رفتن به مطلب

این سایت با چی ساخته شده و چطوره ؟

پست های پیشنهاد شده

با سلام

یکی از اشنایانم یک سایت ساخته و هی پوزش رو میده و به نظر من هم سایت خوبی هست و میخوام بدونم با چی ساخته شده و ساخت چنین سایتی چقدر هزینش هست و همینطور به نظرتون مشکل داره تا برم بهش بگم فلان چاش مشکل داره ؟

طراحی سایت همیار سایت

لینک به ارسال

شک نکنید قالب آمادست دوست عزیز و احتمال قوی با وردپرس هم هستش

یه سرچ بزنید قالب تک صفحه ای وردپرس حتما پیدا میکنید قالب رو اونجا برید مچشو بگیرید که دیگه انقدر پز نده :D :D :P :P :P :P

لینک به ارسال

ممنون

حالا کسی مشکلی توی کارش پیدا کرده تا اون را هم پیوست کنم ؟

راستی میشه بگید از کجا فهمیدید از این قالب استفاده کرده ؟

این قالب هم برای ودپرس که نیست .

لینک به ارسال

ممنون

حالا کسی مشکلی توی کارش پیدا کرده تا اون را هم پیوست کنم ؟

راستی میشه بگید از کجا فهمیدید از این قالب استفاده کرده ؟

این قالب هم برای ودپرس که نیست .

ببینید کسی که کار کرده باشه با قالب های وردپرس (مثلا محمد جواد) سریع متوجه میشه این قالب آماده ست. و کسی که با قالب های تم فارست آشنا باشه (مثلا دانیال) سریع متوجه میشه این قالب از تم فارست هست. و این که قالب های تم فارست تست میشه و نمیشه توش مشکلی پیدا کرد.

این قالب هم برا وردپرسه!

ویرایش شده توسط شهاب
لینک به ارسال

با سلام

یکی از اشنایانم یک سایت ساخته و هی پوزش رو میده و به نظر من هم سایت خوبی هست و میخوام بدونم با چی ساخته شده و ساخت چنین سایتی چقدر هزینش هست و همینطور به نظرتون مشکل داره تا برم بهش بگم فلان چاش مشکل داره ؟

طراحی سایت همیار سایت

سلام

سایت با وردپرس درست نشده. یه قالب تک صفحه ای HTML هست.

ویرایش شده توسط Ghaem
لینک به ارسال

چنین سایتی اگر بخواید بدید به کسی بسازه هزینش چقدر میشه ؟

قالب های رایگان شبیه این نوع قالب ها زیاده. اینجا رو ببینید:

http://designscrazed.org/free-responsive-html5-css3-templates/

لینک به ارسال

قالب این شکلی رو مثل همینی که هست و ایستاتیک طراحی کردن خیلی هم کار پیجیده ای نیست مخصوصا که تمام قالب رو افزونه ها و اسکریپتهای رایگان جی کوئری و css ساخته و در واقع کار چندانی نبرده اتصال قالب html به وردپرس و کوئری گرفتنش + در نظر داشتن سرعت لود و ترافیک اشغالی استفاده از منابعه که یک قالب وردپرس رو خاص می کنه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...