رفتن به مطلب

چند سوال!

پست های پیشنهاد شده

با عرض سلام و تسلیت خدمت دوستان

چنتا سوال داشتم و گفتم به جای این که چند تاپیک بزنم همش رو داخل یه تاپیک مطرح کنم

1ـچجوری میتونم یه دامنه اختصاصی برای یکی از ساب دامین ها بزارم ؟

ادرس ساب دامینی که سایت روش نصب کردم این هستchat.farsizaban.ir ولی میخوام یه دامین با ادرس royalchat.com برای این ساب دامین بزارم

2ـچجوری میتونم از تمام دیتابیس ها بک اپ تهیه کنم؟

و بعد چجوری میتونم بک اپ رو جایگزین کنم؟

3ـ حدود چند ماه هست که سایتمو راه اندازی کردم و تقریبا روزانه بین 200 تا 300 کاربر داره ولی هنوز تو نتایج گوگل نمایش داده نمیشه.میشه راه نماییم کنید که چه کار هایی باید انجام بدم تا سایتم داخل گوگل ثبت شه؟

لینک به ارسال

1- دامنه رو پارک کنید.

2- از طریق phpmyadmin بکآپ بگیرید و اگر سی پنل دارید از بخش بکآپ اقدام کنید. گزینه ایی برای اینکار داره. بعد از بکآپ هم کافیه دیتابیس رو اجاد کنید و بکآپ ها رو توش ایمپورت کنید.

3- اسم سایتتون رو بدید.

لینک به ارسال

1- دامنه رو پارک کنید.

یعنی دامنه فعلی رو پاک کنم و دامنه جدید رو ثبت کنم؟

رویال چت

فارسی زبان

لینک به ارسال

پارک کردم ولی وقتی ادرس دامنه ای که روی ساب دامین پارک کردم رو میزنم ادرسی که در مرور گرنمایش داده میشه ادرس ساب دامین هست.نمیشه کاری کرد که داخل مرورگر ادرس دامنه جدید رو نشون بده؟

لینک به ارسال

شاید URL forwarding مشکل شما رو حل کنه. توی انجمن های هاستینگ جستجو کنید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...