aminsanaei

خطا در پوسته سایت

6 پست در این موضوع قرار دارد

با سلام

من تازه وردپس را نصب کردم و پوسته سایت را به پوسته تغییر دادم اما خطای زیر در سایت نشان داده میشود. لطفا راهنمایی کنید.

[b]Fatal error[/b]: Uncaught exception 'Exception' with message 'DateTime::__construct(): ' in /home/looasir/public_html/wp-content/themes/eighties/inc/template-tags.php:125 Stack trace: #0 /home/looasir/public_html/wp-content/themes/eighties/inc/template-tags.php(125): DateTime->__construct('\xDB\xB1\xDB\xB3\xDB\xB9\xDB\xB4-\xDB\xB0\xDB\xB8-\xDB...') #1 /home/looasir/public_html/wp-content/themes/eighties/content-single.php(25): eighties_get_time_difference('\xDB\xB1\xDB\xB3\xDB\xB9\xDB\xB4-\xDB\xB0\xDB\xB8-\xDB...') #2 /home/looasir/public_html/wp-includes/template.php(557): require('/home/looasir/p...') #3 /home/looasir/public_html/wp-includes/template.php(514): load_template('/home/looasir/p...', false) #4 /home/looasir/public_html/wp-includes/general-template.php(171): locate_template(Array, true, false) #5 /home/looasir/public_html/wp-content/themes/eighties/single.php(20): get_template_part('content', 'single') #6 /home/looasir/public_html/wp-includes/template-loader.php(75): include('/home/looasir/p...') #7 /home/looasir in [b]/home/looasir/public_html/wp-content/themes/eighties/inc/template-tags.php[/b] on line [b]125[/b]

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نام پوسته Eighties هست که الآن فوتر رو نشون نمیده و مطلب نوشته رو هم با خطای فوق نشون میده.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام خب این قالب کلی خطا داره واجبه حتما از این قالب استفاده کنید؟!!خطا هارو واضح تر بذارید شاید بشه کمک کرد

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون دوست عزیز از پاسختون. این قالب چون ساده ست انتخاب کردم. آدرس سایت www.looas.ir هست ببینید چیزی متوجه میشید؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این خطا احتمالا از تنظیمات پارسی ساز شما هست که تاریخ رو به صورت یونیکد به کلاس dateTime ارسال میکنه

اگه از پارسی دیت استفاده میکنید در تنظیماتش بخش تبدیل پارسی کردن رقمها-تاریخ رو به حالت غیر فعال دربیارین احتمالا درست میشه

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تاریخ خورشیدی رو غیر فعال کردم درست شد. ممنون از دوستان :) . حالا راهی نداره که این قضیه درست بشه و تاریخ رو خورشیدی نشون بده؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری