده عرض کردم سایتی که خودش رو مرجع معرفی کرده ، اما در حال حاضر میبینید که داره از سایت های دیگه مطالب و قالب هاشو دزدی میکنه ، میشه گفت که این سایت مرجعه و خودش منبع همه پست هاش؟؟؟!

شما اگه دوس داری منو تخریب کنی اینجا جاش نیست.

چه ربطی داره که شما ازش خرید کردی یا اینکه یک پست از سایت من رو به اسم خودش منتشر کرده ؟

شما اصل موضوع رو ببین بعد متوجه میشی که این سایت ها با درامد میلیونی دارن چطوری فعالیت میکنن و بیچاره کاربران بی اطلاع!!

یه چی بگم و برم؟ :D

شما حسووووووودیییییی

حسود :P

لینک به ارسال

شما حسووووووودیییییی

واقعا برات متاسفم.

اساتید تا دوستان بیشتر از این توهین نکردن و منو بی شخصیت نکردن این پست رو ببندید. نیاز به دفاع بیگ تمی های عزیز نیست چون حرف من با سند بود

ممنون از لطف شما آقا مرتضی و بقیه دوستان که حرف بنده رو تایید کردن

لینک به ارسال

شما حسووووووودیییییی

سلام

دوست عزیز بحث این نیست که یه پست از سایت ایشون بردارن و در سایتشون بذارن، مشکل اینجاست که میان اون مطلب یا قالب رو به اسم خودشون منتشر میکنن، و زحمات ایشون رو به راحتی نادیده میگیرن.

من خودم در تهیه بعضی از مطالب سایتم از بقیه سایت ها کمک گرفتم ولی بلا استثنا لینکشون رو به عنوان منبع در نوشته قرار دادم و انتظار دارم اگه کسی از مطالب من استفاده کرد سایتم رو به عنوان منبع قرار بده نه اینکه کل مطلب رو به اسم خودش کنه .

چیزی که به شخصه بار ها دیدم خیلی از سایت ها و حتی سایت های معروف و بزرگ مطالب ما رو به اسم خودشون منتشر میکنن.

خوب ایشون هم زحمت کشین و مسلما دوست ندارن یه سایت دیگه زحماتشون رو نادیده بگیره و اون ها رو به اسم خودش کنه .

به امید روزی که قانون کپی رایت در کشور ما هم به خوبی اجرا بشه ...

لینک به ارسال

شما حسووووووودیییییی

این چندمین بار هست که شما با این ادبیات با دیگران صحبت می کنید

درسته که محیط اینجا دوستانه هست ولی شما اجازه توهین به دیگران با هر دلیلی رو ندارید

دوباره این نوع برخورد رو از شما ببینم مستقیما بن میشید.

اگر حرفی قانع کننده یا با دلیل و منطق و یا ندارید بهتره در تاپیک شرکت نکنید

لینک به ارسال

فعالیت مدیر بیگ تم رو توی این انجمن قبلا دیده بودم

- به نظر من اینجا دادگاه نیست ما هم قاضی نیستیم

پ.ن : اگه مطمئنید حق با شماست و حوصله رسیدگی دارید میتونید از طریق پلیس فتا بگیر بشید

ویرایش شده توسط دانیال
لینک به ارسال

فعالیت مدیر بیگ تم رو توی این انجمن قبلا دیده بودم

- به نظر من اینجا دادگاه نیست ما هم قاضی نیستیم

پ.ن : اگه مطمئنید حق با شماست و حوصله رسیدگی دارید میتونید از طریق پلیس فتا بگیر بشید

شما درست میگید. من حرفم رو با سند اعلام کردم و اینکه به پلیس فتا هم شکایت کردم

اینجا هم اگه کسی قضاوت کرده قضاوت عجولانه نبود.

و هدف از ارسال تاپیک روشن شدن یه سری موضوعات بود برای کاربران. اگه پست اول من رو بخونید متوجه میشید. من نخواستم کسی قضاوت کنه. اگرم که قضاوتی بوده اشتباه نبوده .

لینک به ارسال

این چندمین بار هست که شما با این ادبیات با دیگران صحبت می کنید

درسته که محیط اینجا دوستانه هست ولی شما اجازه توهین به دیگران با هر دلیلی رو ندارید

دوباره این نوع برخورد رو از شما ببینم مستقیما بن میشید.

اگر حرفی قانع کننده یا با دلیل و منطق و یا ندارید بهتره در تاپیک شرکت نکنید

شما فقط بلدید به من گیر بدید؟

الان شما به من بگو چرا به دانیال هیچی نگفتی هاان؟

من تازه راجب این موضوع نظر دادم ولی اگر کسی ندونه فکر میکنه این آقا دانیال خودش مدیر اون سایت هست که داره حرف الکی میزنه. اونی که دانیال گفت اصن ربطی به موضوع نداشت و بنظر من این آقا فقط میخواست بگه که نتیجه تو به پلیس به جایی نمیرسه و خواست از اون سایت خطا کار دفاع کنه. حالا شما به دانیال هم تذکر بده اگر راس میگی.

اصن فعالیت مدیر بیگ تم رو توو انجمن دیده بودم چه ربطی به این موضوع داره ؟

ویرایش شده توسط hkss
لینک به ارسال
یه چی بگم و برم؟ :D شما حسووووووودیییییی حسود :P

دوست عزیز ، البتّه میدونم که در شأن این انجمن نیست که کسی با شما دهن به دهن بشه و بحث آدم بی شخصیّتی مثل شما رو طولانی کنه ، اگر توانایی و عرضه بحث کردن با زبان خوش رو ندارید میتونید هرچه سریع تر از انجمن برید ، نیازی به گفتن چیزی نیست!

اینجا جای آدم های متشخص هست نه آدم های بدون شعور و منطقی که فقط توهین کردن به بقیّه رو یاد دارن ، اگر ما حسودیم و شما آقایین میتونین هرچه سریعتر از اینجا برید (خیلی مؤدبانه دارم میگم) ، و با آدم های حسود هم نشین نشید.

بازم تکرار میکنم ، اگر شعور و منطق بحث کردن رو با زبان خوش ندارید هرچه سریعتر خودتون از انجمن برید و هیچوقت دیگه آنلاین نشید!

اینجا دادگاه نیست ، مدیر این سایت در این انجمن هم فعّالیّت و تبلیغات زیادی رو کرده ، ولی چون اینجا فضای باز حاکمیّت داره اجازه داده میشه که یه کاربر بیاد تجربه خودش رو بگه ، مدیر این سایت هم از خودش دفاع کنه ، در نهایت خود کاربران با خوندن دفاعیّات 2 طرف تصمیم میگیرند که از این سایت ها خرید داشته باشند یا نه ، فکر کنم شما با این ادبیّات مزخرفتون که معلوم نیست چند سالتون هست (منظورم عقل هست نه سنّ شناسنامه ای شما) جاتون توی این انجمن نیست ، توی تاپیک های دیگه هم این حرف رو زدین ولی من صبر نشون دادم! امّا صبرم حدّی داره :)

امیدوارم موفّق باشید و به حق این روز ها خداوند کمی بهتون جنبه بحث و ادب عنایت بفرمایه.

لینک به ارسال

شما فقط بلدید به من گیر بدید؟

الان شما به من بگو چرا به دانیال هیچی نگفتی هاان؟

من تازه راجب این موضوع نظر دادم ولی اگر کسی ندونه فکر میکنه این آقا دانیال خودش مدیر اون سایت هست که داره حرف الکی میزنه. اونی که دانیال گفت اصن ربطی به موضوع نداشت و بنظر من این آقا فقط میخواست بگه که نتیجه تو به پلیس به جایی نمیرسه و خواست از اون سایت خطا کار دفاع کنه. حالا شما به دانیال هم تذکر بده اگر راس میگی.

اصن فعالیت مدیر بیگ تم رو توو انجمن دیده بودم چه ربطی به این موضوع داره ؟

اگه نظری دارید با احترام نظرتون رو بگید !

- منظورم این بود اگه میخواد به صورت خصوصی بهش پیام بده !

- عدم رسیدگی پلیس فتا به من ربطی نداره !

پ.ن : قرار نیست اگه با نظر کسی مخالف بودیم با توهین کردن مخالفتمون رو نشون بدیم.

ویرایش شده توسط دانیال
لینک به ارسال

دوست عزیز ، البتّه میدونم که در شأن این انجمن نیست که کسی با شما دهن به دهن بشه و بحث آدم بی شخصیّتی مثل شما رو طولانی کنه ، اگر توانایی و عرضه بحث کردن با زبان خوش رو ندارید میتونید هرچه سریع تر از انجمن برید ، نیازی به گفتن چیزی نیست!

اینجا جای آدم های متشخص هست نه آدم های بدون شعور و منطقی که فقط توهین کردن به بقیّه رو یاد دارن ، اگر ما حسودیم و شما آقایین میتونین هرچه سریعتر از اینجا برید (خیلی مؤدبانه دارم میگم) ، و با آدم های حسود هم نشین نشید.

بازم تکرار میکنم ، اگر شعور و منطق بحث کردن رو با زبان خوش ندارید هرچه سریعتر خودتون از انجمن برید و هیچوقت دیگه آنلاین نشید!

اینجا دادگاه نیست ، مدیر این سایت در این انجمن هم فعّالیّت و تبلیغات زیادی رو کرده ، ولی چون اینجا فضای باز حاکمیّت داره اجازه داده میشه که یه کاربر بیاد تجربه خودش رو بگه ، مدیر این سایت هم از خودش دفاع کنه ، در نهایت خود کاربران با خوندن دفاعیّات 2 طرف تصمیم میگیرند که از این سایت ها خرید داشته باشند یا نه ، فکر کنم شما با این ادبیّات مزخرفتون که معلوم نیست چند سالتون هست (منظورم عقل هست نه سنّ شناسنامه ای شما) جاتون توی این انجمن نیست ، توی تاپیک های دیگه هم این حرف رو زدین ولی من صبر نشون دادم! امّا صبرم حدّی داره :)

امیدوارم موفّق باشید و به حق این روز ها خداوند کمی بهتون جنبه بحث و ادب عنایت بفرمایه.

شما که الان به من بیشتر توهین کردی :mellow:

باشه من دیگه حرف نمیزنم. مگه نگفتین اگه حرفی داری بزن؟ خب باشه به نظر من سایت بیگ تم سایت خوبی هست و اون آقای شهاب اصن حرفاش درست نیست و من میدونم که مدیربیگتم خودش رو برای این بحث مسخره وارد نمیکنه

این فقط نظرمن بود و دیدید که به کسی دیگه بی احترامی نکردم . بعدشم من اون حسود رو خواستم شوخی کنم فقط

لینک به ارسال

شما که الان به من بیشتر توهین کردی :mellow:

باشه من دیگه حرف نمیزنم. مگه نگفتین اگه حرفی داری بزن؟ خب باشه به نظر من سایت بیگ تم سایت خوبی هست و اون آقای شهاب اصن حرفاش درست نیست و من میدونم که مدیربیگتم خودش رو برای این بحث مسخره وارد نمیکنه

این فقط نظرمن بود و دیدید که به کسی دیگه بی احترامی نکردم . بعدشم من اون حسود رو خواستم شوخی کنم فقط

ما این‌جا توی این بحث، با کسی شوخی نداریم، هم‌چنین توی انجمن. این‌جا تلگرام یا امثال اون نیست که همه با هم شوخی کنن.

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

خیلی یک طرفه قضاوت نکنید

صد البته بهره بری از زحمت یک ایرانی و ضایع کردن حقش هیچ جای دفاعی نداره

اما دفاع از حقوق سایت هایی که برای من کاربر ایرانی هیچ حقوقی قایل نیستند هم خالی از بحث نیست!!!

من از envato یک قالبی خریدم و در جریان پشتیبانی وقتی متوجه شدند از ایران هستم حتی نکردند جوابم رو بدند و بحث رو ببندند، یعنی تصور کنید وسط صحبت من میگم ایرانی هستم و دیگه طرف مقابل مثل این که اینترنتش قطع شده باشه جوابم نمیده، من 80 دلار پول داده بودم بهشون و ....

اما در مورد بیگ تم، اساس کار این مارکت ها ترجمه قالب و اصطلاحا پشتیبانی هست و پولی که میگیرن به این بابت هست، خوب ترجمه که زمان چندانی نمیبره ولی بسیاری از کاربران مبتدی تر شدیدت نیازمند پشتیبانی هستند، حالا با این تفاسیر بین مارکت های موجود کدوم بهتر هست؟؟

بیگ تم حد اقل ترجمه هاش قابل قبوله و جواب تیکت ها و کامنتها رو میده ( خوب تونستن چند نفر در کنار هم یک تیم بشن که با هم سازگارند و همیشه اقلا یه نفر انلاین )

بچه های ماندگار خیلی کارشون درسته ولی اونقدری متمرکز کار کردن که بشه رو پشتیبانی به موقع شون حساب کرد؟؟؟

مارکت وردپرس و ار تی ال هم که فقط واسطه هستند و تنها کاری که میکنند ایمیل طراح رو بهت میدن که حالا بگرد و پیدا کن طراح را !!!

سزار، یه نفر تنهایی داره همه کاراش میکنه که خوب مثل همه ماها گرفتاریای خودش داره و با این که خیلی هم با اخلاق هست ولی نمیتونه پشتیبانی رضایت بخشی ارایه بده

هیگز، ذره خدا، کارشم خیلی تمیزه ولی خوب الان چند ماهه که حتی نمیرسه بخش عضویت سایت خودش درست و درمون بیاره بالا

و الی اخر ما حتی تا چند سال پیش که همین انجمن نبود جایی نداشتیم بخوایم در مورد وردپرس حرف بزنیم، پس اگر کسی میتونه تیمی درست کنه و خدمتی انجام بده، به جای انتقاد صره بیایم کمکش کنیم تا درستکاری یاد بگیره، هیچ کدوم از ما معصوم نیستیم و شاید خیلی جاها حروم وارد زندگیمون شده

امیدوارم روزی عوض پوسته be یه پوسته کاملا فارسی بیاد معروف بشه اما در حال حاضر و با ظرایط موجود من فکر میکنم بچه های بیگ تم دارن قابل قبول ترین ترجمه و پشتیبانی رو انجام میدن.

بحث طولانی شد و اشتباهات املایی و انشایی زیاد، به بزرگی خودتون ببخشید

لینک به ارسال

خیلی یک طرفه قضاوت نکنید

صد البته بهره بری از زحمت یک ایرانی و ضایع کردن حقش هیچ جای دفاعی نداره

اما دفاع از حقوق سایت هایی که برای من کاربر ایرانی هیچ حقوقی قایل نیستند هم خالی از بحث نیست!!!

من از envato یک قالبی خریدم و در جریان پشتیبانی وقتی متوجه شدند از ایران هستم حتی نکردند جوابم رو بدند و بحث رو ببندند، یعنی تصور کنید وسط صحبت من میگم ایرانی هستم و دیگه طرف مقابل مثل این که اینترنتش قطع شده باشه جوابم نمیده، من 80 دلار پول داده بودم بهشون و ....

اما در مورد بیگ تم، اساس کار این مارکت ها ترجمه قالب و اصطلاحا پشتیبانی هست و پولی که میگیرن به این بابت هست، خوب ترجمه که زمان چندانی نمیبره ولی بسیاری از کاربران مبتدی تر شدیدت نیازمند پشتیبانی هستند، حالا با این تفاسیر بین مارکت های موجود کدوم بهتر هست؟؟

بیگ تم حد اقل ترجمه هاش قابل قبوله و جواب تیکت ها و کامنتها رو میده ( خوب تونستن چند نفر در کنار هم یک تیم بشن که با هم سازگارند و همیشه اقلا یه نفر انلاین )

بچه های ماندگار خیلی کارشون درسته ولی اونقدری متمرکز کار کردن که بشه رو پشتیبانی به موقع شون حساب کرد؟؟؟

مارکت وردپرس و ار تی ال هم که فقط واسطه هستند و تنها کاری که میکنند ایمیل طراح رو بهت میدن که حالا بگرد و پیدا کن طراح را !!!

سزار، یه نفر تنهایی داره همه کاراش میکنه که خوب مثل همه ماها گرفتاریای خودش داره و با این که خیلی هم با اخلاق هست ولی نمیتونه پشتیبانی رضایت بخشی ارایه بده

هیگز، ذره خدا، کارشم خیلی تمیزه ولی خوب الان چند ماهه که حتی نمیرسه بخش عضویت سایت خودش درست و درمون بیاره بالا

و الی اخر ما حتی تا چند سال پیش که همین انجمن نبود جایی نداشتیم بخوایم در مورد وردپرس حرف بزنیم، پس اگر کسی میتونه تیمی درست کنه و خدمتی انجام بده، به جای انتقاد صره بیایم کمکش کنیم تا درستکاری یاد بگیره، هیچ کدوم از ما معصوم نیستیم و شاید خیلی جاها حروم وارد زندگیمون شده

امیدوارم روزی عوض پوسته be یه پوسته کاملا فارسی بیاد معروف بشه اما در حال حاضر و با ظرایط موجود من فکر میکنم بچه های بیگ تم دارن قابل قبول ترین ترجمه و پشتیبانی رو انجام میدن.

بحث طولانی شد و اشتباهات املایی و انشایی زیاد، به بزرگی خودتون ببخشید

به چه فرمایشات جالبی !

مرسی ، ینی واقعا مرسی

گه زدن به طراحی توی ایران ، گند زدن به همه چی رفته ، حالا بحث دزدی و کار اشتباه و ضربه ای که به طراحان واقعی‌(نه مثل من) میزنن ، شما گذاشتی کنار و دونه دونه ردیف میکنی اسمارو بعد میگی فلانی ترجمه ش بهتره. (کدوم ترجمه ، همون ترجمه ای که از سایت های دیگه قالب رو میخرن بعد میزارن توی سایت خودشون؟)

شما میدونی برادر من ، من اگه میتونستم شبیه این دوستان عزیز مثل بیگ تم پول حروم بخورم ، الان سایتی جز سایتی که اراده میکردم! نبود که کسی ازش توی این زمینه تعریف کنه.(منظورم اینه که کافیه یکم پول خرج کنی و تمام. نیازی به دانشی هم که طراحان بیچاره ما یه عمر به دست میارن نیست)

اخه برادر من چرا پرتی شما؟؟

این بحثی که شما میکنی قبلا توی پست دزدی آشکار راست چین کلی راجبش بحث شده بود/

برارد من اگه امثال این سایتا برن کنار یکمی این طراحای ما به حقشون میرسن. بی خودی دفاع نکنید

شما رو بخدا ، یکم فکر کنید. الان شما ببینید اگه این سایتای مزخرف جم شه ، چه کمکی به طراحان ایرانی میشه! قیمت ها هم همین طور با پیشرفت عزیزان توی این زمینه کاهش پیدا میکنه.

اما شک نکنید اگه طراحان ما که کم هم نیستن بخوان و اراده کنن میتونن بهتر از Be رو طراحی کنن!

ویرایش شده توسط شهاب
لینک به ارسال

به چه فرمایشات جالبی !

مرسی ، ینی واقعا مرسی

گه زدن به طراحی توی ایران ، گند زدن به همه چی رفته ، حالا بحث دزدی و کار اشتباه و ضربه ای که به طراحان واقعی‌(نه مثل من) میزنن ، شما گذاشتی کنار و دونه دونه ردیف میکنی اسمارو بعد میگی فلانی ترجمه ش بهتره. (کدوم ترجمه ، همون ترجمه ای که از سایت های دیگه قالب رو میخرن بعد میزارن توی سایت خودشون؟)

شما میدونی برادر من ، من اگه میتونستم شبیه این دوستان عزیز مثل بیگ تم پول حروم بخورم ، الان سایتی جز سایتی که اراده میکردم! نبود که کسی ازش توی این زمینه تعریف کنه.(منظورم اینه که کافیه یکم پول خرج کنی و تمام. نیازی به دانشی هم که طراحان بیچاره ما یه عمر به دست میارن نیست)

برارد من اگه امثال این سایتا برن کنار یکمی این طراحای ما به حقشون میرسن. بی خودی دفاع نکنید

شما رو بخدا ، یکم فکر کنید. الان شما ببینید اگه این سایتای مزخرف جم شه ، چه کمکی به طراحان ایرانی میشه! قیمت ها هم همین طور با پیشرفت عزیزان توی این زمینه کاهش پیدا میکنه.

اما شک نکنید اگه طراحان ما که کم هم نیستن بخوان و اراده کنن میتونن بهتر از Be رو طراحی کنن!

باسلام به دوست گرامی بنده اول تا آخر تمامی تایپک هاتون رو خوندم دوست گرامی شما می توانید از مراجع قانونی پیگیر شوید مطمئن باشید هم جزایه حقوقی داره هم کیفری

لینک به ارسال

باسلام به دوست گرامی بنده اول تا آخر تمامی تایپک هاتون رو خوندم دوست گرامی شما می توانید از مراجع قانونی پیگیر شوید مطمئن باشید هم جزایه حقوقی داره هم کیفری

دوستان به زودی خبر جم شدن دو سایت در همین زمینه رو توی همین انجمن ارسال میکنم. یکی از این سایت ها بیگ تمه

لینک به ارسال

به دوست عزیزمون آقا شهاب باید حق داد متاسفانه برخی از سایت های بزرگ کپی رایت و رعایت نمیکنن و این خیلی بده...

کافیه شما یه کاری داشته باشید واسش زحمت کشیده باشید هزار جور روش به کار میگیرید تا اون و کسی به نام خودش نزنه چون واسش زحمت کشیدید...

چون هم زحمات افراد دیگه و هم هزینه هایی که اون افراد برای هر کاری که کپی رایتش رعایت نمیشه رو نادیده میگیریم...

بعد از خوندن این تاپیک به این فکر افتادیم مطالب سایتمون و از این به بعد با ذکر منبع بزنیم (شاید کمی دیر باشه، نمیدونم چرا الان به فکرش افتادم که رعایتش کنم، ولی از این به بعد براش ارزش قائل میشم)

لینک به ارسال

به دوست عزیزمون آقا شهاب باید حق داد متاسفانه برخی از سایت های بزرگ کپی رایت و رعایت نمیکنن و این خیلی بده...

کافیه شما یه کاری داشته باشید واسش زحمت کشیده باشید هزار جور روش به کار میگیرید تا اون و کسی به نام خودش نزنه چون واسش زحمت کشیدید...

چون هم زحمات افراد دیگه و هم هزینه هایی که اون افراد برای هر کاری که کپی رایتش رعایت نمیشه رو نادیده میگیریم...

بعد از خوندن این تاپیک به این فکر افتادیم مطالب سایتمون و از این به بعد با ذکر منبع بزنیم (شاید کمی دیر باشه، نمیدونم چرا الان به فکرش افتادم که رعایتش کنم، ولی از این به بعد براش ارزش قائل میشم)

فرهنگ خوبیه کپی رایت اگر در ایرانم رعایت بشه عالی میشه

لینک به ارسال

به چه فرمایشات جالبی !

مرسی ، ینی واقعا مرسی

اخوی ابدا از کار بیگ تم در برداشتن کار شما دفاع نکردم، شما مشخصا دو تا جمله رو خوندی، بر آشفتی و قبل از خوندن بقیه به فکر مقابله افتادی، حرف من این نبود، من عرض کردم اگر بیگ تم امروز اصلا اسمش هست فقط به خاطر پشتیبانیه، کاربران ایرانی تشنه همین یک قلم هستن، نه در زمینه طراحی، در تمام زمینه ها،خیلی از طراحان عزیز دوستانم هستم و خودم هم ازین قضیه مستثنی نیستم، ما در پشتیبانی واقعا ضعیف هستیم.

و من در جواب انتقادات شما از بیگ تم فقط ازین بخش فعالیتشون یعنی پشتیبانی دفاع کردم وگرنه اصلا خود من در طراحی سایتهای مشتریان قالبا سعی کردم از قالب های ایرانی استفاده کنم و صد البته چوب حمایت از طراحی رو هم کم نخوردم.

گفتم به فعالان این جور سایت ها درستکاری رو بیاموزیم، کمکشون کنیم تا از ظرفیت خیلی خوبی که در پشتیبانی دارن در جهت رعایت کپی رایت هم استفاده کنن، البته فقط کپی رایت کارهای ایرانی چه در طراحی و چه حتی در ترجمه.

وقتی که یک سایتی از معدود سایت هایی هست که به کاربران مبتدی پشتیبانی درست ارایه میده چرا باید با انتقاد مطلق ازشون بیایم دید چهار تا کاربر تازه کاری که مطلب رو میخونن نسبت بهشون منفی کنیم. این میشه سیاه نمایی مطلق

این سایت نتیجه زحمت شما رو دزدیده، کسی هست که بگه دزدی خوبه؟

اما همین سایت مثلا بهتر از خود شما در مورد کاری که از شما دزدیده پشتیبانی میده و همین باعث میشه رو پا وایسه ( پشتیبانی شما رو به عنوان مثال عرض کردم )

به امید روزی که طراحان حرفه ای با نشکیل تیم های حرفه ای پشتیبانی، نسل سایت های کپی کار منقرض کنن.

لینک به ارسال

اخوی ابدا از کار بیگ تم در برداشتن کار شما دفاع نکردم، شما مشخصا دو تا جمله رو خوندی، بر آشفتی و قبل از خوندن بقیه به فکر مقابله افتادی، حرف من این نبود، من عرض کردم اگر بیگ تم امروز اصلا اسمش هست فقط به خاطر پشتیبانیه، کاربران ایرانی تشنه همین یک قلم هستن، نه در زمینه طراحی، در تمام زمینه ها،خیلی از طراحان عزیز دوستانم هستم و خودم هم ازین قضیه مستثنی نیستم، ما در پشتیبانی واقعا ضعیف هستیم.

و من در جواب انتقادات شما از بیگ تم فقط ازین بخش فعالیتشون یعنی پشتیبانی دفاع کردم وگرنه اصلا خود من در طراحی سایتهای مشتریان قالبا سعی کردم از قالب های ایرانی استفاده کنم و صد البته چوب حمایت از طراحی رو هم کم نخوردم.

گفتم به فعالان این جور سایت ها درستکاری رو بیاموزیم، کمکشون کنیم تا از ظرفیت خیلی خوبی که در پشتیبانی دارن در جهت رعایت کپی رایت هم استفاده کنن، البته فقط کپی رایت کارهای ایرانی چه در طراحی و چه حتی در ترجمه.

وقتی که یک سایتی از معدود سایت هایی هست که به کاربران مبتدی پشتیبانی درست ارایه میده چرا باید با انتقاد مطلق ازشون بیایم دید چهار تا کاربر تازه کاری که مطلب رو میخونن نسبت بهشون منفی کنیم. این میشه سیاه نمایی مطلق

این سایت نتیجه زحمت شما رو دزدیده، کسی هست که بگه دزدی خوبه؟

اما همین سایت مثلا بهتر از خود شما در مورد کاری که از شما دزدیده پشتیبانی میده و همین باعث میشه رو پا وایسه ( پشتیبانی شما رو به عنوان مثال عرض کردم )

به امید روزی که طراحان حرفه ای با نشکیل تیم های حرفه ای پشتیبانی، نسل سایت های کپی کار منقرض کنن.

فرمایش شما کاملا درسته !

اما در این بحث ، عنوان این موضوع که یک سایت پشتیبانی خوبی داره درست نیست. آیا به نظر شما درسته من بیام دسترنج طراحان رو به نام خودم بفروشم و تنها حرفم این باشه که پشتیبانی من بهتره؟ ینی این پشتیبانی خوب میتونه روی کار اشتباه منو بپوشونه. اصلا بحث این موضوع سر چیه ؟ شما بگید؟

بله سر اینه که اگه یه سایت شبیه بیگ تم نبود من انگیزه پیدا میکردم که طراحی خودم رو حرفه ای انجام بدم . اما وقتی میبینم قالب های حرفه ای شبیه قالب های تم فارست داره مفت فروخته میشه من باید جم کنم برم لبو بفروشم. واقعا هم همین طور شده در حال حاضر و هیچ انگیزه ای برای ادامه کارم ندارم. به این دلیل که کسی قالب های نه چندان حرفه ای من رو به قالب های حرفه ای و شناخته شده تم فارست که البته با قیمت بسیار پایین تر عرضه میشه ترجیح نمیده.

همین که شما هم چوب حمایت از طراح ایرانی رو خوردید خیلی خوبه و من امیدوارشدم که هستن کسایی که برای منافع دست به هر گندی نمیزنن

ویرایش شده توسط شهاب
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...