MR.WP

دسترسی محدود envato یا حذف کاربران ؟

36 پست در این موضوع قرار دارد

خوب خوشبختانه تا به الان مشکلی برای بنده پیش نیومده و اکانت بنده بسته نشده .

کشورتون رو تغییر نداده بودید؟

به نظرتون با تغییر کشور مشکل حل میشه ؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من کشور رو تغییر دادم

با آی پی همون کشور وارد میشم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کشورتون رو تغییر نداده بودید؟

چرا دوست عزیز تغییر داده بودم و حتی آدرس و کدپستی و سایر موارد هم تغییر داده بودم ولی تاثیری نداشت...

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کلا با آی پی ایران وارد سایت نمیشه که بخوای لوگین کنی مجبوری کلا آی پی جز ایران داشته باشی

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چرا دوست عزیز تغییر داده بودم و حتی آدرس و کدپستی و سایر موارد هم تغییر داده بودم ولی تاثیری نداشت...

منم همین کارو کردم . اکانت من هم امروز بسته شد !

الان یعنی ما دقیقا چه کاری باید انجام بدیم ؟ :|

آپدیت قالب ها و پشتیبانی و ...همه پرید ؟ به همین راحتی ؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اکانت منم متاسفانه ماه پیش بسته شد. یه آیتم هم داشتم که Featured شده بود :(

الان به نظرتون رفع تحریمها تاثیری روی انوِیتو میذاره؟ اگه برداشته شه حسابهای قبلی از حالت مسدود بودن در میاد و آیتمهاش برمیگردن؟

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما باید فرم w8 رو پر می کردید ، اکانت های ایرانی رو lock کردن. اکانت من یک روز قفل بود اما بخاطر فرم w8 دوباره همراه با آیتم ها ابقا شد.

نقل قول

الان به نظرتون رفع تحریمها تاثیری روی انوِیتو میذاره؟ اگه برداشته شه حسابهای قبلی از حالت مسدود بودن در میاد و آیتمهاش برمیگردن؟ پسندیدم

ان شالله که اکانت هاتون رو برگردونن ، این اجازه به شرکت های آمریکایی برای از سرگیری روابط تجاری با ایران داده شده ، امروز انجمن و بخش های انواتو رو نگاه کردم اتفاق خاصی نیفتاده ولی امیدوارم مشکلتون حل بشه.

از سوییفت هم می تونید استفاده کنید اما فقط تعلیق شده و برگشت پذیره ، ممکن این ماه آزاد باشه ماه دیگه به بهانه حقوق بشر یا موشکی دوباره بسته بشه.

موفق باشید.

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در 21 دقیقه قبل، Sajadfaweber گفته است :

شما باید فرم w8 رو پر می کردید ، اکانت های ایرانی رو lock کردن. اکانت من یک روز قفل بود اما بخاطر فرم w8 دوباره همراه با آیتم ها ابقا شد.

ان شالله که اکانت هاتون رو برگردونن ، این اجازه به شرکت های آمریکایی برای از سرگیری روابط تجاری با ایران داده شده ، امروز انجمن و بخش های انواتو رو نگاه کردم اتفاق خاصی نیفتاده ولی امیدوارم مشکلتون حل بشه.

از سوییفت هم می تونید استفاده کنید اما فقط تعلیق شده و برگشت پذیره ، ممکن این ماه آزاد باشه ماه دیگه به بهانه حقوق بشر یا موشکی دوباره بسته بشه.

موفق باشید.

پرکرده بودم و حتی سعی کردم دیگه با آیپی ایران نرم ولی باز هم مسدود شد. بعد از مسدودی هم که دیگه نمیتونستم وارد شم، به پشتیبانی هم ایمیل زدم گفتن دیگه نمیتونن با ایرانیها همکاری کنن ولی خبر جدیدی بشه حتما اعلام میکنن. الان امیدارم با این تحریمها برداشته شه.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در 1/17/2016 at 05:47، poeti8 گفته است :

پرکرده بودم و حتی سعی کردم دیگه با آیپی ایران نرم ولی باز هم مسدود شد. بعد از مسدودی هم که دیگه نمیتونستم وارد شم، به پشتیبانی هم ایمیل زدم گفتن دیگه نمیتونن با ایرانیها همکاری کنن ولی خبر جدیدی بشه حتما اعلام میکنن. الان امیدارم با این تحریمها برداشته شه.

چقدر جالب ، خدا رو شکر که پشت من بوده.

نه فقط بمن گفتن دیگه با آیپی ایران نیا. چند ایرانی دیگه مثل ایمان جی ام هم حسابشون بسته نشد.

---

بر اساس اتفاقاتی که افتاده باید ایران رو از لیست خارج کنن اما کی این اتفاق میفته هیچ معلوم نیست، پدرسوخته هایی ان که تو عمرم ندیدم. آمریکای دزد در قالب مالیات!

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با سلام و احترام 

کمپینی جهت برداشته شدن تحریم های Envato تشکیل شده است با توجه به برداشته شدن تحریم ها امیدواریم بتوانیم با فشار بیشتر بتوانیم تحریم های Envato را نیز برداریم، با وارد کردن مشخصات خود در صفحه لینک زیر می توانید از این کمپین حمایت کنید، و در صورت امکان بازنشر فرمایید.

https://www.change.org/p/the-envato-company-envato-company-to-remove-the-sanctions-on-iran

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بلاخره هر کمپانی باشه همین کارو میکنه از دست این مارکت های فارسی ! 

کم مارکت های ایرانی قالب های کاربران این شرکت رو نسخه نال شدش رو قرار دادن ؟  خوب باید بهشون حق داد یه همچین حرکتی انجام بدن کلا ترو خشکرو با هم میسوزونن 

جالبیش اینجاست دوستان دارن به این کمپانی توهین هم میکنن :)) قالب هاشونو که شاید زحمت 1 ساله کاربران این شرکت باشه رو به راحتی نال میکنیم میذاریم مارکت های فارسی میفروشیم !!! خوب اگه این اسمش دزدی نیست میخوام بدونم اسم واقعیش چیه ...

ویرایش شده در توسط Alireza Xn
1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط mojtabavi07899
      سلام
      دنبال افزونه ای میگردم که بتوان به کاربران اعتبار داد وآنها بتوانند با این اعتبار به برگه ای خاص دسترسی داشته باشند و پس از هر بار ورود به آن برگه مقدار مشخصی از اعتبار آن ها کسر شود و پس از پایان اعتبار دیگر به آن صفحه دسترسی نداشته باشند در ضمن در صفحه ای بتوانند اعتبار باقی مانده خود را ببینند
      با تشکر
    • توسط mansarifar
      توی پوسته jobmonster  که یک پوسته کاریابیه. رزومه کارجو ها رو فقط کسانی که شغل تعریف می کنند میتونن ببینن. میخواستم این دسترسی رو تغییر بدم . یعنی همه بتونن ببینن.کسی می تونه کمک کنه؟ ممنون میشم
    • توسط masoumasoud
      سلام من توی تم فارست زیر یک پوسته ای که در حال استفاده از اون هستم کامنت دادم که مشکلی رو برطرف کنند ولی من هنوز اون پوسته رو به صورت اوجینال نخریده بودم و از سایت های ایرانی خریداری کرده بودم و میخواستم اورجینالش رو بعد از برطرف شدن اون مشکلات بخرم کامنت اولی رو جواب داد خود سازنده اصلی و گفت برطرف میکنیم بعد دو هفته من یه مشکل دیگه رو گفتم که دیدم اومدن گفتن ما متوجه شدیم ( از روی پروفایلم تم فارستم و پروفایل توییترم وب سایتم رو و اسم واقعیم رو پیدا کردن . با آی پی روسیه وارد شدن اسم گروهشونم  LMPixels هست) شما دارید از نسخه غیرقانونی پوسته ما استفاده می کنید و ما این مورد رو تحت قوانین DMCA به ادمین Envato گزارش کردیم !
      حالا من میخوام بدونم جه عواقبی میتونه داشته باشه این گزارش ؟ من دو تا پوسته اورجینال هم از 3 سال پیش خریدم مثل massive daynamic حالا اکانتم مسدود میشه ؟
      توی قوانین نوشته بود میتونن از شرکت هاستینگ هم بخوان که محصول رو از هاست حذف کنند ! من از میهن وب هاست ، هاست میزبانی وب آلمان رو خریدم آیا این امکان وجود داره ؟
      ممکنه توسط گوگل بلاک بشم ؟
      آدرس محصول : https://themeforest.net/item/unique-resume-vcard-cv-theme/20033679/comments

• توسط ms368
      سلام دوستان
      من حدود ۲ هفتس که یه قالب خیلی خوب برای تم فارست طراحی کردم (html)
      ظاهرا قالب خوبیه و استاندارد های لازمو داره و میشه گفت در حد قالب های خوب و حرفه ای تم فارسته
      میخاستم بدونم برای تایید قالب به جز بحث ظاهری و کد نویسی چه چیزهایی نیازه؟ (فقط برا html)
      داکیومنت باید بنویسم؟
      ولید ۱۰۰درصد باید باشه؟ (طبق w3)
      قالب چطور باید آپلود شه؟ منظورم اینه که تصاویری که استفاده کردم باید واتر مارک سایت مرجع با Envato رو بزنم؟
      لطفا تجربیات خودتونو بگید
      ممنون.
    • توسط deluxekala
      سلام دوستان
      آیا مثلا پوسته ای که روی تم فارست یا مخزن های شبیه به اون هستش و به دلار میخریم با همون پوسته توی فروشگاه های ایرانی که هستش فرقی داره؟ اون اصلی هستش و این کرک شده؟