reza88

امنیت قالب فارسی شده

6 پست در این موضوع قرار دارد

سلام

من یک قالب رایگان رو از سایت رسمی وردپرس دانلود کردم،و در یکی از سایت های ایرانی یکی از کاربرهای اون سایت فایل هایrtl.css ، fa_IR.mo ،fa_IR.mo و فونتWebYekanرو به من داد و گفت به قالبت اضافه کن فارسی شه.حالا می خوام بدونم ممکنه این فایل هایی که به من داده شامل بد افزار یا کد هایی برای هک کردن سایت باشه.به نظر شما از اونجایی که امنیت سایت برای من اولویت اول هست این فایل ها رو برا فارسی سازی انتقال بدم یا نه؟ اگه راهی هست که بشه فهمید این فایل هایی که نام بردم دارای کد هایی مخرب برای سایت هست رو بگید.ممنون میشم پاسخ بدید.

با تشکر

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام.

در صورتی که فرمت فایل‌ها PHP نباشه، به احتمال زیاد خطری وجود نداره.

موفق باشید.

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام.

در صورتی که فرمت فایل‌ها PHP نباشه، به احتمال زیاد خطری وجود نداره.

موفق باشید.

ممنون از پاسخ شما

هیچ کدامphp نیستن چند تاcssهست.با انتی ویروس هم اسکن میکنم چیزی نشون نمیده.باز اگه راهی برای اطمینان از نبود کد مخرب هست بگید ممنون میشم.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

میشه شما بگی این فایل ها رو کدوم سایت به شما داده تا من بهت بگم مشکلی داره یا خیر...

ندیدم سایتی جز reddownload1.ir که بخشی از فعالیت من در اون هست این فایل هایی که شما گفتید رو ارائه بده.

اگه از این سایت دانلود کردید فایل های فارسی ساز رو من بهتون اطمینان میدم که مشکلی وجود نداره

نه دوست عزیز این فایل ها رو یکی از کاربرهای تالارگفتگو پرشین اسکریپت داده

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کسانی که تو کاره ترجمه قالب هستید لطفا بگید آیا امکانش هست یه کد مخرب یا کد هک داخل این فایلrtl.cssباشه؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

توی فایل css امکانش نیست

یاعلی.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط mrneo8
      سلام
      یه تم رو توی سایت تم چک بررسی کردم
      اینا اومد. چکار کنم.
      Critical alerts

The <title> tags can only contain a call to wp_title(). Use the wp_title filter to modify the output.

Title : Title

Warnings

No reference to custom header was found in the theme.

No reference to add_editor_style() was found in the theme. It is recommended that the theme implements editor styling, so as to make the editor content match the resulting post output in the theme, for a better user experience.

Custom elements : Presence of custom header

Editor style : Presence of editor style