رفتن به مطلب

کاهش پهنای باند !

پست های پیشنهاد شده

می خواستم راه هایی برای کاهش پهنای باند سایت رو ارائه بدین .! وردپرس از پهنای سایت خیلی می خوره . می تونید راه های مختلف رو بگید لطفا ؟ :wacko:

لینک به ارسال

نمیدونم توی انجمن قبلا بحث شده یا نه ولی من به صورت خلاصه چند نکته رو براتون ذکر میکنم .

1. فشرده سازی استایل ها و اسکریپت های قالب
  2. ادغام استایل ها در صورت تعدد
  3. ادغام اسکریپت ها در صورت تعدد
  4. بهینه سازی تصاویر قالب
  5. استفاده از پلاگینهای کش

لینک به ارسال

وردپرس پهنای باید زیاد استفاده نمیکنه.

مشکل از پوسته یا افزونه های شماست.

لینک به ارسال

4 تا سوال دیگه ! »

1 >> این ادغام استایل ها رو میشه توضیح بدید ؟

2 >> همچنین برای بهینه سازی عکس های قالب باید چکار کنم دقیقا ؟ افزونه ای چیزی داره ؟

3 >> من قبلا از افزونه cache images استفاده میکردم و بخاطر مشکل این افزونه که هر عکس رو 2 - 3 بار آپ می کرد - دیگه استفاده نکردم , حالا شما راهی دارید پیشنهاد بدید واسه حذف اون عکس ها؟

4 >> یک افزونه ای هست که کل کلمات دلخواه مطالب سایت رو لینک میکنه به لینک مورد نظر ما ؛ من وقتی اون را ریختمش - کلمات داخل مطالب رو لینک نکرد ! مشکلش چه چیزی بوده ؟ میتونید افزونه ای چیزی بگید که مشکل نداشته باشه؟

لینک به ارسال

1- میتونید چند فایل css رو در یک فایل قرار بدید و minify کنید.

2- بهترین کار اوپتیامیز کردن عکس قبل آپلود هست. بعد اون هم میتونید لود رو با کمک افزونه مثل lazy load بهینه تر کنید.

3- حذف دستی :)

4- اسم افزونه؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...