رفتن به مطلب

نظر دوستان برای تکمیل و شروع کدنویسی این طرح قالب

w3c

پست های پیشنهاد شده

سلام به همگی

دوستان طرحی رو تمام کردم. میخوام قبل از شروع به کدنویسی نظر استادان این انجمن رو هم بدونم. که تا جای ممکن کار بی نقصی رو شروع کنم.

در مورد اندازه ی ایتم های منو و header باید بگم که خودم اصلاحش میکنم یکم ناهماهنگ و بزرگه . همچنین دوستان این بخش به عنوان برگه نسخت هستش که فقط المنت های اصلی رو درش جای دادم و از تنظیمات قابلیت ویرایش و افزودن بخش های دیگه موجوده

پیشاپیش از نظرات لطف شما سپاس

yoa5_design1.png

لینک به ارسال

درود...خیلی بد طراحی شده....بهتره این کارو با گرافسیت ها بسپارید...

ممنون از نظر شما

اگه لطف بفرمایید و در بهتر شدن طرح نظرتون رو ارسال کنید ممنون میشم

لینک به ارسال

ممنون از نظر شما

اگه لطف بفرمایید و در بهتر شدن طرح نظرتون رو ارسال کنید ممنون میشم

من توی کار طراحی زیاد وارد نیستم..بهتره از گرافسیت ها سءوال کنی...

• امتیاز 1
لینک به ارسال

من توی کار طراحی زیاد وارد نیستم..بهتره از گرافسیت ها سءوال کنی...

ممنون از شما

لطفا فقط دوستانی که طراح قالب وردپرس هستند نظرات خودشون رو ارسال کنند.

با تشکر

نکته :

این طرح psd قالب است . همچنین از تنظیمات قالب کاملا میشه المنت ها رو جابجا و اضافه کرد

ویرایش شده توسط w3c
لینک به ارسال

ممنون از شما

لطفا فقط دوستانی که طراح قالب وردپرس هستند نظرات خودشون رو ارسال کنند.

با تشکر

نکته :

این طرح psd قالب است . همچنین از تنظیمات قالب کاملا میشه المنت ها رو جابجا و اضافه کرد

در ضمن داداش کار طراحی سایت اینه که پی اس دی رو به وردپرس تبدیل کنه....

این طراحی که گفتم گرافسیت ها هستند...

من گرافسیت نیستم..

• امتیاز 1
لینک به ارسال

در ضمن داداش کار طراحی سایت اینه که پی اس دی رو به وردپرس تبدیل کنه....

این طراحی که گفتم گرافسیت ها هستند...

من گرافسیت نیستم..

دوستان گرامی. برای بار چندم. این طرح psd قالب هستش که آماده کردم و بعد از اجرای نظرات شما اساتید html و در آخر قالب رو به وردپرس تبدیل میکنیم...

پیشاپیش ممنون از نظرات شما

لینک به ارسال

طرح خیلی عالی کار شده. فقط هدر و فوتر رو با رنگ آبی که برای دکمه ها استفاده کردید کامل کنید عالی میشه. الان خیلی سایت سفیده. در کل عالیه.

• امتیاز 3
لینک به ارسال

پیشنهاد می‌کنم ترندهای طراحی سایت روز رو یه سری بزنید و طبق اون‌ها طراحی کنید.

همچنین روی UX هم کار کنید.

موفق باشید.

• امتیاز 2
لینک به ارسال

پیشنهاد می‌کنم ترندهای طراحی سایت روز رو یه سری بزنید و طبق اون‌ها طراحی کنید.

همچنین روی UX هم کار کنید.

موفق باشید.

ممنون از شما

من خیلی خیلی ux رو در نظر گرفتم و این فقط بخشی از المنت هاست که میشه برای فرونت یپیج در نظرشون داشت.

شما نظرتون راجب ui این قالب چی هستش؟

لینک به ارسال

ببخشید که رک میگم طرحت برای 5 سال پیش عالی بود ولی الان خیلی قدیمیه

بنظرمم برای هر بخش یه پس زمینه با رنگ های روشن و ترجیها polygon قرار بده

این کاری که میگم رو بکن بعد هر دو طرح رو کنار هم دیگه بزار بعد خودت متوجه میشی

• امتیاز 1
لینک به ارسال

ببخشید که رک میگم طرحت برای 5 سال پیش عالی بود ولی الان خیلی قدیمیه

بنظرمم برای هر بخش یه پس زمینه با رنگ های روشن و ترجیها polygon قرار بده

این کاری که میگم رو بکن بعد هر دو طرح رو کنار هم دیگه بزار بعد خودت متوجه میشی

اینجا جای بحث سر این موضوع نیست. اما منم یه چیزی رو رک به شما بگم!شما طراح قالب وردپرس هستید? حرفتون یکم خنده دار بود اخه! طرحی که شما بهش میگید قدیمی ، جز بهترین طرحایی میشه که در اجرا فقط میتونید ببینید، ux و ui رو با کوچکترین جزییات در بخش های مختلف پیاده کردیم. نمیدونم ایا من سوالی از دوستان پرسیدم که متوجه نمیشن شاید! این حرفی که میگید طرح قدیمیه واقعا خنده داره. بنده بار اولم نیست طراحی میکنم که شما میگید تست کنم متوجه میشم. پس لطفا به حرفایی که میزنید دقت کنید
لینک به ارسال

البته لازم دونستم که این موضوع رو هم عنوان کنم.

در نگاه اول کاملا واضحه که ممکن هست یک کاربر اماتور سایتی رو که رنگ هایی که شما عنوان کردید رو بپسنده و جلوه ی بیشتری داشته باشه. اما اگه یکم کار کرده باشید حتما متوجه این موضوع میشید که یک طراح حرفه ای سایت رو با هزار رنگ بی معنی نمیچینه.

به صحبت اقای مهدوی توجه کردید شما?

ایشون گفتم رنگ فوتر و هدر رو با رنگ دکمه ها تنظیم کنم. این دید نشون میده که ایشون حداقل بار اولشون نیست که کار طراحی انجام میدن. و همین طور به صحبت اقا احسان! ایشون گفتن ux و این نشون میده که ایشون هم حداقل بار اولشون نیست که طراحی انجام میدن.

اما در مقابل، شما و یکی دیگه از دوستان نشون میده که به هیچ عنوان یک کار حرفه ای رو از غیر حرفه ای که به قول شما بیاد دو سایت با رنگ مختلف رو با هم مقایسه کنه تشخیص نمیدید و من ابتدای پست عنوان کردم که اساتید پاسخ بدن نه کاربران اماتور که بعضی حتی نمیدونن طرح و طراحی چیه.

و اینکه من بیام دو طرح، یکی همین طرح فعلی و یکی این طرح با رنگ های روشن که شما گفتید رو در کنار هم قرار بدم، فقط و فقط در نگاه یک طراح و کاربر اماتور، طرح رنگی بهتر جلوه میکنه و تمام

لینک به ارسال

البته لازم دونستم که این موضوع رو هم عنوان کنم.

در نگاه اول کاملا واضحه که ممکن هست یک کاربر اماتور سایتی رو که رنگ هایی که شما عنوان کردید رو بپسنده و جلوه ی بیشتری داشته باشه. اما اگه یکم کار کرده باشید حتما متوجه این موضوع میشید که یک طراح حرفه ای سایت رو با هزار رنگ بی معنی نمیچینه.

به صحبت اقای مهدوی توجه کردید شما?

ایشون گفتم رنگ فوتر و هدر رو با رنگ دکمه ها تنظیم کنم. این دید نشون میده که ایشون حداقل بار اولشون نیست که کار طراحی انجام میدن. و همین طور به صحبت اقا احسان! ایشون گفتن ux و این نشون میده که ایشون هم حداقل بار اولشون نیست که طراحی انجام میدن.

اما در مقابل، شما و یکی دیگه از دوستان نشون میده که به هیچ عنوان یک کار حرفه ای رو از غیر حرفه ای که به قول شما بیاد دو سایت با رنگ مختلف رو با هم مقایسه کنه تشخیص نمیدید و من ابتدای پست عنوان کردم که اساتید پاسخ بدن نه کاربران اماتور که بعضی حتی نمیدونن طرح و طراحی چیه.

و اینکه من بیام دو طرح، یکی همین طرح فعلی و یکی این طرح با رنگ های روشن که شما گفتید رو در کنار هم قرار بدم، فقط و فقط در نگاه یک طراح و کاربر اماتور، طرح رنگی بهتر جلوه میکنه و تمام

بله بنده کنار اساتید این انجمن همیشه اماتور هستم

ولی اولا بنده نگفتم سایت رو رنگی کنید دوست عزیز گفتم از تک رنگی در بیارید و دلیلشم خسته کرد چشم هست یعنی قسمت هایی که برای شما مهمتره توجه کاربر رو جلب کنه دوست حرفه ای

ویرایش شده توسط reza_yki
  • امتیاز 1
لینک به ارسال

شما دلیلت رو هم برای این که فرمودید طرح برا 5 سال پیشه بیارید که همه چی روشن شه!

و من هم عیب کار رو برطرف کنم و البته قبل از این که باز نظر غیرحرفه ای بدید خوب به جزییات عکس دقت کنید

• امتیاز 1
لینک به ارسال

اساتید! بازهم تغییراتی رو در طرح دادم . اما همون طور که گفتم از بخش تنظیمات میشه هر قسمت رو شخصی سازی کرد (و این شامل بک گراند هر بخش نیز میشه)

یکی از دوستان عرض کردند که طرح قدیمیه و برا 5 سال پیشه. لطفا اگه اساتیدی که در این زمینه فعالیت دارن نظر خودشون رو در این باره بگن که اگه واقعا طرح این طور که دوستان میگن هستش ، کار دیگه ای رو شروع کنیم

(طرحی که میبینید در واقع شناسنامه کلی این طرح هست که در آپدیت ها و در آینده هم اصالتش رو از دست نمیده!)

zc9j_design1.png

ویرایش شده توسط w3c
  • امتیاز 2
لینک به ارسال

یه مقدار روی فونت ها کار کنید بهتر میشه ! یه مقداری هم به فونت ها برسید

• امتیاز 2
لینک به ارسال

به نظر عالی میاد . طرح شما هم ایده داره به نظرم و هم اینکه از طرح هایی که دیدم بهتره.

یک نظر:

یک طرح در مرحله اول نمیتونه بدون نقص اجرا شه . اما آیتم ها و ایده ی شما برای شروع به نظر من بی نظیره...

با آرزوی موفقیت

همچنین برای زیباتر شدن طرح ، شما میتونید یک جلوه ی زیبا به طرح بدید با یک آیکن و کار ساده‌: دکمه بازگشت به بالای اختصاصی

• امتیاز 1
لینک به ارسال

یه مقدار روی فونت ها کار کنید بهتر میشه ! یه مقداری هم به فونت ها برسید

ممنون از نظر شما. همون طور که میبینید این طرح در حال حاضر کاملا راست چینه و فقط فونت ها رو برای راحتی تبدیل به کد ، به انگلیسی نوشتم . در واقع این طرح تماما با فونت فارسی ست میشه (نظر شما رو زمانی میشه اجرایی کرد که این طرح قابلیت رقابت با طرح های حرفه ای تم فارست رو داشته باشه و در حال حاضر برای این رقابت خیلی خیلی زوده)

همچنین برای زیباتر شدن طرح ، شما میتونید یک جلوه ی زیبا به طرح بدید با یک آیکن و کار ساده‌: دکمه بازگشت به بالای اختصاصی

بسیار ممنون از نظر شما . و حتما این کار رو انجام میدم

لینک به ارسال

ممنون از نظرات همه دوستان.

باید هرچه سریعتر کار رو شروع کنیم و نظرات اساتید خیلی میتونست به ما کمک کنه. اگه منت بزارن اساتید و نظرشون رو اعلام کنن سپاسگذارم.

لینک به ارسال

انتخاب رنگ مناسب : 0

قالب بندی : 0

ui : 0

ایده ی جدید : 0

استایل : 0

لطف کنید یک کار حرفه ای که گزینه هایی رو که گفتید داره رو معرفی کنید

لینک به ارسال

یه کار ؟

توی تمفارست یه نگاهی بنداز میفهمی چه خبره

http://themeforest.net/popular_item/by_category?category=psd-templates

لینک به ارسال

یه کار ؟

توی تمفارست یه نگاهی بنداز میفهمی چه خبره

http://themeforest.n...y=psd-templates

حرف آخر من در این انجمن تخصصی

خطاب به اساتید !

دوستانی در این انجمن فعالیت دارن که کاری به جز تخریب ندارن. استاتید طرح بنده رو دیدید؟ دوستمون دانیال طرح رو از پایه 0 معرفی کرد در همه بخش ها

لابد ایشون قصد داشتند کار ایگل دیزاین رو به عنوان یک کار حرفه ای خلاقانه و دارای رنگبندی مناسب معرفی کنند :D

من گفتم شما یک قالب حرفه ای رو معرفی کن ! شما برداشتی قالب های تم فارست رو برای من ردیف میکنی اینجا؟

من گفتم یک کار که ببینم دید شما چیه عزیز من. شما برداشتی لینک تم فارست رو اینجا گذاشتی ؟‌ آخه عزیز تو خجالت نکشیدی خدایی از این کار؟

شما قالب من رو 0 معرفی کردی. پس قالب های تم فارست رو لااقل یه نمره خوب مثلا 3 بده که در حقشون اجحاف نشه خدایی نکرده و بعد کار ایگل دیزاین رو به بازار معرفی کن!!

یکی از دوستان میگه رنگبندی ، یکی دیگه باز میگه رنگبندی ، باز یکی دیگه میگه رنگ بندی!! و من هر بار میگم بک گراند تمام بخش ها از تنظیمات قابل تنظیم رنگ و پترن هست.

پس شما که میگی 0 قصدی جز تخریب داری عزیز من؟

شما اصلا چرا در بحثی که نقطه نظرات خودت رو نمیگی شرکت میکنی؟ در بحثی شرکت میکنن که راهنمایی کنن در طرح نه اینکه همه بخش ها رو مساوی 0 قرار بدن.

خجالت آوره واقعا ،اسم انجمنی تخصصی ! و رفتار کاربران به این شکل غیر حرفه ای.

اساتید به عنوان یک دوست :

باید با دوستانی که تخریب کارند برخورد کنید...

هیچ نظری دیگه در اینجا مهم نیست چون کاملا از قصد و نیت کاربران این انجمن مطلع شدم. گمان میکردم که اینجا که تخصصی هست لااقل دوتا کاربر متخصص هم هست.

حرف آخر :

برادران ! همیشه ، همیشه و همیشه طرح و کار برتر وجود داره. طرح و کارهای برتر در مرحله شروع هیچ وقت برتر نیستند و این ادامه کار هست که یک کار رو بالاتر و برتر میبره.

حال که همیشه طرح برتر وجود داره ! چه کسی غیر از کسی که قصد تخریب داره میاد قالب های تم فارست رو اینجا قرار میده ؟ قالب های شرکت تم فارست رو گروه ها و شرکت های قوی ارائه دادن و خجالت آوره بیاد و یک طرح رو با بهترین طرح قالب فعلی دنیا مقایسه کنه. (البته برای کسی که قصد تخریب نداشته باشه)

من واقعا دلسرد شدم ...

کار دیگه ای رو شروع میکنم به امید اینکه بهتر باشه...

اما اساتید شما در برابر رفتار کاربران این انجمن کاملا مسئول هستید و ضعف در قانون این انجمن باعث میشه که هر کاربر آماتور خودش رو وارد بحثی که تخصص نداره میکنه. این میشه یک عالمه اسپم و reply های بی خودی.

در حضور یک روزه م در این انجمن به این نتیجه رسیدم که باید یک قانون محکم به قوانین انجمن اضافه کنید و این هست که کاربران وارد بحث هایی که تخصص ندارن نشن و اینکه اگه تاپیکی قصد تخریب و توهین داشت رو به شدت برخورد کنید

• امتیاز 1
لینک به ارسال

حرف آخر من در این انجمن تخصصی

---

در یک کلام

هر کس که براتون وقت گذاشت و نظرش رو گفت در یک کلام شعورتون رو نشون دادید !

پ.ن:

وقتی دیدم اینطوری جواب دوستان رو دادید گفتم حتما خیلی حرفه ای هستید !

ویرایش شده توسط دانیال
  • امتیاز 1
لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...