رفتن به مطلب

مشکل در حجم بالای صفحه اصلی

پست های پیشنهاد شده

سلام

دوستان من یه قالب وردپرسی دارم حجم صفحه اون میرسه به 2 مگابایت من تمام عکس های صفحه را هم بهینه کردم ولی بازم حجمش زیاده راه حل شما چیه

https://gtmetrix.com/reports/www.negahdl.com/DYmkecVB

لینک به ارسال

سلام. قالب سایتتون ایراد زیاد داره. مثلا کل مطلب رو توی صفحه اصلی نشون میده در حالی که باید خلاصه اونو نشون بدید. فونت مطالب خوب نیست و همچنین استایل های قالب هم ایراد داره.

برای کاهش حجم اینها به نظر من میرسه:

1 - میتونید مطالب رو 15 20 کلمشو فقط توی صفحه اصلی چاپ کنید.

2- تعداد مطالب رو توی صفحه اصلی کم تر کنید.

3- تعداد مطالب رو توی آخرين مطالب ارسالي سايت می تونید کم کنید

4- تصویر ادامه مطلب رو می تونید با css طراحی کنید

5- تعداد مطالب توی اسلایدر رو کم کنید. مثلا 6 تا

6- اون تصویر تولبار سایتتون رو با css طراحی کنید. یه چیز ساده

و غیره...

موفق باشید.

لینک به ارسال

روش اول از تکنیک اسپرایت در css استفاده کنید

این روش همه عکسهای عمومی شما در قالب 1 عکس در میاد که این کار 2 مزیت داره اول اینکه تعداد ریکوئست هایی که به سرور شما ارسال میشه کم میشه و سرعت لود قالب بالا میره دوم اینکه وقتی عکسها در قالب 1 عکس درمیان حجم عکس نهایی کمتر از تعداد اون عکسها میشه

کلید زیر رو تو گوگل جستجو کنید

css اسپرایت

روش دوم minify کردن فایلهای css و js هست که فایلها رو فشرده میکنه و حجم فایلها کم میشه

برای هر کدوم از این روشها سایتهای انلاینی هست که میتونین فایلهاتونو به اونها بدید تا این کارها رو برای شما انجام بدن

لینک به ارسال

چه تکنیک های خوبی دوستان پیشنهاد می دهند لذت بخشه با این همه دوست خوب در یک مکان خوب بودن ، ولی من بهتر میدونم شما قالب به کل عوض کنید و دوباره طراحی کنید .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...