saeed313

سوال درمورد گالری تصاویردروردپرس

9 پست در این موضوع قرار دارد

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

من طبق این اموزش که اقا مصطفی زحمت کشیدندقالب ساختم وگالری راه اندازی شده وقتی روی برگه گالری کلیک میکنم عکسها بصورت بندانگشتی نمایش میده وبا کلیک برروی یک تصویر میره روی اسلاید

حالااگر بخواهیم به محض اینکه روی برگه گالری کلیک شد مستقیم تصاویر بصورت اسلاید نمایش بده بایدچکار کنیم؟

یعنی دیگه بصورت بندانگشتی برای کاربرنمایش نده

مورد دوم اینکه امکانش هست که برای هر تصویر یک ادیتور نظرسنجی ایجاد کرد؟

موردسوم اینکه میشه این کار را دردسته ها انجام داد یعنی یک دسته ایجاد کرد با همین قالب وگالری درست کرد؟(مقداری توضیح دهید)

ویرایش شده در توسط saeed313
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای استارت گالری می تونید از پلاگین معروفی به نام nextgen-gallery استفاده کنید که همین قابلیت اسلاید رو داره و دارای تنظیمات دیگری هم هست که واقعا بی نظیره

اختصاص دادن یه کادر ویژه به هر عکس در روش قبلی ممکن نیست چون شما می تونید برای هر برگه این قابلیت رو بدین نه به هر فایل ضمیمه شده

در مورد ساخت قالب مجزا برای هر دسته بندی نیز می تونید در انجمن جستجو کنید در اینباره آموزش داده شده و براحتی می تونید برای هر دسته بندی یک قالب مجزا در نظر گرفت

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای استارت گالری می تونید از پلاگین معروفی به نام nextgen-gallery استفاده کنید که همین قابلیت اسلاید رو داره و دارای تنظیمات دیگری هم هست که واقعا بی نظیره

اختصاص دادن یه کادر ویژه به هر عکس در روش قبلی ممکن نیست چون شما می تونید برای هر برگه این قابلیت رو بدین نه به هر فایل ضمیمه شده

در مورد ساخت قالب مجزا برای هر دسته بندی نیز می تونید در انجمن جستجو کنید در اینباره آموزش داده شده و براحتی می تونید برای هر دسته بندی یک قالب مجزا در نظر گرفت

حقیقتش این افزونه تا حالا چندین بار نصب کردم اصلا نمیدونم چی به چی هست بخاطر همین هم خسته شدم پیگیری نکردم

اگر اموزشی هست معرفی کنین توانجمن گشتم چیزی پیدا نکردم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

http://wordpress.org/extend/plugins/nextgen-gallery/installation/

ویدئو آموزشی هم توی همین صفحه داره

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من با این افزون کارکردم افزونه جالبیه سوال اینه که

1. افزونه ای هست که قابلیتی به این افزونه اضاف کنه که درحالت اسلاید شوبشه برای اون تصویر متنی نوشت وارسال کردیعنی درحالت اسلایدشو ادیتور زیرتصویر قراربگیره
  2. افزونه ای هست که افکتهای زیباتری به این افزونه اضاف کنه؟
  3. تواین افزونه امکان درج شماره زیر هرتصویر بصورت اتوماتیک داره یانه؟یا میشه بهش اضاف کرد؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تمام الحاقات این افزونه در اینجا لیست شده:

http://www.nextgen-gallery.com/nextgen-gallery-extension-plugins/

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام .

من تمام این مستندات رو خوندم ک لینک دادید

مشکلم حل نشده.

مشکلم اینه ک وقتی یه دونه عکس میخام بذارم ، ب راحتی انجام میشه

اما وقتی میخام گالری قرار بدم ، نمایش نمیده .

این هم لینکی ک گفته ام رو نشون میده

http://www.webshekari.ir/wordpress/

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما نام پوشه را فارسی گذاشتید؟!

http://www.webshekari.ir/wordpress/wp-content/gallery/

ببینید تصاویر آپلود شده هستند یا نه

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تشکر از پاسخگوئی شما .

------------------

مشکل من این بود که افزونه رو که بارگذاری کرده بودم ، به دلیل مشکلاتی که نمیدونم چی هستن !!!!!!!!!!!! ظاهرا خوب بارگزاری نشده بود

و باعث میشد به جزئیاتش ور برم .

آخر کار با یک بار ری اینستال افزونه ، مشکلم حل شد.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط Mr Mirzaei
      سلام
      کد مطالب تصادفی توی وبلاگ های میهن بلاگ چیه؟
      اگه کسی میدونه لطفا بگه خیلی گیرم
      کد بیشترین بازدید چیه توی مطالب؟
      سریع بگید
    • توسط asghar
      سلام
      من یک سایت وردپرسی دارم که خیلی دیر لود میشه 
      میخواستم بدونم برای رفعش باید چی کار کنم؟
      آدرس سایت https://www.hairent.com

• توسط cheeta
      با سلام خدمت اساتید گل وردپرس
      من برای فروش از افزونه edd و با قالب دستکاری شده صحیفه کار میکنم. مشکلی که دارم اینه مه وقتی به عنوان مدیر خرید میکنم تمام مراحل تا پس از پرداخت تا اخر اجرا میشه اما وقتی با نقش های کاربری دیگه از جمله مشترک خرید میکنم وقتی در صفحه سبد خرید روی " خرید و دانلود " کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمی افته. یعنی به صفحه پرداخت نمیره و البته هیچ خطایی هم نمیده.
      با عوض کردن قالب مشکل حل میشه اما می خوام مشکل رو در همین قالب بر طرف کنم. چطور میشه این محدودیت رو برای سایر نقش های کاربری برداشت؟ کی چیزی در این زمینه هست؟
    • توسط saeid1872
      سلام دوستان
      تو کمتر از یک ماه سایتم 61 ارور 500 ثبت کرده که در حال زیاد شدن هستش نمیدونم چرا این ارورهارو ثبت میکنه
      لطفا دلیلش رو بگید و اینکه چطور باید رفع کنم
      من خیلی اصلا حرفه ای نیستم فقط خواهشا جوری راهنمایی کنید که بتونم رفعش کنم.

• توسط hamid.he
      سلام بر دوستان .
      يك سايت با استفاده از قالب هاي آماده روي لوكال هاست طراحي كرده ام تصميم گرفت بقيه كار سايت را بعد از انتقال بر روي هاست انجام دهم . خودم بلد نبودم سايت را به هاست منقل كنم از دوستي خواهش كردم انجام دهد . منتها بعد از انتقال به هاست اولا صفحه به هم ريخته و نادرست است . عكس ها نمي آيند و هم چنين روي هر لينك و يا منويي كليك مي كنيم صفحه به لوكال هاست مي خواهد برود و براي همين چيزي بالا نمي آيد . آدرس سايت : www.behinja.com  مي باشد كه مي توانيد مشاهده . چگونه مي شود اين مشكل را رفع كرد . پيشاپيش از پاسخ گويي دوستان تشكر مي كنم