رفتن به مطلب

هک شدن سایتم

sagono

پست های پیشنهاد شده

دوستان سایتم کلا هک شدهه و تمام فایل های هاستم پاک شده چند سوال داشتم اینکه هک هاست کلا مربوط به سایتم میشه یا شاید هاست باشد چون چند وقت پیش شرکت هاستی هک شده بود دوم طریقه باز گردانی اطلاعات چون یه بک اپ خودم دارم داخل سیستمم

لینک به ارسال

دوست عزیز هک سایت ممکنه از طریق خود وردپرس(اگه اپدیت نباشه و افزونه ای مورد دار نصب باشه) یا سرور(تنظیمات امنیتی ناقصو ...) انجام بگیره

ادرس سایتتونو قرار میدین؟

برای بازگردانی بکاپ سایتتون اونو رو هاستتون اپ کنید و از طریق پنل هاستتون(چی هست؟) اقدام به بازگردانی بکاپ کنید

ضمنا قبل از اپلود با پشتیبانی سرور تماس بگیرید ممکنه بکاپ اپدیت داشته باشن

ویرایش شده توسط p47ri0t
لینک به ارسال

سلام

احتمال زیاد هک شدن سایت شما مربوط به امنیت پایین سرور هست

اگر whmcs هاستینگ هک شده باشد بله به طور مستقیم از اونجا سایت شما مورد حمله واقع شده باشد

میتوانید برای فهمیدن لوگ های سی پنل سایتتون رو چک کنین و بدونید طرف از کجا،کی و چطوری حمله کرده.....

یاعلی.

لینک به ارسال

عزیز من سایتم هک شد و ریستور کردم ارور Database میداد و من نمیتونستم با همون نام قبلی یوزر و Database بسازم با یه نام دیگه ساختم الان نه مطالبم با لا میا نه تم و نه نوشته ها

لینک به ارسال

نمی‌توان پایگاه‌داده را انتخاب نمود

ما می‌توانیم به پایگاه‌داده (از طریق نام‌کاربری و رمزعبور) متصل شویم، اما نمی‌توانیم UUU_BLOG را انتخاب(پیدا) نماییم.

• آیا از وجود آن اطمینان دارید؟
  • آیا کاربر UUU_BLOG دسترسی دارد که از UUU_BLOG پایگاه‌داده استفاده نماید؟
  • در بعضی از سرور‌ها نام پایگاه‌داده شما به همراه یک پیشوند هم نام با نام‌کاربری شما است، بنابراین نام آن می‌تواند مشابه username_UUU_BLOG باشد، آیا اشکال از این است؟

اگر شما نمی‌دانید که چگونه پایگاه‌داده را مورد بررسی قرار دهید باید به پشتبانی هاست خود اطلاع دهید. اگر همه این‌ها ناموفق بود شاید بتوانید با مراجعه به تالار گفتگوی وردپرس فارسی مشکل خود را برطرف سازید.

بعدریستور کردن این ارور میده

ویرایش شده توسط sagono
لینک به ارسال

1.نامی که باهاش دیتابیس ساختید رو باید برای تمام دیتابیس مجاز کنید توی هر پنلی به یک شکلی اینکار انجام می شه ولی معمولا بعد از ساخت یوزر و دیتابیس یک بخش دیگه هم توی همون صفحه پتل هست برای نسبت دادن یوزر به دیتابیس بعد از انتخاب کاربر و دیتابیس و تایید کردن یک صفحه دیگه رو نمایش می ده که تعدادی فیلد قابل سلکت داره باید تمام فیلدها انتخاب بشند

2.مشخصات دیتابیس و نام کاربری و رمز عبورتون باید در فایل wp-config.php جایگزین مقادیر قبلی بشند

3. احتمالا سایت شما هک نشده بود و به تایم اوت سرور خورده بوده (ساعت خاموشی سرور که توی هاستهای عادی 10% از کل زمانه) و برای به هم ریختن سایتتون عجله کردید چون خیی بعید و عجیبه که یک هکر بیاد وقت و انرژی بگذاره سایتی رو هک کنه و فایلهاش رو حذف کنه

لینک به ارسال

استاد عزیز من با نام دیتابیس و یوزر جدید ساختم ولی کلا سایت خالیه یعنی نه هیچ مطالب و تم ها و... مثل روز اول میشه

imanfakhar@

ویرایش شده توسط sagono
لینک به ارسال

دوست عزیز شما فول بکاپ دارین( بکاپ از فایل ها و همچینین دیتابیس)

اگه این دو تار. بصورت مجزا دارین

ابتدا فایل wp-config.php رو با یه ادیتور متنی باز کنید و مشخصات نام دیتابیس و نام یوزر دیتابیس رو یه جا کپی کنید

سپس برین یه دیتابیس با همون نام ایجاد کنید و یوزر و پسوردی که از فایل کانفیگ برداشتین رو اعمال کنید

حالا برین داخل phpmyadmin و دیتابیس جدید رو انتخاب کنید و از تب import اقدام به ریستوری دیتابیس کنید.

اگه فول بکاپ هم دارین که با یه کلیک ریستوری میشه

من موندم چرا پشتیبانی سرورتون کمک نمی کنه

برای ریستوری بکاپتون بسته به نوع پنلتون تو نت سرچ کنید

ان شالله حل میشه

ویرایش شده توسط p47ri0t
لینک به ارسال

دوستان عزیز به کمک یه از دوستان انجمن سایت بالا اومد فقط یه مشکل داره اینکه بعضی صفحه قسمت پنلمبهم ریخته است4rrsoqvd98up258qsho7.jpg

لینک به ارسال

1. منظورتون از بعضی کدوم صفحاته

(صفحه خاصی بد باز می شه یا گاهی اوقات یک صفحه درسته و گاهی مشکل دار)

2. قالبتون رو به قالب 2015 تغییر بدید و چک کنید اگر با اون قالب مشکلی نبود فایل functions.php قالبتون رو کپی کنید اینجا

لینک به ارسال

صفحه نوشته تازه و رسانه داخل پنلم اینجورین قالب عوض کردم باز همون مشکل بود

ویرایش شده توسط sagono
لینک به ارسال

دوستان سایتم کلا هک شدهه و تمام فایل های هاستم پاک شده چند سوال داشتم اینکه هک هاست کلا مربوط به سایتم میشه یا شاید هاست باشد چون چند وقت پیش شرکت هاستی هک شده بود دوم طریقه باز گردانی اطلاعات چون یه بک اپ خودم دارم داخل سیستمم

فایل بک آپ tar.gz را در هاست خود آپلود کنید .

سپس به مدیریت سرور اعلام نمایید با دستور cp /home/username/public_html/user.tar.gz /home فایل بک آپ شما را در فولدر home سرور کپی و سپس با دستور /scripts/restorepkg --force user.tar.gz ریستور نمایند .

پس از ریستور بک آپ ابتدا رمزهای عبور را تغییر و سپس اعلام کنید از سرور یکبار سایت شما را بوسیله آنتی شلرهای قدرتمند (اگر روی سرور نصب هست) اسکن کنند و موارد امنیتی را برروی سایت خود لحاظ کنید .

در واقع با ریستور فول بک آپ احتمال زیاد مشکل حل شود و سایت بصورت کامل به حالت قبلی باز گردد .

لینک به ارسال

اگر بعد از تغییر قالب هم مشکلتون سر جاشه به پیشخوان - به روز رسانی برید و یکبار دیگه بگذارید آخرین ورژن وردپرس را براتون به روز کنه

لینک به ارسال

تمام افزونه هاتون رو غیر فعال کنید و تست کنید

اگر مشکل حل شده بود یکی یکی افزونه ها رو فعال کنید و تست کنید تا افزونه تاثیرگذار مشخص شه و بعد یا اون افزونه رو حذف کنید یا برای رفع مشکل افزونه تایپیک بزنید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...