GMan

wp-emoji در هدر سایت چه کار مفیدی انجام میده ؟

8 پست در این موضوع قرار دارد

سلام خدمت اساتید محترم

داخل کدهای هدر سایت یه اسکریپتی هست که کلی هم طولانیه؛

کلمه ای که زیاد داخلش دیده میشه wp-emoji هست؛

از اونجایی که احتمالا خیلی از قسمتای وردپرس کاربرد عمومی نداره :rolleyes: ، خواستم ببینم این اسکریپت دقیقا چه نقشی داره؟

میشه حذفش کرد؟

ممنون از وقتی که گذاشتین

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ظاهرا این که گفتم

خیلی از قسمتای وردپرس کاربرد عمومی نداره

درست از آب در اومد چون ظاهرا هیچ کی تا حالا کاری به این نداشته

:D

حالا لطفا کسی می تونه بگه چطور می تونم اینو حذف کنم؟؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ظاهرا این که گفتم

خیلی از قسمتای وردپرس کاربرد عمومی نداره

درست از آب در اومد چون ظاهرا هیچ کی تا حالا کاری به این نداشته

:D

حالا لطفا کسی می تونه بگه چطور می تونم اینو حذف کنم؟؟

برای حذف تو فانکشن قالبتون قرار بدین

remove_action( 'wp_head', 'print_emoji_detection_script', 7 );
remove_action( 'admin_print_scripts', 'print_emoji_detection_script' );
remove_action( 'wp_print_styles', 'print_emoji_styles' );
remove_action( 'admin_print_styles', 'print_emoji_styles' );

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای حذف تو فانکشن قالبتون قرار بدین

remove_action( 'wp_head', 'print_emoji_detection_script', 7 );
remove_action( 'admin_print_scripts', 'print_emoji_detection_script' );
remove_action( 'wp_print_styles', 'print_emoji_styles' );
remove_action( 'admin_print_styles', 'print_emoji_styles' );

دستتون درد نکنه

فقط سوالم اینه که می دونین این wp-emoji واسه چیه؟ که مطمئن بشم ازش استفاده ای نمیشه؟

و دوم این که حذف کردنش از طریق function کلا غیرفعالش می کنه؟ که دیگه داخل هدر لود نشه و هدرو سنگین نکنه؟؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ارسال شده در (ویرایش شده)

برای مطالعه:

http://www.wpbeginner.com/plugins/how-to-disable-emojis-in-wordpress-4-2/

به درد ماها نمیخوره من خودم حذفش کردم

وقتی لود نشه سنگینم نمی کنه و برا سرعتو لود سایتتون خوبه

ویرایش شده در توسط p47ri0t
1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به درد ماها نمیخوره من خودم حذفش کردم

احتمالاً شما از Emojiها استفاده نمی‌کنید که به دردتون نمیخوره.

این کد برای شناسایی کاراکترهای emoji موبایل و بقیه پلتفرم‌ها هستم به جای کاراکتر مربع، شکلک درست نمایش داده بشه.

موفق باشید.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این کد برای شناسایی کاراکترهای emoji موبایل و بقیه پلتفرم‌ها هستم به جای کاراکتر مربع، شکلک درست نمایش داده بشه.

موفق باشید.

یعنی با حذف کردن این اسکریپت حتی شکلک های ساده مثل smile :) هم نشون داده نمیشه؟

یا این که نه ؛ این اسکریپت واسه خوب نشون دادن همه شکلک هاس؟

در کل واسه ما که خیلی از شکلک ها استفاده نمی کنیم، اونقدری استفاده داره که بخوایم نگهش داریم؟ :rolleyes:

ممنون و متشکر

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

موفق باشید.

The primary reason for this is to add native support for Chinese, Japanese, and Korean language character sets.

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط M a H D i
      با درود

با کوتاه کننده لینک ما به راحتی آدرس سایت هاتون رو کوتاه کنید

#رایگان است و خواهد ماند

http://KN7.iR

کوتاه کننده لینک چیه اصلا؟

پاسخ: کوتاه‌کننده پیوند سرویسی معمولاً تحت وب است که پیوندهای طولانی را به پیوندهای کوتاه تبدیل می‌کند. برای مثال پیوند طولانیhttps://en.wikipedia.org/wiki/URL_shortening با استفاده از چنین سرویسی به پیوند کوتاه‌تر http://kn7.ir/IywPY تغییر می‌یابد. فایدهٔ پیوندهای کوتاه‌تر نمایش راحت‌تر آن‌ها و نیز آسانی به خاطر سپردنشان است.کوتاه کننده‌های آدرس، سرویس‌هایی هستند که آدرس‌های طولانی را دریافت نموده و در عرض چند ثانیه به یک لینک کوتاه و مختصراینترنتی تبدیل می‌کنند اغلب این سرویس‌ها در واقع یک تغییر مسیر انجام می‌دهند به این معنا که کاربر با کلیک بر روی آدرس کوتاه شده ابتدا به سایت ارائه دهنده سرویس هدایت شده و سپس وب سایت ارائه دهنده سرویس، کاربر را به سایت اصلی می‌فرستد. (به نقل از ویکی پدیا)
      " کوتاه کننده لینک رایگان کوروش نت هم مانند کوتاه کننده گوگل رایگان است و خواهد ماند " کوتاه کننده گوگل در تاریخ فروردین 1398 از کار خواهد افتاد - امیدواریم بتوانیم خدماتی رایگان و خوبی به شما ارئه کنیم

اگر سایتتون وردپرسیه میتونید با دانلود افزونه و نصبش بر روی سایتتون از لینک کوتاه استفاده کنید

http://s8.picofile.com/file/8351830200/url_shortener_pro_www_20script_ir_.zip.html

http://www.mediafire.com/file/dwc4b4bcwa9w2dc/url-shortener-pro%255Bwww.20script.ir%255D.zip/file

منبع افزونه: 20 اسکریپت  
      خوب حالا کوتاه کننده لینک به چه کاری میاد؟ (دلایل کوتاه کردن یک آدرس اینترنتی):
      تأثیر مثبت در سئو به دلیل راحتی در اشتراک گذاری لینک صرفه جویی در زمان و وقت به دلیل کوتاه بودن آدرس برای نوشتن آدرس یا ارسال در پیامک امکان دریافت گزارش دقیق از جزئیات بازدیدکنندگان لینک امکان کسب درآمد از لینک‌های کوتاه و دریافت درآمد به ازای هر بازدیدکننده از لینک کوتاه نمایش ندادن لینک واقعی به کاربران  
      منابع:
      http://kn7.ir/FRbPX   https://en.wikipedia.org/wiki/URL_shortening

کوتاه کننده، لینک، سایت، هاست، یون، گوگل، اسکریپت، دامین، دامنه، کوتاه، کننده، آدرس، آدرس سایت، site, host, domain, free, url, url shortener, shortener, google, yon, script,  
    • توسط eniac
      سلام
      آیا ميشه تبلیغات بنری یا کلیکی رو داخل صفحه Amp گذاشت یا شورتکد تبلیغ؟
      توی مستندات amp يه چیزهایی نوشته ولی متوجه نشدم.
    • توسط مسعود
      با سلام
      دوستان من جهت رفع خطای Inline small JavaScript سایت Gtmetrix باید فایل های جاوای در خواستی رو به هد سایت منتقل کنم تا سرعت لود سایت افزایش پیدا کنه ،

should inline the following small resources:
          /plugins/add-to-any/addtoany.min.js
          /themes/company-elite-yekan/js/custom.min.js
          /themes/company-elite-yekan/js/skip-link-focus-fix.min.js

خب من هم این کارو انجام دادم و محتوی هر سه فایل رو به اینصورت به قسمت head در فایل header.php منتقل کردم.
      <!-- addtoany.min.js --> <script>"function"==typeof jQuery&&jQuery(document).ready(function(a){a("body").on("post-load",function(){window.a2a&&a2a.init_all("page")})});</script> <!--end addtoany.min.js --> <!--custom.min.js--> <script>!function($){$(document).ready(function($){$(".search-icon").length>0&&$(".search-icon").click(function(e){e.preventDefault(),$(".search-box-wrap").slideToggle()}),$("#mobile-trigger").sidr({timing:"ease-in-out",speed:500,source:"#mob-menu",name:"sidr-main"});var $scrollup_object=$("#btn-scrollup");$scrollup_object.length>0&&($(window).scroll(function(){$(this).scrollTop()>100?$scrollup_object.fadeIn():$scrollup_object.fadeOut()}),$scrollup_object.click(function(){return $("html, body").animate({scrollTop:0},600),!1}))})}(jQuery);</script> <!--end custom.min.js--> <!--skip-link-focus-fix.min.js--> <script>!function(){var is_webkit=navigator.userAgent.toLowerCase().indexOf("webkit")>-1,is_opera=navigator.userAgent.toLowerCase().indexOf("opera")>-1,is_ie=navigator.userAgent.toLowerCase().indexOf("msie")>-1;(is_webkit||is_opera||is_ie)&&document.getElementById&&window.addEventListener&&window.addEventListener("hashchange",function(){var element,id=location.hash.substring(1);/^[A-z0-9_-]+$/.test(id)&&(element=document.getElementById(id),element&&(/^(?:a|select|input|button|textarea)$/i.test(element.tagName)||(element.tabIndex=-1),element.focus()))},!1)}();</script> <!--end skip-link-focus-fix.min.js--> همونطور که می بینید برای هر کدوم هم کامنت گذاشتم. ولی الان مشکلی که دارم اینه که نمیدونم اون function  هایی که قبلا داشتن این اسکریپت ها رو از آدرس خواستی و با یک فایل  .js  لود می کردن بگم که اون اسکریپت مورد نظر تو هد سایت در فایل header.php لود شده و از اونجا لود کن. خلاصه نحوه تغییر مسیر رو نمی دونم. بعنوان مثال فانکشن اول مربوط به افزونه addtoany هست و می خواد اسکریپت رو از addtoany.min.js لود کنه چطور عوضش کنم که متوجه بشه باید بره سراغ header.php قسمت head section ؟
      function A2A_SHARE_SAVE_enqueue_script() { if ( wp_script_is( 'jquery', 'registered' ) ) { wp_enqueue_script( 'addtoany', plugins_url('/addtoany.min.js', __FILE__ ), array( 'jquery' ), '1.0' ); } }  
    • توسط niak
      سلام 
      کسی میدونه چطوری 2 تا اسکریپتو به نحو صحیح  باهم میشه ادغام کرد؟ 

این 2 تا اسکریپتو میخوام لا هم ادغام کنم که هر 2 تاشون درست اجرا بشن :

<script type="text/javascript"> $('.owl-carousel').owlCarousel({ loop:true, margin:10, nav:true, responsive:{ 0:{ items:1 }, 600:{ items:3 }, 1000:{ items:5 } } }) </script>  
      و 

<script > var owl = $('.owl-carousel'); owl.owlCarousel({ items:4, loop:true, margin:10, autoplay:true, autoplayTimeout:1000, autoplayHoverPause:true }); </script>  

• توسط logomaster
      سلام ، من روی یک سایت وردپرسی به تازگی یه قالب (اسکریپت) نصب کردم (اولین بارمه که اسکریپت نصب می کنم)
      قالب رو کاملا نصب کردم بدون هیچ مشکلی. حالا فقط برای ورود به مدیریت وردپرس ، یوزر و پسورد میخواد که نمیدونم از کجا باید اینارو پیدا کنم
      ممنون