Saeed Fard

به کانال تلگرام وردپرس پارسی بپیوندید

14 پست در این موضوع قرار دارد

سلام دوستان ،

خسته نباشید ، امیدوارم که خوب باشید .

ما هم برای وردپرس‌پارسی کانال تلگرام ایجاد کردیم که شما دوستان می‌تونید عضوش بشید و در جریان آخرین اخبار و جدیدترین اطلاعیه‌های سایت قرار بگیرید ، همینطور شاید مطالبی که از نظرمون جالب باشه رو براتون ارسال کنیم .

از طریق این لینک می‌تونید مشترک کانال بشید : https://telegram.me/wp_parsi

همینطور یک گروه پرسش و پاسخ وابسته به وردپرس پارسی وجود داره که از طریق لینک : https://telegram.me/joinchat/A13hoTxtDQ2xRKdwuDeuVA

میتونید عضو گروه بشید و با ما در ارتباط باشید .

هر پیشنهادی باشه ازش استقبال می‌کنیم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من عضو شدم

انشاءالله افراد بسیار بیشتری هم عضو بشوند

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کانال جالبی میتونه باشه ، admin لطفا مطالب جذاب بزار

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کاربرای قدیمی هم راه میدید؟ :)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ببخشید این کانال برای چی ساخته شده؟ هیچ هدفی نداشته؟! لا اقل یه مطلب توش می ذاشتید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 11/16/2015 at 02:26، rezaonline گفته است :

کاربرای قدیمی هم راه میدید؟ :)

قدمت روی چشم رضا .

در در 12/22/2015 at 08:58، ahadto گفته است :

ببخشید این کانال برای چی ساخته شده؟ هیچ هدفی نداشته؟! لا اقل یه مطلب توش می ذاشتید

در در 11/27/2015 at 15:14، Memoo گفته است :

اقا فقط کانال زدن فایده ای نداره ، یک کمی مطلب هم بزارید تو کانال

توی کانال دلیلش رو اطلاع رسانی کردیم ، انشاالله از این به بعد فعالیت توی کانال شروع میشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 11/2/2015 at 23:24، Saeed Fard گفته است :

سلام دوستان ،

خسته نباشید ، امیدوارم که خوب باشید .

ما هم برای وردپرس‌پارسی کانال تلگرام ایجاد کردیم که شما دوستان می‌تونید عضوش بشید و در جریان آخرین اخبار و جدیدترین اطلاعیه‌های سایت قرار بگیرید ، همینطور شاید مطالبی که از نظرمون جالب باشه رو براتون ارسال کنیم .

از طریق این لینک می‌تونید مشترک کانال بشید : https://telegram.me/wp_parsi

همینطور یک گروه پرسش و پاسخ وابسته به وردپرس پارسی وجود داره که از طریق لینک : https://telegram.me/joinchat/A13hoQJdgIrwoYXpc8WolQ

میتونید عضو گروه بشید و با ما در ارتباط باشید .

هر پیشنهادی باشه ازش استقبال می‌کنیم.

سلام لینک گروه رو میشه مجدد ارسال کنید؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این لینک جدید هم کار نمیکنه.

کسی ادرس جدید را نداره ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 2 دقیقه قبل، mostafa_d26 گفته است :

این لینک جدید هم کار نمیکنه.

کسی ادرس جدید را نداره ؟

کار میکنه من همین الان عضو شدم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 9 دقیقه قبل، rockstar گفته است :

کار میکنه من همین الان عضو شدم.

https://telegram.me/joinchat/A13hoTxtDQ2xRKdwuDeuVA

این لینک کار میکنه ؟؟

واسه من میزنه invalid or expire !!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط reportday
      یکی از هیجان انگیزترین مسائل در مورد تماس صوتی تلگرام برای کاربران ایرانی رایگان بودن آن است، اما واقعاً این تماس های صوتی برای شما رایگان می افتد؟ جواب هم منفی است و هم منفی نیست!
      در واقع درست است که شما هزینه ای در خصوص ارتباط صوتی پرداخت نمی کنید، اما باید هزینه اینترنت مصرفی را برای برقراری این تماس پرداخت نمایید. البته نمی توان برای هر تماس با تلگرام نرخ دقیقی از مصرف اینترنت در نظر گرفت، چرا که کیفیت تماس صوتی در این مقدار تاثیرگذار است؛ اما بطور میانگین در آزمایشی که با اینترنت قابل قبول و به مدت یک دقیقه صورت گرفته، حدود 360 کیلوبایت حجم اینترنت مصرف شد که شامل 200 کیلوبایت صدای ارسالی و 160 کیلوبایت صدای دریافتی است.
      نتیجه این آزمایش نشان می دهد که تماس صوتی با تلگرام مقدار کمی به صرفه تر از تماس با موبایل بوده، اما به هیچ وجه رایگان محسوب نمی شود.
      حالا اگر شما از اینترنت های نامحدود استفاده می کنید و یا در محیط کار خود اینترنت دارید، مسلماً تماس صوتی تلگرام برای شما رایگان محسوب می شود. به عنوان مثال ما در پورتال یو سی، ماهانه حدود 200 هزار تومان بابت هزینه اینترنت نامحدود ADSL پرداخت می کردیم و هزینه ای جداگانه نیز برای قبض های تلفن پرداخت می شد؛ اما حالا با تماس صوتی تلگرام، هزینه اینترنت مان ثابت مانده و هزینه تلفن به شدت کاهش یافته است. اینترنت های ادارجات نیز که دیگر جای خود را دارد!
      همچنین شما می توانید با رفتن به بخش تنظیمات تلگرام وارد Data and Storage Settings شده و گزینه Use Less Data را فعال کنید. این فعالسازی باعث می شود صدای ارسالی از 200 کیلوبایت به 160 کیلوبایت کاهش پیدا کند تا مصرف مقداری پایین بیاید. البته به تبع آن، شما شاهد کاهش کیفیت صدا نیز خواهید بود.
    • توسط ahadzadeh
      با سلام خدمت دوستان وردپرسی عزیز
      اگه دیده باشین وقتی لینکی تو تلگرام گذاشته میشه در پایین اون متن یک عکس و مقداری از نوشته های عکس نمایش داده میشه
      اگه اشتباه نکنم اون عکس باید تصویر شاخص پست باشه
      چرا من تصویر شاخص دارم اما توی لینک هایی که تو تلگرام فرستاده میشه نشون داده نمیشه؟
      با تشکر
    • توسط m0h3n
      سلام
      آیا افزونه یا قالب وردپرسی هست که بشه سیستم معرفی کانال و گروه تلگرام درست کرد. مثل اون سایت هایی که اینکار کردن؟
    • توسط Silence
      مدتیه از پلاگین Telegram for WP استفاده می کنم.
      امروز بعد از آپدیت این پلاگین با پیغام زیر مواجه شدم:
      Warning: is_writable() [function.is-writable]: open_basedir restriction in effect. File(/) is not within the allowed path(s): (/home/**username**:/usr/lib/php:/usr/php4/lib/php:/usr/local/lib/php:/usr/local/php4/lib/php:/tmp) in /home/**username**/public_html/**sitename**/wp/wp-admin/includes/misc.php on line 209 بعد از اینکه پلاگین رو غیر فعال کردم این پیغام هم حذف شد.
      ممنون می شم راهنمایی بفرمایید مشکل چیه  چطور می شه رفعش کرد؟

• توسط fashi
      سلام دنبال یه رباتم یا پلاگین که تمام ملالب سایتم رو به طور خودکار بفرسته به کانال مورد نظرم
      خب
      پلاگین های شبیه زیاد هست ولی توی همشون باید موقع ارسال مطلب تیک ارسال به کانال تلگرام هم بزنی
      حقیقتش سایتم با چند ربات از سایتای خبری و .. مطلب جمع میکنه
      برا همین دنبال یه افزونه خودکار بودم
      میشه کمکم کنین ممنون