حسن موحد

فرمت جدید تصویری برای طراحی وب

1 پست در این موضوع قرار دارد

سالها به فکر این موضوع بودم که راه حلی بشه پیدا کرد برای کم کردن حجم صفحات که دارای تصاویر زیادی هستند به همین خاطر همیشه به مشتری هام استفاده از صفحات پر تصویر هیچ وقت توصیه نمی کردم . حالا انگار مقداری وضعیت تغییر داره می کند اول از همه سرعت های اینتنرت خیلی بهبود پیدا کرده ، الکوریتم های کش خیلی بهتر شده و از همه جالب تر جدیدا فرمت های تصاویری جدید و به روز تر میاد که رقیب های زیادی می پسنده امیدواره این مقاله ترجمه شده از سایت اسمشینگ از گروه ما بپذیرید :

راهنمای فرمت جدید تصاویر برای طراحی وب

امیدوارم دوستان در ادامه تاپیک در مورد این موضوع بحث کنند .

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• مطالب مشابه

• توسط arshialove
      سلام دو سه روز هست هیچ کدوم از تصاویر سایتم نشون داده نمیشن
      به پشتیبانی گفتم میگه از هاست نیست از برنامه نویسی هستش
      چکار کنم؟؟؟
    • توسط 2raj
      سلام و عرض ادب خدمت دوستان عزیز
      من یه پلاگین میخوام که وقتی عکس هارو روی سایت آپلود میکنم خودکار نام عکسهارو به عدد تغییر بده لطفا اگر افزونه ای با این مشخصات میشناسید و ازش استفاده کردید لطفا راهنمایی بفرمائید
      سپاس
    • توسط 2raj
      سلام و عرض ادب خدمت دوستان
      بنده یه مشکل دارم که داره زیادی اذیتم میکنه و اونم فراخوانی عکسها هست
      من از یک سایت دیگه برگه هارو خروجی گرفتم و در یه سایت دیگه درون ریزی کردم عکسهاشونم در پوشه مربوطه دخیره کردم ولی عکسهارو نمیخونه توی رسانه>کتابخانه هم که میرم اسم عکس رو میزنم ،میزنه عکس موجود نیست درصورتی که عکس رو با آدرس میشه دید لطفا راهنمایی بفرمائید
    • توسط vazizi69@yahoo.com
      سلام دوستان وقت بخیر 
      من تو سایت وردپرسی میخوام یه تصویر از نقشه ایران رو بزارم و وقتی موس روی هر شهری ها کلیک میکنه دسته بندی مربوط به اون شهر رو نشون بده 
      و الان مشکلم اینه که نمیدونم با چه روشی میتونم تو یه عکس نقشه ایران چطور به هر شهری یه لینک بدم 
      ممنون میشم اگر کسی بلده راهنماییم کنه
    • توسط A.Nahvi
      سلام، من یکی از صفحات سایتم دچار مشکل شده، توی اون برگه از 60 عدد عکس باید استفاده کنم! ولی بعد از ذخیره و مشاهده سایت با ارور 500 مواجه میشم... (باید اضافه کنم که وقتی تعداد رو به 30 میرسونم مشکل حل میشه) کسی پیشنهادی داره چجوری میتونم مشکل رو حل کنم ؟
      سایتم با وردپرس ساخته شده (لینکه صفحه ارور 500) : http://kohalpack.com/promotional_products/

ممنون میشم یکی کمک کنه!