9 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

افزونه lazy load تداخل جی‌کوئری داره و باعث می‌شه عکسا بارگزاری نشن. چی کار کنم؟

ممنون برای کمک

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

از دوتا جی کوئری استفاده کنید یا تکه کدش جا به جا کنید اصولا درست میشه !

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

lazy load غیر فعال کنید افزونه

Cache Images WP Super Cache BJ Lazy Load نصب کنید

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

lazy load غیر فعال کنید افزونه

Cache Images WP Super Cache BJ Lazy Load نصب کنید

سلام

BJ Lazy load رو پیش‌تر داشتم ولی با فعال کردنش کلا تصاویر می‌پره! من از یک کتابخانه جی‌کوئری برای داشتن سایدبارهای شناور بهره می‌گیرم که برای عدم تداخلش با بقیه جی‌کوئری‌ها به ویژه جی‌کوئری افزونه‌ها، از کد زیر استفاده می‌کنم:

<script>var $ = jQuery.noConflict();</script>
یا
<script>var $ = jQuery</script>
هر دو جواب می‌ده

هنگامی که این کدها رو غیرفعال می‌کنم لیزی لود عمل می‌کنه ولی سایدبارهای شناور و شمار دیگه‌ای از توانایی جی‌کوئری افزونه‌ها غیرفعال میشن.

پیشاپیش برای کمک ممنون

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این دو خط را در افزونه بیابید

wp_enqueue_script( 'wpcom-lazy-load-images', self::get_url( 'js/lazy-load.js' ), array( 'jquery', 'jquery-sonar' ), self::version, true );
wp_enqueue_script( 'jquery-sonar', self::get_url( 'js/jquery.sonar.min.js' ), array( 'jquery' ), self::version, true );

و تغییر بدید به

wp_enqueue_script( 'wpcom-lazy-load-images', self::get_url( 'js/lazy-load.js' ), array( 'jquery'), self::version, true );

و تست کنید

نتیجه را بفرمائید

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با سپاس از شما

متاسفانه کار نکرد.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کدها را به حالت اولیه برگردونید و لینک صفحه مشکل دار را بگذارید اینجا

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برگرداندم

پیوند برای بررسی:

http://waternews.ir

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما از افزونه کش و minify استفاده می کنید در حالت minify نمی شه اسکریپتها را چک کرد

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط Sange Sabur
      سلام دوستان
      من نیاز دارم که بخشی از قالب رو داخل یک کلاس بذارم و بنا بر دلایلی میخوام با جیکوئری یک div اضافه کنم
      کدها به این شکل هست:
      <div class="news">...</div> <div class="news">...</div> <div class="news">...</div> کد جیکوئری:
      $( ".news" ).wrapAll( "<div class='main' />"); نتیجه:
      <div class="main"> <div class="news">...</div> <div class="news">...</div> <div class="news">...</div> </div> نتیجه در سورس قالب کاملا درسته و استایل دهی هم مشکلی نداره

ولی دچار شک شدم که آیا این روش کاملا درست و بهینه هست یا نه؟
      شخصا جز تاخیر احتمالی در نتیجه تاخیر در لود جیکوئری تصور نمیکنم ایرادی داشته باشه ولی خواستم نظر اساتید رو هم جویا بشم

• توسط unid_user
      سلام و درود
      دوستان گرامی ، کسی میدنه چطور باید از datepicker فارسی استفاده کنم؟ من طبق این مقاله آموزشی انجام دادم اما هیچی نشون نمیده؟!
      با تشکر و سپاس
    • توسط unid_user
      سلام و درود
      دوستان گرامی ، میخوام با فشردن هر کدوم از کلیدهای کیبورد ، width یک تگ div خاص رو هربار 5 پیکسل افزایش بدم. کد زیر رو خودم نوشتم ولی کار نمیکنه.
      var barWidth = $("#run-bar").width(); var barwidthplus = barWidth++; $("form#home-search-form input[type='text']").keypress(function() { barwidthplus++; alert(barwidthplus); $("#run-bar").css('width', 'barwidthplus + %'); }); با تشکر و سپاس
    • توسط unid_user
      سلام و درود
      دوستان گرامی ، چطوری میشه کدهای جاوا اسکریپت و جی کوئری در فایل js رو به وسیله php یا توابع وردپرس داینامیک کنیم.
      مثلا یه متغیر در فایل js دارم که میخوام از طریق php یا توابع وردپرس هر بار که خواستم یک مقدار رو اختصاص بدم.
      با تشکر و سپاس
    • توسط unid_user
      سلام و درود
      دوستان گرامی ، تا زمانی که فایل جاوا اسکریپت سایت کامل لود بشه ، آیتم های منو بخصوص اونهایی که زیر منو دارن کامل باز میمونن و منو بهم میریزه. خیلی تلاش کردم که درستش کنم اما نمیشه.
      کسی به همچین مشکلی برخورده که بتونه به من کمک کنه؟ اگه نیاز هست کدهای اسکریپتی و php منو رو ارسال کنم توی تاپیک.
      با تشکر و سپاس