• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

آگهی استخدام برنامه نویس و پشتیبان وردپرس   13/12/95

آگهی استخدام برنامه نویس و پشتیبان وردپرس

2 نفر پشتیبان سایت وردپرسی
      ⁃ آشنا به برنامه نویسی قالب و پلاگین وردپرس 
      ⁃ توانایی راه اندازی سایت، قالب و افزونه های وردپرسی 
      ⁃ توانایی برنامه نویسی PHP در حد متوسط 
      ⁃ اطلاعات عمومی وب بالا 
      ⁃ توانایی پاسخگویی نوشتاری به سوالات انگلیسی با گرامر ساده 
      ⁃ آشنایی با HTML/CSS/jQuery 
      ⁃ دارای روحیه کار تیمی، خلاق، مسئولیت‌پذیر و پشتکار بالا ——— ۲ نفر برنامه نویس قالب وردپرس
      ⁃ تسلط به HTML/CSS/jQuery و Bootstrap
      ⁃ توانایی تبدیل HTML به قالب وردپرس
      ⁃ توانایی برنامه نویسی PHP و پلاگین نویسی وردپرس در حد متوسط
      ⁃ آشنایی به اصول سئو 
      ⁃ آشنایی با Git/subversion مزیت محسوب می‌شود.
      ⁃ دارای روحیه کار تیمی، خلاق، مسئولیت‌پذیر و پشتکار بالا ——— ۱ نفر طراح UI/UX
      ⁃ طراحی خلاقه وب سایت
      ⁃ طراحی با جدیدترین استایل‌های طراحی سایت
      ⁃ مسلط به تایپوگرافی انگلیسی و طراحی وب سایت انگلیسی
      ⁃ انتقاد پذیری و قبول بازخوردهای تیم و مشارکت با دیگر اعضاء تیم برای سرعت بخشیدن به فرایند انجام پروژه
      ⁃ آشنایی و درک HTML/CSS/jQuery
      ⁃ دارای روحیه کار تیمی، خلاق، مسئولیت‌پذیر و پشتکار بالا
      ⁃ امکان همکاری به صورت پروژه‌ای و دورکاری در این موقعیت شغلی فراهم است ——— مزایای کار در مجموعه گرودیا
      ⁃ تجربه ناب کار در سطح یک جهانی
      ⁃ محیط کار بسیار دوستانه و آرام
      ⁃ پرداخت های مناسب و سر وقت
      ⁃ کلاس های آموزشی داخلی به جهت بالا بردن دانایی و توانایی همه اعضا   از علاقه‌مندان و نیازمندان تقاضا می‌شود لطفا رزومه کاری خود را با قید موقعیت شغلی به ایمیل info@grodea.co ارسال نمایید.
    • Morteza

سال 1396 خورشیدی مبارک   29/12/95

سال 1396 خورشیدی مبارک
سعید شعبانی

بهم ریختگی های سیاره وردپرس

9 پست در این موضوع قرار دارد

همانطور که در تصویر زیر هم می بینید مدتی است که برخی از لینک های سیاره وردپرس با علامت سوال بالا می آیند واقا دلیل این مشکل چیست و چه کسی باید این مشکلات را رفع کند؟

post-412-0-40892900-1353567547_thumb.jpg

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست عزیز من هم این مشکل را دارم ولی اینجا محل بحث آن نیست.شما باید تو انجمن اصلی سایت وردپرس فارسی مطرح کنید.مشکل مربوط به سایت آن ها می شود نه ما!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اینو من هم می دونم ولی منظور من این است که چرا باید اینجور اتفاق ها برای وردپرس فارسی بیفتد؟ آیا کسی نباید کاری کند؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فکر میکنم کلا بخش سیاره وردپرس فارسی خیلی وقت هست که مشکل دار شده و بروز نمیشه.

بخش روی خط وردپرس هم بزودی راه اندازی میشه. کدنویسی ها و پوسته آماده شده و در حال تست نهایی هستیم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فکر میکنم کلا بخش سیاره وردپرس فارسی خیلی وقت هست که مشکل دار شده و بروز نمیشه.

بخش روی خط وردپرس هم بزودی راه اندازی میشه. کدنویسی ها و پوسته آماده شده و در حال تست نهایی هستیم.

خبر خوبی هست اما باید کسی به وضع سیاره هم رسیدگی کند

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تمام این صحفه مطالب مربوط به سایت gonahkar.com است.حالا دو مورد مطرح می شود:

1- چون سایت فیتیله است این مشکل را دارد.

2- یا این که خود سایت بالا مشکل دارد.

فکر نکنم مشکل از سیاره وردپرس باشد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تمام این صحفه مطالب مربوط به سایت gonahkar.com است.حالا دو مورد مطرح می شود:

1- چون سایت فیتیله است این مشکل را دارد.

2- یا این که خود سایت بالا مشکل دارد.

فکر نکنم مشکل از سیاره وردپرس باشد.

آخرین لینک که فیتیله نیست قبلا هم این مشکلات بوجود آمده بود و البته نه برای سایت های فیتیله ای.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بهتره در مورد وردپرس فارسی بحث نکنیم. موارد زیادی هست و البته هیچوقت جوابی داده نشده.

بحث فقط در انجمن وردپرس فارسی فارسی.

موفق باشید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فیتیله :blink: :blink: :blink:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط Saeed Fard
      سلام دوستان عزیز ، پروژه سیاره وردپرس کاری بودش که ایدش بعد از برگزاری اولین دوره همایش وردپرس توسط اعضای وردپرس پارسی مطرح شد و خیلی وقت بود که سیستم آماده بود تا که امروز تصمیم به رونمایی ازش شد. متن معرفی‌ای که برای سیاره آماده شده :

سایت‌های زیادی در ایران و سرتاسر وب در زمینه گسترش وردپرس تلاش دارند و نوشته‌های آموزشی منتشر می‌کنند. اما ضرورت یک منبع خوب و ارزشمند برای جمع‌آوری بهترین‌های وب ایران و دنیا باعث ایجاد سیاره وردپرس شد تا دنبال کنندگان این موضوع به صورت یکجا و آسان بتوانند به این نوشته‌ها دسترسی داشته باشند.

در سیاره وردپرس این بستر فراهم شده است که آدرس وب‌سایت‌های مربوطه ثبت و برای این سرویس ارسال شود، آخرین نوشته‌های مفید وب‌سایت‌ها در سیاره وردپرس و نیز در بخش اخبار وردپرس پیشخوان سایت‌های وردپرسی از طریق افزونه‌ی Parsi Date نمایش داده می‌شود. همینطور کاربران از طریق عضویت در خبرنامه ایمیلی سیاره وردپرس می‌توانند به صورت دوره‌ای بهترین و جدیدترین نوشته‌های وردپرسی را که توسط اعضای تحریریه و همکاران سیاره وردپرس بررسی و تایید می‌شود را در ایمیل خود دریافت کنند.

امکانات سیاره وردپرس
      امکان ثبت آدرس سایت‌هایی که نوشته‌های مفید در زمینه وردپرس دارند. نمایش نوشته‌های وردپرس سایت‌ها در سیاره وردپرس نمایش نوشته‌های وردپرس در پیشخوان سایت‌های وردپرس فارسی توسط ویجت اخبار پلاگین Parsi Date و ... امکان ثبت ایمیل کاربران علاقه‌مند جهت دریافت مطالب محبوب و ویژه در خبرنامه دوره‌ای سیاره توسط اعضای تحریریه و ...  
      جهت ثبت سایت یا ایمیل خود به سایت سیاره وردپرس مراجعه کنید

دوستان هر نوع پیشنهاد و انتقاد و نظری در موضوع سیاره دارید با ما در میون بزارید ازش استقبال میشه و میتونید همینجا در موردش صحبت کنید
    • توسط M.Hajloo
      درود
      دوستان من چند سال پیش 1 سایت زده بودم که در مورد گرافیک و افزونه های وردپرس توش کار میکرد همون زمان توی سیاره وردپرس ثبت کردم . اما حالا اصلاً یادم نیست دسته وردپرس را اونجا چی ثبت کرده بودم و ...
      با توجه به اینکه امکان ثبت لینک در حال حاضر در سیاره امکان پذیر نیست میخواستم ببینم چطوری میتونم اون لینکم را تغییر بدم و دسته جدیدم را بهش معرفی کنم ؟