رفتن به مطلب

مشکل در float بندی قالب

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان من 2دایو دارم در بخش وارپیپرخودم یکی بخش سایدبار است یکی هم بخش کانتنت خب که بخش کانتنت دارای خاصیت float:leftاست وسایدبار دارای float:rightاست من تاحالا بخش سایدبار خودم رو قبل از بخش کانتنت قرار داده بودم چون قالب سایتم ریسپانسیو طراحی کردم در ابعاد کوچکتر بخش سایدبار قبل از بخش کانتنت قرار میگرفت الان اومدم به دلایلی تغییر ایجاد کردم وتصمیم گرفتم بخش سایدبار بعد ازبخش کانتنت باشد در ابعاد کوچکتر خب حالا دیگه در کنارهم قرار نمیگیرند این دو بخش چیکار کنم خاصیت clear,overflow:autoهم به بخش سایدبار دادم فایده نداشت.به این صورت مانند عکس در اومده

ادرس 12ps_content-sidebar.pnghttp://uupload.ir/files/12ps_content-sidebar.png

لینک به ارسال

نه دوست عزیز حل نشد widthاشون مشکل نداره فقط هرچی هست همین خاصیت شناورشون مشکل ایجاد کرده؟نمیدونم چیکار کنم

لینک به ارسال

دوستان من اگه بخوام از یک ابعادی به بعد مثلا دایو بخش سایدبارم در پایین زیر بخش کانتت قرار بگیره باید چیکار کنم.اولم دایو بخش کانتت رو قرار دادم وبعد دایو بخش سایدبارم..

لینک به ارسال

دوست عزیز این مشکلم رفع شد دوتا دایو در کنارهم قرار گرفتند من قالب سایتم را بصورت ریسپانسیو طراحی کردم خب من میخوام در یک ابعادی به بعد بخش سایدبارم در زیر بخش کانتنت قرار بگیرد چگونه این کار را انجام دهم ودایو بخش سایدبارم من در زیر بخش کانتنت قرار دادم.

لینک به ارسال

دوست عزیز این مشکلم رفع شد دوتا دایو در کنارهم قرار گرفتند من قالب سایتم را بصورت ریسپانسیو طراحی کردم خب من میخوام در یک ابعادی به بعد بخش سایدبارم در زیر بخش کانتنت قرار بگیرد چگونه این کار را انجام دهم ودایو بخش سایدبارم من در زیر بخش کانتنت قرار دادم.

راحته دوست عزیز.

شما اول برای سایز نمایشگر مورد نظرتون باید اون سایز رو در یک فایل css تعریف کنید. مثلا:

<link rel="stylesheet" media="screen and (min-width: 480px) href=" />

بعد کدهای مورد نظرتون ازجمله اندازه ها و تغییرات رو درونش بزارید.

----------------

البته میتونید مثل کد زیر، فایل css جدا ایجاد نکنید. و در همون فایل css اصلی (مثلا style.css) اینو بزارید:

@media screen and (min-width: 480px) {
.content {
float: left;
}
.social_icons {
display: none
}
}

اگه توجه کنین به این کد، میبینید خیلی راحته کارتون.

یا علی

ویرایش شده توسط navidsincere
لینک به ارسال

دوست عزیز ممنونم از لطفت بالاخره یکی جواب داد.

من با مدیا کوئری انجام دادم تا حالا درست کار میکرده قالبم اما الان یک تغییر ایجاد کردم خب، میخوام وقتی فرض کن قالب سایت برای گوشی تلفن همراه بازمیشه بخش سایدبارم بیاد در زیر بخش کانتنتم قرار گیرد الان این اتفاق نمیفته دقیقا بخش سایدبار بر روی بخش کانتنت قرار میگیردخب.

لینک به ارسال

دوست عزیز ممنونم از لطفت بالاخره یکی جواب داد.

من با مدیا کوئری انجام دادم تا حالا درست کار میکرده قالبم اما الان یک تغییر ایجاد کردم خب، میخوام وقتی فرض کن قالب سایت برای گوشی تلفن همراه بازمیشه بخش سایدبارم بیاد در زیر بخش کانتنتم قرار گیرد الان این اتفاق نمیفته دقیقا بخش سایدبار بر روی بخش کانتنت قرار میگیردخب.

خوب ترتیب و اولویت نمایش اجزا در نمایشگرهای با سایز کوچیکتر بستگی به این داره که کدوم کد رو اول و کدوم رو بعد نوشتید.

مثلا اگه کد کانتنت توی قالب اول نوشته شده پس وقتی نمایشگر کوچیکتر میشه، این بخش کانتنت هست که ابتدا نشون میده.

حتما برا شما کد سایدبار اول نوشته شده.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...