رفتن به مطلب

درخواست آموزش رمز گذاری پوشه ادمین برای هر کاربر و سئوال در مورد افزونه ثبت نام TML

wp-Hassan

پست های پیشنهاد شده

باسلام :

1) می خواستم به گونه روی پوشه ادمین پسوزد بزارم که هر یوزر و پسورد متعلق به یک فرد باشد یعنی هر وقت رمز دوم را وارد کرد فقط با آن بتواند وارد محیط کاربری خود شود.

یا به عبارتی چندین رمز روی پوشه ادمین درست کنم که هر کدام مختص به یک کاربر باشد.

ویرایش شده توسط SM-Mahdavi
حذف سوالات اضافی
لینک به ارسال

سلام

هر تاپیک یک سوال.. من ویرایش می کنم. سوال 2 و 3 رو داخل تاپیک جداگونه بزنید.

چیزی که سی پنل در حالت عادی داره password protect هست که فقط روی پوشه می تونه رمز بزاره. رمز مختص کاربر رو با ftp می تونید پیاده سازی کنید.

لینک به ارسال

داخل سی پنل بخش ftp account می تونید کاربر بسازید

@SM-Mahdavi

ببخشید منظور من این نبود ، همانظور که خودتان می دانید این برای کسانی هست که بخواهند مدیریت فایل ها توسط برنامه FTP در اون قسمت داشته باشند.

اما می خواستم وقتی نویسنده وارد لینک مورد نظر شوند تصویر زیر ظاهر شده و رمز دوم بخواد و این رمز دوم اختصاص به هر نویسنده باشد. مثلاً اگر نویسنده A رمز دوم نویسنده B وارد کرد و بعد از وارد کردن user و password نتواند وارد محیط پیشخوان شود.

dsfdf.png

لینک به ارسال

برای مورد بالا روی فولدر wp-admin رمز قرار داده شده. فکر نمی کنم بشه چند تا رمز تعریف کرد.

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

با سلام

داشتن چندین نام کاربری و کلمه عبور بر روی یک پوشه امکان پذیر هست. آموزش های زیر رو مطالعه کنید :

https://perishablepress.com/htaccess-password-protection-tricks/

http://stackoverflow.com/questions/19037068/htaccess-password-protect-files-with-different-users

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...