رفتن به مطلب

عدم نمایش عنوان سایت وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام

من کدنویسی یک قالب وردپرس رو شروع کردم . با برنامه های xampp و dreamweaver کدنویسی رو شروع کردم و با کد <?php bloginfo('name'); wp_title(); ?> عنوان سایت رو فراخوانی کردم ولی عنوان نمایش داده نمیشه بعد با کد <?php bloginfo('name'); ?> تست کردم باز هم عنوان نمایش داده نشد . گفتم شاید مشکل از ورژن xampp باشه ورژن های مختلف رو تست کردم باز هم جواب نداد . با sublime text کار کردم باز هم نشون نداد O_o . فایل رو فرستادم برای دوستم که با وب سرور wampp کار میکنه گفتم شاید روی سیستم اون مشکل رفع بشه که نشد و نمایش نداد . الان دیگه واقعا نمیدونم چیکار کنم ورژنی وردپرس 4.2 هستش . جالبی داستان اینجاس که اون دوستم هم یه فایل جدید ساخت و الان اون هم مشکل من رو و اونم با wampp عنوان سایتش نمایش داده نمیشه . ممنون میشم یکی کمکم کنه واقعا کلافه شدم

با سپاس

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

کدتون رو تغییر بدین

<?php wp_title(); ?>

بنده هم این مشکل رو با ومپ داشتم و هنوزم دارم ، شما نگران نباش وقتی فایل قالب رو روی سیستم وردپرس نصب کنید عنوان نمایش داده میشه (عنوان در محیط وب نمایش داده میشه)

با احترام

لینک به ارسال

کد رو تغییر دادم ولی نمایش نداد من زیاد با این مشکل ندارم من میترستم تو کدنویسی مابقی وبسایت به مشکل بخورم و نشون نده فایل استایل رو با کد

<link rel="stylesheet" type="text/css" href="<?php echo get_stylesheet_uri(); ?>">

فراخوانی کردم و مشکی نداره و داره اجرا میشه من مشکل توی Title دارم و ترسم از مابقی کدنویسیه .

با سپاس

ویرایش شده توسط Mehrdad Yousefi
لینک به ارسال

سلام،

من هم مشکل نمایش عنوان رو داشتم اما فقط روی لوکال این مشکل وجود داشت و روی هاست مشکل رفع میشد و هیچ اختلالی بین بقیه کدها ایجاد نمیشد (نمیدونم والا میتونید بررسی کنید شاید کدهاتون مشکلی داره)

با احترام

لینک به ارسال

سلام برای عنوان سایت

<title><?php wp_title("", true, 'right'); ?></title>

و برای فراخوانی فایل style.css

<link type="text/css" rel="stylesheet" href="<?php bloginfo('stylesheet_url'); ?>">

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام،

من هم مشکل نمایش عنوان رو داشتم اما فقط روی لوکال این مشکل وجود داشت و روی هاست مشکل رفع میشد و هیچ اختلالی بین بقیه کدها ایجاد نمیشد (نمیدونم والا میتونید بررسی کنید شاید کدهاتون مشکلی داره)

با احترام

سلام متاسفانه روی هاست هم جواب نداد . :(

سلام برای عنوان سایت

<title><?php wp_title("", true, 'right'); ?></title>

و برای فراخوانی فایل style.css

<link type="text/css" rel="stylesheet" href="<?php bloginfo('stylesheet_url'); ?>">

موفق باشید

سلام من توی فایل استایل مشکل ندارم مشکل من عنوان سایت هست که نمایش داده نمیشه . توی هاست هم تست شد متاسفانه نه کدی که شما دادین و نه کدهایی که خودم میدونستم کار نکردن :(

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...