رفتن به مطلب

سوالاتی در مورد افزونه yoast

ilbeygi.m

پست های پیشنهاد شده

با سلام و خسته نباشید

بنده این تاپیک رو ایجاد کردم که کاربران سوالات و مشکلاتشونو در رابطه با افزونه وردپرس سئو بگن و بپرسن.

اگه تاپیک مورد داره لطفا مسئولین انجمن بگن .

----------------------------------------------------------------------------------------------

در ادامه :

بنده یک مشکلی دارم یا بهتره بگم یک سوال.

وقتی تو گوگل یک سری چیز ها در مورد سایتم سرچ میکنم که تگ ها رو نشون میده بعد از اسم تگ کلمه بایگانی میاد.

میشه راهنمایی کنید چطور این کلمه بایگانی رو حذفش کنم؟

ویرایش شده توسط ilbeygi.m
لینک به ارسال

می تونید در تنظیمات پلاگین در بخش "متا ها و تک ها " > گونه های فرستنده کلمه بایگانی رو حذف کنید

لینک به ارسال

من قبلا لینک پست رو که تو پیج فیسبوک میذاشتم تصویر شاخص و عنوان پست اتوماتیک لود میشد و دیگه لازم نبود عکس و عنوان رو دستی وارد پست فیسبوک کنم

ولی الان نمیشه

مشکل از این افزونه س؟

لینک به ارسال

من قبلا لینک پست رو که تو پیج فیسبوک میذاشتم تصویر شاخص و عنوان پست اتوماتیک لود میشد و دیگه لازم نبود عکس و عنوان رو دستی وارد پست فیسبوک کنم

ولی الان نمیشه

مشکل از این افزونه س؟

فک نکنم ارتباطی به افزونه یواست داشته باشه! شما وقتی پستی رو در فیسبوک شیر می کنید می تونید در تنظیماتش انتخاب کنید که آیا عکس پست و ... نمایش داده شه یا خیر. البته خود فیسبوک یه جمله کوتاهی از پست رو به نمایش درمیاره.

لینک به ارسال

می تونید در تنظیمات پلاگین در بخش "متا ها و تک ها " > گونه های فرستنده کلمه بایگانی رو حذف کنید

خیلی ممنون درست شد.

لینک به ارسال

فک نکنم ارتباطی به افزونه یواست داشته باشه! شما وقتی پستی رو در فیسبوک شیر می کنید می تونید در تنظیماتش انتخاب کنید که آیا عکس پست و ... نمایش داده شه یا خیر. البته خود فیسبوک یه جمله کوتاهی از پست رو به نمایش درمیاره.

در تنظیمات کجا؟

بقیه لینکها رو که میگذارم عکس و عنوانش لود میشه

ولی پست سایت خودمون نه !

اون جمله هم نمیفته !

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

سلام

منم یه سوالی در مورد yoast دارم که همینجا می پرسم؛

افزونه yoast به هدر سایت، یه تگ canonical اضافه کرده!

من هم نمی دونم این canonical دقیقا کارش چیه و آیا وجود این تگ مشکلی در مورد ایندکس مطالب و سئو ایجاد می کنه یا خیر؟؟

ممنون از راهنمایی دوستان

لینک به ارسال

سلام دوستان

اینجور تایپیک ها معمولا بعد از مدتی سنگین میشه و کاربر برای پیدا کردن جوابش به مشکل میخوره.

بهتره که هر مشکلی توی یک تایپیک جداگانه پرسیده بشه تا نظم بهتر برقرار بشه.

هر کسی مشکلی داره بعد از جستجو و اطینان از تکراری نبودن مشکل، یک تایپیک جدید ایجاد کنه.

موفق باشید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...