رفتن به مطلب

فروش وبسایت خبری و تفریحی

s4d3ghi

پست های پیشنهاد شده

سلام!

سایتی داریم با دامنه .کام و موضوع خبری و تفریحی؛ راحت بگم تو مایه های بیتوته با همون قالب مشابه!

فقط و فقط بخاطر پیشرفت بیماریمون سایت رو میفروشیم، چون تو این مدت تاثیر بدی رو بدنمون گذاشته و کلی کمر و ستون فقرات هر دوی ما معیوب شده

تعداد مطالب بالای 5.700

سیستم مدیریت محتوای وردپرس

ایندکس گوگل بالای 50.800

با هاست 11 گیگ که ماهیانه فقط 27000 تومن پرداختی داره و سرورش هم nginx هستش!

از لحاظ درآمد هم چند ماه پیش چندتا بنر و تبلیغات متنی گرفتیم سرجمع 540 تومن شد(فقط برای یک ماه) ؛ الان هم از ای نتورک استفاده میکنیم که ماهیانه 150 رو حداقل در میاره!

رتبه الکسا جهانی 91.000 و ایران 4500 (بخاطر اینکه یک هفته بستری شدم خود من سایت بروز نشد و الا رتبمون روی 1700 بودش :( )

80 درصد ورودی از گوگل ;)

به همراه دو قالب و پشتیبانی یه ماهه! :huh:

اگر مایل بودین به خریدش پ.خ کنید تا ادرس سایت رو هم تو خصوصی ارسال کنم براتون!

و یا با ای دی تلگرامم در امضا با من در تماس باشید!

پ.ن: خدا رو شاهد میگیرم که دلیل فروش فقط و فقط بیماری هر دوی ما هستش که درمانی هم نداره و روز به روز پیشرفت میکنه؛ ما هم دیدیم اگه به این وضع ادامه بدیم پیشرفتش سریعتر میشه بخاطر کم تحرکیمون، توان راه رفتن رو ازمون گرفته و چندین ساله که دائما تو خونه ایم؛ و لا غیر...

ویرایش شده توسط only.sadeghi
  • امتیاز 3
لینک به ارسال

سلام خب چه کاره ای برادر آدرس سایت رو همینجا بزار مگه خلاف قوانینه؟!

خلاف نیست!

نزاریم راحت تریم! ;)

لینک به ارسال

دوستان عزیز سایت دارای یه افزونه اختصاصی فیدخوان هم هستش که مطالب رو از rss میگیره به همراه تصاویر و... و تنها کاری که شما می کنید اینه که پست رو چک می کنید که به دردسر نیفتید (البته افزونه تازه تهیه شده!)

پست که بدون مشکل بود کافیه بزنید و منتشر بشه!

از قابلیت های افزونه:

امکان دسته بندی خودکار!

گرفتن تصاویر از آدرس و بدون نیاز به دانلود و آپلود تصاویر!

امکان تعریف تعداد مطالبی که میگیره در هر بروزرسانی فید

زمان بندی برای گرفتن فید!

تغییر کلمات داخل متن و جایگزینی اون با کلماتی که بهش میدین (برای نمونه تو متن میزنه به گزارش جام نیوز؛ شما بهش تنظیم میدین که عبارت جام نیوز اگه تو متن پیدا کردی تغییرش بده به نام X)

ویرایش شده توسط only.sadeghi
لینک به ارسال
  • اضافه کردن...