رفتن به مطلب

اپلود سایت ساخته شده توسط خودم

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من سایتی ساده ای رو طراحی کردم و زیپ کردم ولی وقتی در وردپرس بر روی نصب میزنم با پیغام (فایل style.css. شما وجود ندارد) مواجه میشوم من کل استایل هام توسط بوتسترپ بوده دیگه نیازی به این فایل نداشتم حالا باید چیکار کنم?

Sent from my HTC Desire 820s dual sim using Tapatalk

لینک به ارسال

سلام،

پیشنهاد میکنم یه فایل با نام style.css ایجاد کن و این متن رو داخلش قرار بده و مجدد بررسی کن

/*
Theme Name: name theme
Description: THeme Wp
Author: name
Theme URI: url website
Version: 1.1.1
*/

با احترام

لینک به ارسال
سلام،

پیشنهاد میکنم یه فایل با نام style.css ایجاد کن و این متن رو داخلش قرار بده و مجدد بررسی کن

/*
Theme Name: name theme
Description: THeme Wp
Author: name
Theme URI: url website
Version: 1.1.1
*/

با احترام

Tanks:wub:

Sent from my HTC Desire 820s dual sim using Tapatalk

لینک به ارسال

وردپرس برای قالب ها ساختار مشخص و استانداردی داره که باید رعایت بشه.

اولین نکته وجود فایل style.css هست که باید مثل کدی که تو پاسخ قبلی هست یک سری کدهای ضروری حتما درش قرار بگیره. (همون theme name هم باشه کار میکنه اما بهتره که طبق استاندارد پیش برید.)

تا اینجا وردپرس پوسته شما رو میشناسه، اما برای اینکه بتونید نوشته ها و برگه ها رو در قالب خودتون نشون بدید باید فایل های دیگه ای هم به تم اضافه کنید. مثل single.php و page.php

برای اطلاعات بیشتر در مورد ساختار یک پوسته وردپرس این صفحه رو ببینید : https://codex.wordpress.org/Theme_Development

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...