رفتن به مطلب

راه اندازی مارکت قالب

پست های پیشنهاد شده

با عرض ادب خدمت دوستان؛

دوستانی که مایلند با ما در خصوص راه اندازی مارکت قالب ایرانی همکاری کنند لطفاً پیام بذارند.

شایان ذکر هستش که این مارکت با مارکت هایی مانند راست چین . مارکت وردپرس و سایر این مارکت ها که فقط قالب های خارجی رو ترجمه میکنند و به مردم قالب میکنن نیست. این مارکت فقط مخصوص طراحان و برنامه نویسان ایرانی هستش که روی طرح مورد نظر زحمت کشیدند و طراحی کردند. محصولات با لایسنس معتبر ارائه میشه . تکثیر از قالب ها به هر نحوی و کوچکترین تغییر بی شک پیگیری میشه شخصا هم پیگیری میکنم . یه سری کارهایی هم داریم انجام میدیم که به نفع این عزیزان هستش و محصولاتشون محافظت میکنیم.

حـامـی طـراحـان ایرانی

فقط محصول ایرانی

اسم هم انتخاب شده و دامنه رو هم ثبت کردیم . (کاملاً ایرانی هستش)

دنبال هاست و پشتیبانی مالی و تیم و گروه ساپورت کننده هستیم.

دوستانی که میتونند مارو یاری کنند لطفاً اینجا اعلام کنند.

ویرایش شده توسط محمد دریابیان
لینک به ارسال

پیام خصوصی بدید در خدمت هستم.

Sent from my Passport using Tapatalk

ویرایش شده توسط SM-Mahdavi
فارسی سازی متن
لینک به ارسال

به نظرتون با این وضعیت کپی رایت مرجع قابل قبولی هست که بشه پیگیری کرد !

بله ، بنده تصمیماتی در این خصوص دارم ، که پیگیری بشه ، همچنین هر قالبی که طراح معتبر میزاره (طرحی که از هر نظر مورد قبول باشه) دارای لایسنس ثبت شده باشه و کپی اون مجازاتی 2-3 برابر داشته باشه. از این حرف مطمئنم و دارم میگم.

payam khososi bedid dar khedmatetoon hastam

Sent from my Passport using Tapatalk

ممنون از شما ، قربان در چه موردی میخواین همکاری کنید لطفاً ذکر کنید.

لینک به ارسال

با سلام

یه پیشنهاد دارم البته به احتمال زیاد خودتون اینو قبلا تو برنامه قرار دادید.

پیشنهاد اینه که بیاین در یک صفحه تمام استاندارد ها و قوانین قالب هایی که تایید میشن رو ذکر کنید دقیقا مثل envato چون در حال حاضر مارکت های ایرانی چیز خاصی ذکر نکردن فقط اومدن سایز تصاویر آپلود شده رو گفتن و چندتا مورد دیگه که به نظر من هیچ کمکی به طراح نمیکنه چون موارد زیادی بوده که طرف واسه کارش زحمت زیادی کشیده و واقعا کارش خوب بوده ولی تایید نشده ولی در کنارش کار هایی تایید شدن که واقعا جای بحث داره که چی شده اون کار تایید شده و در مارکت قرار گرفته به همین دلایل اگه مثل envato یک استاندارد کلی برای کد نویسی css و موارد دیگه از این دست تعیین کنید خیلی خوب میشه

امیدوارم موفق باشید

با احترام

لینک به ارسال

با سلام

یه پیشنهاد دارم البته به احتمال زیاد خودتون اینو قبلا تو برنامه قرار دادید.

پیشنهاد اینه که بیاین در یک صفحه تمام استاندارد ها و قوانین قالب هایی که تایید میشن رو ذکر کنید دقیقا مثل envato چون در حال حاضر مارکت های ایرانی چیز خاصی ذکر نکردن فقط اومدن سایز تصاویر آپلود شده رو گفتن و چندتا مورد دیگه که به نظر من هیچ کمکی به طراح نمیکنه چون موارد زیادی بوده که طرف واسه کارش زحمت زیادی کشیده و واقعا کارش خوب بوده ولی تایید نشده ولی در کنارش کار هایی تایید شدن که واقعا جای بحث داره که چی شده اون کار تایید شده و در مارکت قرار گرفته به همین دلایل اگه مثل envato یک استاندارد کلی برای کد نویسی css و موارد دیگه از این دست تعیین کنید خیلی خوب میشه

امیدوارم موفق باشید

با احترام

ممنون بله در نظر داریم . که بزودی متن اصلی منتشر میشه.

دوستان گلم کسانی که اسم میخوان پیشنهاد بدن هم بدن با کمال میل در خدمتشون هستیم.

البته بگم اسم قبلاً ثبت شده ، ولی خب شاید شما بهتر از ما پیشنهادبدید همچنین باید ir-com-net هم آزاد باشه.

لینک به ارسال

عرض ادب دوستان نام فروشگاه قالب انتخاب شد.

کسی از دوستان مایل به همکاری با تیم ما هستش.

marketmelli.com

marketmelli.ir

لینک به ارسال

به نظرتون با این وضعیت کپی رایت مرجع قابل قبولی هست که بشه پیگیری کرد !

اگر مثل پرشین تولز پارتی بازی نباشه و مدیرانش پولکی نباشن آره :)

بله ، بنده تصمیماتی در این خصوص دارم ، که پیگیری بشه ، همچنین هر قالبی که طراح معتبر میزاره (طرحی که از هر نظر مورد قبول باشه) دارای لایسنس ثبت شده باشه و کپی اون مجازاتی 2-3 برابر داشته باشه. از این حرف مطمئنم و دارم میگم.

ممنون از شما ، قربان در چه موردی میخواین همکاری کنید لطفاً ذکر کنید.

برید با یک شرکت ثبتی صحبت کنید با وکیلانش ( توی کرج و تهران رایگان مشاوره میدن ) در مورد همین طرحتون

راه هایی هست که بتونید تمامی طرح ها حالا میخواد پوسته باشه یا افزونه باشه یا ... امکان ثبت شدن به صورت آنلاین رو دارند

فکر میکنم کمی هزینه داشته باشه اما اگر بتونید راه اندازی کنید 100% سودش بعدا براتون انقدری خواهد بود که تمامی این هزینه ها جبران بشه

بهتره یک برند هم ثبت کنید تا کارتون راحت تر بشه

ویرایش شده توسط kasra
لینک به ارسال

اگر مثل پرشین تولز پارتی بازی نباشه و مدیرانش پولکی نباشن آره :)

برید با یک شرکت ثبتی صحبت کنید با وکیلانش ( توی کرج و تهران رایگان مشاوره میدن ) در مورد همین طرحتون

راه هایی هست که بتونید تمامی طرح ها حالا میخواد پوسته باشه یا افزونه باشه یا ... امکان ثبت شدن به صورت آنلاین رو دارند

فکر میکنم کمی هزینه داشته باشه اما اگر بتونید راه اندازی کنید 100% سودش بعدا براتون انقدری خواهد بود که تمامی این هزینه ها جبران بشه

بهتره یک برند هم ثبت کنید تا کارتون راحت تر بشه

ممنون از شما ، حتماً ، در مورد قوانین موجود برای نویسندگان (فروشندگان) قوانین خریداران علی الخصوص خریداران با وکیل صحبت کردیم و قراردادی رو تنظیم میکنیم که کاربر خاطی طی مشخصاتی که به سایت ارائه میده در دستور پیگیری قرار بگیره.

در مورد لایسنس هم داریم تحقیقاتی رو انجام میدیم که معتبر باشه بزودی با امکانات جهت رفاه هر دو (خریدار + فروشنده) راه اندازی میشه.

در مورد پولکی بودن هم عرض کنم که توی این کار به پولش فکر نکردم هدف ساماندهی به وب فارسی ، حمایت از طراح و برنامه نویس ایرانی هستش. و دریغ نمیکنیم.

درخصوص ثبت شرکت هم مراحل رو انجام دادیم. ممنون از شما.

لینک به ارسال

بنده هم طراح قالب هستم(اختصاصی و نه فارسی ساز و ریپ کننده!) و هم میتونم در زمینه های پشتیبانی و رفع مشکلات و ... و حتی گرافیک کمکتون کنم.

در صورت تمایل بگین تا نمونه کارهامو براتون بفرستم

لینک به ارسال

بنده هم طراح قالب هستم(اختصاصی و نه فارسی ساز و ریپ کننده!) و هم میتونم در زمینه های پشتیبانی و رفع مشکلات و ... و حتی گرافیک کمکتون کنم.

در صورت تمایل بگین تا نمونه کارهامو براتون بفرستم

ممنون حتما ، آقای دریابیان فعلا چند روز نیستن. حتما از دانش و تجربیات شما استفاده خواهیم کرد.

لینک به ارسال

میشه مثل سایر مارکت ها 80 درصد و 50 درصد نکنید؟!!طوری باشه که به فرض من اگه محصولمو تو مارکت وردپرس قبلا گذاشتم بتونم جای شما هم بزارم ولی دیگه اینطوری نباشه که چون یه جا دیگه گذاشتم 50 درصد باشه :D:P

لینک به ارسال

میشه مثل سایر مارکت ها 80 درصد و 50 درصد نکنید؟!!طوری باشه که به فرض من اگه محصولمو تو مارکت وردپرس قبلا گذاشتم بتونم جای شما هم بزارم ولی دیگه اینطوری نباشه که چون یه جا دیگه گذاشتم 50 درصد باشه :D:P

ممنون اساس کار این مارکت ، با این درصد هایی که شما گفتید نیست و شعار ما حمایت از طراح ایرانی هستش. یعنی (فعلاً) حدوداً 10 درصد از سهم فروش شما برای مارکت هستش که اونم برای هزینه های سرور استفاده میشه. و طوری هستش که کاربر فقط میتونه توی این مارکت منتشر کنه نه جاهای دیگه اگر متن رو کامل خونده باشین برای هر محصول لایسنس اختصاصی در نظر میگیریم که فقط از مارکت ما معتبره و اگر کسی به هر دلیلی از قوانین موجود (حمایت از تولید کننده) تخطی کرد پیگیری میشه.(اونم نه پیگیری الکی ) ضمناً توی این مارکت به هیچ وجه (قالب ، افزونه ، اسکریپت و ...) خارجی به هر نحوی (ترجمه ، ویرایش و ...) قرار نمیگیره و فقط محصولات ایرانی با کیفیت بالا و استانداردهایی که قراره تعیین بشه قرار میگیره. قابلیت های زیادی رو توی این مارکت مشاهده خواهید کرد که اولین بار در ایران اجرا میشه.

ویرایش شده توسط محمد دریابیان
لینک به ارسال

دوستان نظرات دیگه ای ندارند؟! یا کسی میتونه مارو از نظر مالی ، کدنویسی پشتیبانی کنه!؟

لینک به ارسال

دوست عزیز

یه شخص عاقل هیچوقت نمیاد از شما پشتیبانی مالی کنه یا بدون در نظر گرفتن چیزی کدنویسی کنه !

لینک به ارسال

دوست عزیز

یه شخص عاقل هیچوقت نمیاد از شما پشتیبانی مالی کنه یا بدون در نظر گرفتن چیزی کدنویسی کنه !

حرف شما صحیح ، اما بنده نخواستم از کسی پولی بگیرم یا به بنده پولی بده ، پشتیبانی مالی با ضمانت هستش ، اگر مارکت شکست بخوره با ایده هایی که داریم عمراً بخوره ما هزینه رو با کمال میل و کامل تقدیم میکنیم خدمت خودشون، چیزی از دست ندادن

سرور رو گرفتم ، دامنه ها رو ثبت کردم ، فقط نیاز به یک کدنویس داریم که قالب اصلی که طراحی شده رو کدنویسی کنه. همین. کدنویسی این قالب (تکمیل نشده) چون باید عضوگیری کنه ، داشبورت داشته باشه و ... هزینه اش میره بالاتر. برای همین منظور به کدنویس و پشتیبان مالی نیاز داریم.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...