رفتن به مطلب

راهمایی درمورد افزونه WP-PostViews

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان. من یک سوال دارم و اونم اینه که چطوری میتونم نمایش تعداد بازدید از مطلب رو اون پایین کنار "نظرات" نشون بدم. من از قالب 2015 استفاده میکنم. افزونه WP-PostViews رو هم نصب کردم.

لینک به ارسال

ممنون دوست عزيز. طبق راهنمایی خود افزونه این کد رو باید در داخل لوپ قرار بدم که اونجا هم قرار میدم و درست هم کار میکنه. اما چطوری باید اون رو اون پایین و در کنار مثلا برچسب های نوشته نشون بدم؟ یا کنار "دیدگاهی بنویسید"؟

لینک به ارسال

این کد رو در هر مکانی که دوست داری قرار بده

<?php if(function_exists('the_views')) { the_views(); } ?>

اگه مثلا می خواین تعداد بازدید رو در صفحه ادامه مطلب نمایش بدین، فایل single.php رو باز می کنین و داخل اون فایل دنبال کلمه Tag می گردین(که مربوط میشه به نمایش برچسبها)؛ حالا کدی که ایشون گفتن رو دیگه خودتون باید تو جای مناسبی اطراف همین Tag قرار بدین. (فرض می کنیم که یه کمی برنامه نویسی بلدین B) )

موفق باشیـــــد

لینک به ارسال

اگه مثلا می خواین تعداد بازدید رو در صفحه ادامه مطلب نمایش بدین، فایل single.php رو باز می کنین و داخل اون فایل دنبال کلمه Tag می گردین(که مربوط میشه به نمایش برچسبها)؛ حالا کدی که ایشون گفتن رو دیگه خودتون باید تو جای مناسبی اطراف همین Tag قرار بدین. (فرض می کنیم که یه کمی برنامه نویسی بلدین B) )

موفق باشیـــــد

ممنون. فقط در حد اینکه ویرایش کنم بلدم. تو single.php تگ وجود نداره. کجا دیگه دنبالش باید بگردم؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...