رفتن به مطلب

مشکل پس از بازگردانی و آپلود فایل های سایت روی هاست تازه

پست های پیشنهاد شده

با درود

دوستان فضای هاست من پر شده بود بی دلیل! در نتیجه فایل بکاپ خود را باز کردم و یک پوشه از them ها را که قبلا نصب شده بود و جای زیادی گرفته بود و استفاده ای نداشت رو پاک کردم و فایل رو دوباره فشرده سازی کردم.

فایل اول با پسوند tar بود ولی من با پسوند zip فشرده سازیش کردم

سپس فایل رو روی هاست آپلود کردم و اکسترکت کردم. اکنون این تصویری هست از سیپنل و فایل منیجر سایت بنده. آیا همه چیز درست هست؟ (لطفا عکس پیوست شده را ببینید)

post-8024-0-98730200-1447270277_thumb.jp

مشکل اینه که با اینکه این فایل ها رو ریختم روی هاست زمانی که می خوام وارد سایت بشم با این پیام روبرو می شم و سایت باز نمی شه:

Forbidden

You don't have permission to access / on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

یک نکته: این فایل بکاپ tar مربوط به یک هاست رایگان هستند. من این فایل ها رو روی یک هاست تازه که خریداری کردم ریختم.

لطفا بنده رو راهنمایی بفرمایید

لینک به ارسال

سلام

شما باید فایل هاتون رو در public_html بریزین نه home

و این ارور هم ممکنه به علت این باشه که در قسمت index هاست public_html روی no indexing باشه

ویرایش شده توسط Amir Sepahvand
لینک به ارسال

سلام.

طبق گفته آقا امیر باید فایل ها تو پوشه ی public_html ریخته بشن. یعنی همه ی اون فایل های مربوط به وردپرس به همراه پوشه های wp-content, wp-includes, wp-admin

بعد از این کار احتمال زیاد نباید مشکلی وجود داشته باشه.

یادتون باشه که باید دیتابیس رو هم import کنید و اگر اسم دیتابیس تغییر کرده باید توی فایل wp-config.php مشخصات جدید دیتابیس رو بدید.

لینک به ارسال

ببخشید اگر بخوام حجم سایت کم بشه اگر به این نشانی برم و این پوسته رو پاک کنم مشکلی به وجود نمیاد؟

u323547771.tar\\home\u323547771\public_html\wp-content\themes\halsey119

چون بالاترین فضا رو این پوشه دربر گرفته که گمون کنم یک پوسته باشه. در واقع پوسته ی فعال هم نیست و کارایی برام نداره

آیا می شه این پوشه رو پاک کرد بدون هیچ مشکلی؟

لینک به ارسال

سلام دوستان

مشکل خطا از پرمیژن هستش

اگر پرمیژن ایندکس رو به 755 تغییر بدید اوکی میشه

اگر سایت تو پوشه هست پرمیژن پوشه رو به 755 تغییر بدین

حتما حل میشه

من روش حل خطا رو گفتم

مشکل شما هم طبق گفته های دوستان حل میشه

----------

بله حتما میشه حذف کرد

اما خب باید مشکل رو بررسی کنین و بدونین چرا یک پوسته غیرفعال باید حجمش زیاد بشه؟

یاعلی.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...