GMan

آیا استفاده از تصویر پست به صورت زمینه دلخواه تاثیری روی سئو دارد؟

6 پست در این موضوع قرار دارد

سلام و خسته نباشی؛

اصل سوال من اینه که اگه تصویر اصلی پست رو به صورت زمینه دلخواه استفاده کنیم آیا تاثیر منفی روی سئو داره؟

با در نظر گرفتن این که مطالب، فقط همون یه دونه عکس رو دارن

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام فکر نکنم تاثیری داشته باشه چون در کل توی پستت قرار میگیره همونطوری که به صورت معمولی قرار میدیش.. ولی چرا با زمینه دلخواه؟

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ببینید در هر صورت چه گوگل چه مرورگر و چه .... میتوانند سورس شما ببینند یعنی همان خروجی سایت شما و مهم نیست که این با استفاده از زمینه دلخواه باشد و یا ...

مهم همون خروجی کدها میباشد

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

منم همین فکرو می کنم، اما از اونجایی که yoast یه ایراد قرمز اساسی می گیره به نبودن عکس داخل مطلب شک کردم!

کس دیگه ای هست که در این مورد مطمئن باشه؟؟ آیا ؟؟

ولی چرا با زمینه دلخواه؟

راه ساده تری بلدی؟ :rolleyes: چون با زمینه دلخواه دیگه نیازی نیس واسه جاگذاری کردن دقیق هر عکس کلی وقت صرف کنی <_<

ببینید در هر صورت چه گوگل چه مرورگر و چه .... میتوانند سورس شما ببینند یعنی همان خروجی سایت شما و مهم نیست که این با استفاده از زمینه دلخواه باشد و یا ...

مهم همون خروجی کدها میباشد

یعنی اون قضیه ایرادی که yoast می گیره و سئوی پست رو تایید نمی کنه منتفیه ؟؟؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

منم همین فکرو می کنم، اما از اونجایی که yoast یه ایراد قرمز اساسی می گیره به نبودن عکس داخل مطلب شک کردم!

کس دیگه ای هست که در این مورد مطمئن باشه؟؟ آیا ؟؟

هر خطا قرمز دلیل بر این مشکل نیست

نوع خطا بخوانید و ماشالله بی نهایت پاسخ در گوگل است اما اگر هم این باشد مهم تصویر هست که شاخص باشد یا ... زیاد فرقی نمیکند اما برای هماهنگ سازی با وردپرس سئو یه خرده کار دارد

پس نوع تعریف مهم نیست اما چون وردپرس سئو میاد تصویر شاخص میگیره براش مقدار اهمیت دارد شما میتونید از تصویر برگشتی برای تصویر شاخص استفاده کنید

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یه سوال دیگه

موقعی که یه مطلب مربوط به یه زیر دسته خاص میشه و اون دسته یه دسته مادر هم داره آیا باید این مطلب رو داخل هر دو تا دسته قرار داد؟؟ یعنی هم دسته اصلی هم زیر دسته؟؟

احیانا این کار باعث نمیشه که واسه مطلب چندتا آدرس دسترسی به وجود بیاد و گوگل اینا رو کپی در نظر بگیره و همون موارد سئو ... :ph34r:

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط ahmad25532
      سلام
      دنبال یه هاست خوب برای فروشگاه اینترنتیم هستم. (تازه میخوام طراحیش کنم - اول کار خیلی بازدید کننده ندارم. حجمم خیلی بشه 2 گیگه)
      تو وب که سرچ کردم خیلی نتونستم نتیجه ی خوبی بگیرم. چون بعضی پست ها بیشتر شبیه رپورتاژ اگهی بودن. رو کامنتها هم نمیشد خیلی حساب کرد. قشنگ بعضی هاشون معلوم بود از خود همون شرکت ها هستند.
      سوالم اینه. هاست چقدر تو سئو تاثیر داره؟ البته هاست رایگان و خیلی بی کیفیت منظورم نیست. مثلا هاست اشتراکی میهن وبهاست ، هاست برتینا، نت افراز و این شرکت های پدر مادر دار. 

ممنون
    • توسط Mehran@j
      سلام دوستان خسته نباشید
      از اساتید حاضر در انجمن در خواستی دارم در خصوص بررسی سایتم
      از لحاظ، فنی ،سئو ،ظاهری یا هر موردی که ایراد داشته باشه
      بابت هزینه ام موردی نیست بگن در خدمتشون هستم فقط میخوام ببینم چیکار کنم که بازدید سایتم افزایش پیدا کنه
      https://jaleb-kade.ir
    • توسط Fateme
      سلام
      جویای کار سئو هستم.
      در صورت نیاز به ایدی تلگرام یا ایمیل زیر پیام بدهید. ممنون
      نمونه کار نیز موجود می باشد.
    • توسط sina-monfared
      سلام 
      در بخش دسته بندی محصولات؛ امکان استفاده از ابزار های ویرایش مربوط به این قسمت حذف شده است که در تصویر مشخص کرده ام.
      ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

• توسط mr.meysam
      سلام
      وقت بخیر
      من روی وردپرس از قالب گود نیوز استفاده میکنم ولی امروز متوجه شدم که از هر تصویر حدود 18 تا سایز دیگه هم میسازه 
      چطور میتونم جلوی این کارو بگیرم؟
      حالا چطور میتونم اینا رو حذف کنم؟
      سایز هایی که میسازه اینا هستن
      120*76
       150*150
      180*120
      190*122
      220*140
      265*168
      274*173
      278*202
      284*180