رفتن به مطلب

ایجاد زمینه دلخواه در ایندکس

پست های پیشنهاد شده

سلام و درود

دوستان یه سوالی داشتم میدونم که بیشتر مسئولین این رو میخوان بگن :

قبل پست دادن یه سرچ میزدی توی نت زیاد هست

اما چیزی که من مد نظرم هست رو نتونستم پیدا کنم ، ما همیشه از زمینه دلخواه در خود پست استفاده کردیم یعنی اول باید پست باز بشه و انتهای پست زمینه های دلخواهمون رو ببینیم .

چیزی که مد نظر من هست در صفحه ایندکس روبروی عنوان زمینه دلخواه قرر بگیره دقیقا مثل تصویری که طراحی کردم :

post-10546-0-68444700-1445159681_thumb.p

از شما دوستان و اساتید بزرگ میخواستم که راهنماییم کنید پیشاپیش تشکر میکنم

لینک به ارسال

سلام ، وقت بخیر ، سؤالتون واضح نیست ، منظور اینکه کنار هر ana2015 یه زمینه دلخواه باشه؟ در این صورت زمینه دلخواه رو باید به پست اضافه کنین و فقط در index چاپش کنید.

یا اگر میخواین یه مقدار دلخواه در صفحه indexتون داشته باشین با زمینه دلخواه امکان پذیر نیست ، زمینه دلخواه ماله نوشته ها و پست هاست ، شما باید از تنظیمات قالب اینکار رو انجام بدید ، نحوه ایجاد پنل تنظیمات برای قالب در انجمن توضیح داده شده ، میتونید جستجو کنید.

اگر نیاز به توضیحات بیشتر هست بفرمایید.

اوقات به کام.

لینک به ارسال

post-10546-0-72535700-1445173753_thumb.ppost-10546-0-72535700-1445173753_thumb.p

سلام ، وقت بخیر ، سؤالتون واضح نیست ، منظور اینکه کنار هر ana2015 یه زمینه دلخواه باشه؟ در این صورت زمینه دلخواه رو باید به پست اضافه کنین و فقط در index چاپش کنید.

یا اگر میخواین یه مقدار دلخواه در صفحه indexتون داشته باشین با زمینه دلخواه امکان پذیر نیست ، زمینه دلخواه ماله نوشته ها و پست هاست ، شما باید از تنظیمات قالب اینکار رو انجام بدید ، نحوه ایجاد پنل تنظیمات برای قالب در انجمن توضیح داده شده ، میتونید جستجو کنید.

اگر نیاز به توضیحات بیشتر هست بفرمایید.

اوقات به کام.

درود

جهت تفهیم بهتر مسئله باید اینجوری بگم که ana2015 عنوان پست هست و زمینه دلخواه هم میخواد روبروش باشه

یک سایت فیل شده همین کار رو کرده اما دو تا از ایتم های منو درج نکرده :

post-10546-0-72535700-1445173753_thumb.p

این سایت فقط پخش موزیک رو درج کرده فروش و دانلود توی ایندکس نیست

میشه چیزی که مد نظر من هست رو پیاده کرد؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...