رفتن به مطلب

سوال درمورد گالری تصاویردروردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام

من طبق این اموزش که اقا مصطفی زحمت کشیدندقالب ساختم وگالری راه اندازی شده وقتی روی برگه گالری کلیک میکنم عکسها بصورت بندانگشتی نمایش میده وبا کلیک برروی یک تصویر میره روی اسلاید

حالااگر بخواهیم به محض اینکه روی برگه گالری کلیک شد مستقیم تصاویر بصورت اسلاید نمایش بده بایدچکار کنیم؟

یعنی دیگه بصورت بندانگشتی برای کاربرنمایش نده

مورد دوم اینکه امکانش هست که برای هر تصویر یک ادیتور نظرسنجی ایجاد کرد؟

موردسوم اینکه میشه این کار را دردسته ها انجام داد یعنی یک دسته ایجاد کرد با همین قالب وگالری درست کرد؟(مقداری توضیح دهید)

ویرایش شده توسط saeed313
لینک به ارسال

برای استارت گالری می تونید از پلاگین معروفی به نام nextgen-gallery استفاده کنید که همین قابلیت اسلاید رو داره و دارای تنظیمات دیگری هم هست که واقعا بی نظیره

اختصاص دادن یه کادر ویژه به هر عکس در روش قبلی ممکن نیست چون شما می تونید برای هر برگه این قابلیت رو بدین نه به هر فایل ضمیمه شده

در مورد ساخت قالب مجزا برای هر دسته بندی نیز می تونید در انجمن جستجو کنید در اینباره آموزش داده شده و براحتی می تونید برای هر دسته بندی یک قالب مجزا در نظر گرفت

لینک به ارسال

برای استارت گالری می تونید از پلاگین معروفی به نام nextgen-gallery استفاده کنید که همین قابلیت اسلاید رو داره و دارای تنظیمات دیگری هم هست که واقعا بی نظیره

اختصاص دادن یه کادر ویژه به هر عکس در روش قبلی ممکن نیست چون شما می تونید برای هر برگه این قابلیت رو بدین نه به هر فایل ضمیمه شده

در مورد ساخت قالب مجزا برای هر دسته بندی نیز می تونید در انجمن جستجو کنید در اینباره آموزش داده شده و براحتی می تونید برای هر دسته بندی یک قالب مجزا در نظر گرفت

حقیقتش این افزونه تا حالا چندین بار نصب کردم اصلا نمیدونم چی به چی هست بخاطر همین هم خسته شدم پیگیری نکردم

اگر اموزشی هست معرفی کنین توانجمن گشتم چیزی پیدا نکردم

لینک به ارسال

http://wordpress.org/extend/plugins/nextgen-gallery/installation/

ویدئو آموزشی هم توی همین صفحه داره

لینک به ارسال
  • 4 هفته بعد...

من با این افزون کارکردم افزونه جالبیه سوال اینه که

1. افزونه ای هست که قابلیتی به این افزونه اضاف کنه که درحالت اسلاید شوبشه برای اون تصویر متنی نوشت وارسال کردیعنی درحالت اسلایدشو ادیتور زیرتصویر قراربگیره
  2. افزونه ای هست که افکتهای زیباتری به این افزونه اضاف کنه؟
  3. تواین افزونه امکان درج شماره زیر هرتصویر بصورت اتوماتیک داره یانه؟یا میشه بهش اضاف کرد؟

لینک به ارسال

تمام الحاقات این افزونه در اینجا لیست شده:

http://www.nextgen-gallery.com/nextgen-gallery-extension-plugins/

لینک به ارسال
  • 2 ماه بعد...

سلام .

من تمام این مستندات رو خوندم ک لینک دادید

مشکلم حل نشده.

مشکلم اینه ک وقتی یه دونه عکس میخام بذارم ، ب راحتی انجام میشه

اما وقتی میخام گالری قرار بدم ، نمایش نمیده .

این هم لینکی ک گفته ام رو نشون میده

http://www.webshekari.ir/wordpress/

لینک به ارسال

شما نام پوشه را فارسی گذاشتید؟!

http://www.webshekari.ir/wordpress/wp-content/gallery/

ببینید تصاویر آپلود شده هستند یا نه

لینک به ارسال
  • 2 ماه بعد...

تشکر از پاسخگوئی شما .

------------------

مشکل من این بود که افزونه رو که بارگذاری کرده بودم ، به دلیل مشکلاتی که نمیدونم چی هستن !!!!!!!!!!!! ظاهرا خوب بارگزاری نشده بود

و باعث میشد به جزئیاتش ور برم .

آخر کار با یک بار ری اینستال افزونه ، مشکلم حل شد.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...