رفتن به مطلب

دزدی سایت بیگ تم bigtheme از کاربران

پست های پیشنهاد شده

فرمایش شما کاملا درسته !

اما در این بحث ، عنوان این موضوع که یک سایت پشتیبانی خوبی داره درست نیست. آیا به نظر شما درسته من بیام دسترنج طراحان رو به نام خودم بفروشم و تنها حرفم این باشه که پشتیبانی من بهتره؟ ینی این پشتیبانی خوب میتونه روی کار اشتباه منو بپوشونه. اصلا بحث این موضوع سر چیه ؟ شما بگید؟

بله سر اینه که اگه یه سایت شبیه بیگ تم نبود من انگیزه پیدا میکردم که طراحی خودم رو حرفه ای انجام بدم . اما وقتی میبینم قالب های حرفه ای شبیه قالب های تم فارست داره مفت فروخته میشه من باید جم کنم برم لبو بفروشم. واقعا هم همین طور شده در حال حاضر و هیچ انگیزه ای برای ادامه کارم ندارم. به این دلیل که کسی قالب های نه چندان حرفه ای من رو به قالب های حرفه ای و شناخته شده تم فارست که البته با قیمت بسیار پایین تر عرضه میشه ترجیح نمیده.

همین که شما هم چوب حمایت از طراح ایرانی رو خوردید خیلی خوبه و من امیدوارشدم که هستن کسایی که برای منافع دست به هر گندی نمیزنن

اقا شهاب درسته که قالب های تم فارست حرفه ای تر هستن، اما باور کنید هنوز ذائقه های ایرانی کم نیستند که هر نوع کاری رو نمیچسندن، شما مثلا قالب مینا رو ببین، ظاهر فوق العاده زیبا و ایرانی، شک نکن اگر من مشتری از پشتیبانی اون مطمئن بشم نمیرم سمت تم فارست و قالب های اون در مثلا بیگ تم.

گفتم درستکاری اموزش بدیم، بیاید ده تا نه، پنج تا طراح با هم بشیم یه تیم که هم بازاریابی کنه هم طراحی کنه و هم پشتیبانی، اولویت رو هم بذاریم درست کردن فضای کسب و مار به جای کسب در امد ( چون که صد اید نود هم پیش ماست ) و قالب هایی ر. که با زحمت زیاد ساختیم با قیمت پایین عرضه کنیم،اونوقت شما شک نکن امثال بیگ تم هم مجبور میسن به جای کپی کاری دو تا طراح هم بین خودشون داشته باشن

لینک به ارسال

دوستان دقت کنن قالب هایی که از بیگ تم دانلود یا خرید می کنن اکثرا لینک مخفی با حالت DISPLAY:NONE داخلش هست که برای بک لینک گیری استفاده شده

لینک به ارسال

سلام

رعابت کپی رایت توی ایران خیلی بی ارزش شده و به راحتی زخمات دیگران رو به اسم و رسم خودشون قرار میدن

یکی از سایت هایی که داشتم دوست نویسنده مون از سایت همیار آی تی کپی زده بود و مدیر ایشون به این پست اعتراض کردند و واقعا هم حق داشتند چون نوشته اختصاصی ایشون رو توی سایت خودمون بدون منبع قرار داده بودیم

بعد از ایمیل ایشان نویسنده رو اخراج و منبع سایت ایشون رو قرار دادیم

برای زحمات دیگران احترام قائل باشیم لطفا

سلام

تایید میشه

وقتی بشون ایمیل زدم با نهایت احترام پاسخم رو دادن و لطف کردن منبع رو قرار دادن ( هر چند میتونستن این کار رو نکنن و مطلب رو به اسم خودشون کنن و منم نمیتونستم کاری کنم )

من از همین جا ازشون تشکر میکنم و وقعا خوشحالم که افرادی مثل ایشون هستن که حتی در چنین موارد جزئی هم کپی رایت رو رعایت میکنن.

حالا اون یه مطلب ساده چند خطی بود، طراحی قالب که دیگه جای خود داره !!!

امیدوارم روزی برسه که همه به حقوق هم احترام بزارن ...

لینک به ارسال
  • 9 ماه بعد...

دوستان دقت کنید، صحبتهای آقا شهاب درست هست

بیگ تم کلاهبرداری بیش نیست

قالب صحیفه را برداشتن دستکاری کردن و دارن بجای سیستم خبرخوان با عنوان کد نویسی اختصاصی و... میفروشن

کجاش کدنویسی اختصاصی هست

بهشون میگم قالب با feed wordpress کار میکنه تو تیکت بعد دو روز جواب میدن نه از کدنویسی اختصاصی استفاده میکنه و کاری با feed وردپرس نداره

رفتم قالبو خریدم میبینم برعکس تمام حرفایی هست که به من زدن، تمامش حقه بازی و دروغ بوده

توی همون تیکت که بهشون پیام دادم هزینه منو مرجوع کنید برداشتن کلا اکانت منو حذف کردن

دیگه شما قضاوت کنید خودتون

لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...
در در 11/1/2015 at 00:02، 4M!R گفته است :

دوستان دقت کنن قالب هایی که از بیگ تم دانلود یا خرید می کنن اکثرا لینک مخفی با حالت DISPLAY:NONE داخلش هست که برای بک لینک گیری استفاده شده

امیر آقا بیشتر توضیح بده که این لینک مخفی چه شکلیه. میخوام ببینم یه وقت تو قالب من نباشه، هر چند من از تم فارست گرفتم ولی خب فارسی سازش رو از اینجا گرفتم.

لینک به ارسال
در 10 ساعت قبل، ToranjArts گفته است :

امیر آقا بیشتر توضیح بده که این لینک مخفی چه شکلیه. میخوام ببینم یه وقت تو قالب من نباشه، هر چند من از تم فارست گرفتم ولی خب فارسی سازش رو از اینجا گرفتم.

سورس سایت رو چک کنید 

تو کروم :

ctrl+ u رو بزنید

ctrl+f برای سرچ در سورس

لینک مورد نظر رو سرچ کنید

مثلا : bigtheme

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...