رفتن به مطلب

جدا شدن خود به خود تمامی تگ ها از مطالب

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

به یک مشکل عجیب برخورد کردم ، تمامی تگ ها از مطالب حذف شده ، تگ ها موجوده ولی از مطالب جدا شده و این اتفاق متاسفانه خود به خود رخ داده ، تا به حال با یه همچین مشکلی برخورد کردید ؟

لینک به ارسال

سلام، تا حالا به این مشکل برنخورده ام. تغییراتی در دیتابیس ندادین؟

نصب افزونه چی؟

لینک به ارسال

سلام...قبلا این مشکل برای من پیش اومده... فقط یادمه که مشکل از دیتابیس بود و با تغییر خیلی کوچیکی در دیتابیس همه ی مشکلات حل شد...مشکلم رو به زبان انگلیسی زدم و خیلی سریع حل شد...بیشتر از این یادم نیست.... :blink:

لینک به ارسال

سلام، تا حالا به این مشکل برنخورده ام. تغییراتی در دیتابیس ندادین؟

نصب افزونه چی؟

سلام

دیتابیس که خیر ولی افزونه نصب داشتیم که افزونه هایی نامرتبط با دیتابیس بودند ، البته یک شک دارم که از طرف سرور مشکل در دیتابیس ایجاد شده باشه که هنوز در مرحله شکه ، بک آپ ها هم برای تاریخ بعد از مشکله و سعی دارم طبق گفته علیرضا به دنبال رفع مشکل باشم. ;) ممنون از پاسختون اگه مشکل حل شد ارسال می کنم.

ویرایش شده توسط go23user
لینک به ارسال

متاسفانه مطلب مرتبطی پیدا نکردم

حدس می زنم دیتابیس از طرف سرور ناقص شده باشه وگرنه اتوماتیک چطور ممکنه؟

لینک به ارسال

بله..دقیقا ....اگر مطالب جدید زیادی رو در سایت نذاشته اید از ارائه دهنده بخواید که آخرین بکاپ رو جایگزین کنه...دیتابیس به دلیل مشکلات سرور نقص پیدا کرده...جداول term و post رو هم چک کنید اگر اروری دارن اون اررور رو سرچ کنیدو..

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...