رفتن به مطلب

محافظت از قالب وردپرس

پست های پیشنهاد شده

یکی از مشکلاتی که برای طراحان سایت و قالب وردپرسی وجود داره به سرقت رفتن قالب ها به روش های مختلف

از فروش قالب به چندین نفر توسط خریداران تا دزدیده شده فایل zip قالب در سایت خربداران (بدلیل بی توجهی و عدم آگاهی خریداران قالب) میباشد

بنظر شمابهترین راه کار برای مقابله ب افرادی که قالب ها را دزدیده یا اقدام به فروش به چندین نفر دیگه میکنند چی میتونه باشه؟؟

---

بنظر بنده قرار دادن ش یا بک دور در قالب های طراحی شده بهترین کار میتونه باشه

بگونه ای که بتوان قالب سایت هایی که بطور دزدی از قالب ها استفاده میکنند را خراب کرد

-----

در این زمینه از دوستان کسی هست بتونه فایل بک دور یا شل جهت محافظت از قالب های طراحی شده قرار بده

لینک به ارسال

سلام،

دوست عزیز

میتونید کدهای قالب رو قفل کنید

معمولا از SourceGuardian استفاده میشه (با این که خودم پیشنهاد دادم اما خودم این نوع امنیت قالب رو تایید نمیکنم :);) )

با احترام

ویرایش شده توسط boysun
لینک به ارسال

یکی از مشکلاتی که برای طراحان سایت و قالب وردپرسی وجود داره به سرقت رفتن قالب ها به روش های مختلف

از فروش قالب به چندین نفر توسط خریداران تا دزدیده شده فایل zip قالب در سایت خربداران (بدلیل بی توجهی و عدم آگاهی خریداران قالب) میباشد

بنظر شمابهترین راه کار برای مقابله ب افرادی که قالب ها را دزدیده یا اقدام به فروش به چندین نفر دیگه میکنند چی میتونه باشه؟؟

---

بنظر بنده قرار دادن ش یا بک دور در قالب های طراحی شده بهترین کار میتونه باشه

بگونه ای که بتوان قالب سایت هایی که بطور دزدی از قالب ها استفاده میکنند را خراب کرد

-----

در این زمینه از دوستان کسی هست بتونه فایل بک دور یا شل جهت محافظت از قالب های طراحی شده قرار بده

سلام

به هیچ وجه قرار دادن شلو بکدور را توصیه نمیکنم

این کار خیانت به کسی هست که طراحی قالبش رو به شما سپرده

و کلا راهی هم نیست که بشه به طور صد در صد جلوی خرید فروش قالب پولی گرفت......

اما خوب میشه بکدور های خیلی خوبی رو روی سایت های وردپرسی پیاده سازی کرد

یاعلی.

سلام،

دوست عزیز

میتونید کدهای قالب رو قفل کنید

معمولا از SourceGuardian استفاده میشه (با این که خودم پیشنهاد دادم اما خودم این نوع امنیت قالب رو تایید نمیکنم :);) )

با احترام

بعضی سرورها ماژول هایی رو نصب می کنند که این گونه فایل های مشکوک رو بکدور و شل شناسایی میکنند و حذف میکنند که دیگه قالب از کار می افته

یاعلی.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...