حسن موحد

راه حل هایی که تا کنون نمی دانستید ، متاباکس ها وردپرس

1 پست در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

هر از چند گاهی دوستان شکایت دارند در مورد آموزش متاباکس ها در وردپرس و همیشه هم کمبود آموزشی در این زمینه را ابزار می کنند .

به همین دلیل بود تا ما هم مقاله ای در این زمینه را ایجاد ودر اختیار شما دوستان قرار دهیم . امیدوارم که مورد پسند شما باشد و بعد از خواندن آن نظرات خود را در این بخش ارجاع دهید :

این مقاله آموزشی است از سایت تاتپلاس که ترجمه و خدمت شما دوستان قرار گرفته است :

طراحی وب سایت وردپرس با استفاده از متاباکس ها

منتظر نظرات خوب شما دوستان عزیز هستم .

ویرایش شده در توسط Morteza
1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

• مطالب مشابه

• توسط alirezadh

ژانوت افزونه ای برای ایجاد اعلانات پیشرفته در وردپرس که به شما کمک میکند تا در هر جای وبسایت اعلان مورد نظر خود را با نوع های مختلف و سبک های طراحی نامحدود قرار داده و در سریعترین زمان ممکن از طریق داشبورد وردپرس آن را مدیریت کنید، این افزونه دارای سیستم بررسی بروزرسانی است که به راحتی میتوانید از بخش بروزرسانی های وردپرس آن را به آخرین نسخه موجود بروزرسانی کنید
      مطمئنن تاکنون اعلان های زیادی را در وبسایت ها دیده اید که شماهم به آنها نیاز دارید اما باید زمانتان را صرف کدنویسی اعلان کنید و ژانوت این زمان را برای شما کاهش داده و به صفر رسانده است تا هر نوع اعلانی که دوست دارید را به راحتی ایجاد و در مکان دلخواه نمایش دهید
      برخی از امکانات افزونه ژانوت | نوار اعلانات پیشرفته وردپرس :
      مدیریت اعلان های ایجاد شده از داشبورد وردپرس نمایش تاریخ پایان برای اعلان های تایمر در داشبورد وردپرس قابلیت بروزرسانی سریع از داشبورد وردپرس قابلیت بررسی آخرین نسخه موجود از بخش افزونه ها قابلیت ایجاد نامحدود اعلان نمایش کدکوتاه اعلان در صفحه همه اعلان ها نمایش نوع اعلان برای مدیریت بهتر در صفحه اعلان ها قابلیت دسته بندی اعلان ها اعلان های کاملا واکنشگرا پنل تنظیمات همگانی برای افزودن استایل های سفارشی راهنمای کامل افزونه در صفحه تنظیمات نمایش کد کوتاه و کد php اعلان ایجاد شده در صفحه افزودن اعلان نمایش اعلان مورد نظر بصورت خودکار در بالای وبسایت نمایش اعلان بصورت عریض انتخاب پس زمینه برای اعلان تغییر رنگ پس زمینه محتوای اعلان تغییر رنگ متن اعلان ایجاد دکمه در اعلان دارای انتخابگر تاریخ شمسی و امکانات پیشرفته دیگر همراه با نوع های مختلف اعلان … مشاهده جزئیات بیشتر یا مشاهده پیش نمایش ژانوت
    • توسط seyed reza
      سلام خسته نباشید.
      من به تازگی یک قالب html رو به wp تبدیل کردم ولی برای ساخت فایل های page.php و single.php و single-product.php به مشکل خوردم چون php بلد نیستم
      صفحه اصلی و صفحه فروشگاه درسته ولی صفحات دیگر مثل حساب کاربری مشکل داره
      چند بار از قالب های دیگه اون قایل هارو جایگذین کردم ولی اکثرشون رو کلا نشون نمی داد و یکی رو هم بدون css ( یعنی فقط html ) نشون داد که عکسشو میزارم
      ممنون میشم یکی کمکم کنه فایل هارو بسازم.
      درضمن فایل رو واسه قالبی که با ووکامرس ست باشه میخوام
      ممنون

• توسط masoudmosleh267
      سلام دوستان عزیز. امیدوارم که حالتون خوب باشه. من میخوام جایگاه توضیحات دسته بندی محصولات که تو پوسته بالای محصولات نشون میده رو ببرم پایین محصولات. مثل دیجی کالا. متن توضیحاتم کامل نشون نده و با زدن بیشتر کامل نشون بده. کی میتونه کمکم کنه؟ فایل ووکامرس باید تغییر کنه یا قالبم؟
    • توسط foojiteam
      سلام دوستان خسته نباشید
      سایت من یکدفعه دچار افت سرعت شد  پیشخوان وردپرس خیلی سخت باز میشه قالب ها رو عوض کردم بازم سرعت کنده افزونه ها رو غیر فعال کردم باز سرعت کمه
      به پشتیبانی هاست میگم میگه هاست مشکلی نداره مشکل از افزونه ها و وردپرسه (من وردپرس رو از اول نصب کردم همه افزونه ها رو پاک کردم و فقط چندتا افزونه که لازمه مثله فرم تماس 7 ، کپچا، ووکامرس و ویرتیشگر کلاسیک رو فعال کردم)
      کمک کنید ممنون
      آدرس سایت https://fooji.ir
    • توسط Mrbugx
      سلام
      دوستان عزیز من با کد زیر اطلاعاتم رو توی دیتابیس به راحتی سیو می کنم
      $connection = mysql_connect("localhost", "TABLE","PASSWORD"); // ایجاد ارتباط با سرور $db = mysql_select_db("DB NAME", $connection); // انتخاب دیتابیس از روی سرور if(isset($_POST['submitted'])){ // دریافت ورودی های فرم و قرار دادن در متغیر $namekala = $_POST['namekala']; $namecompany = $_POST['namecompany']; $maghta = $_POST['maghta']; $zekhamat = $_POST['zekhamat']; $price = $_POST['price']; $status = $_POST['status']; $category = $_POST['category']; $updatedate = $_POST['updatedate']; $tozihatefani = $_POST['tozihatefani']; $keyword = $_POST['keyword']; $pic = $_POST['pic']; $image = addslashes(file_get_contents($_FILES['image']['tmp_name'])); //SQL Injection defence! $image_name = addslashes($_FILES['image']['name']); if($namekala !=''||$namecompany !=''||$maghta !=''||$zekhamat !=''||$price !=''||$status !=''||$category !=''||$updatedate !=''||$tozihatefani !=''||$keyword !=''){ //Insert Query of SQL $query = mysql_query("insert into mahsool(namekala, namecompany, maghta, zekhamat,price,status,category,updatedate,tozihatefani,keyword,pic) values (N'$namekala', N'$namecompany', N'$maghta', N'$zekhamat', N'$price', N'$status', N'$category', N'$updatedate', N'$tozihatefani', N'$keyword', N'$pic',)"); حالا اگه بخوام پست آی دی رو ذخیره کنم چه باید بکنم ؟
      ممنون میشم راهنمایی جامع بکنید مرسی