رفتن به مطلب

درخواست آموزش یا ساخت چنین ستونی

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان وردپرسی / کم کم دارم عاشق وردپرس میشم :)

از دوستان حرفه ای درخواست ساخت چنین ستونی رو داشتم ، میخوام با طرز ساخت و کدهای CSS استفاده شده برای این قالب بندی آشنا بشم.

ممنون

post-927-0-91783700-1353577398_thumb.png

لینک به ارسال

سلام

این ستون هدرش میتونه عکس یا کد css باشه . متن هاش هم با تگ <ul> , <li> نوشته شده . زیر هر متن هم میتونه یه تگ hr تکرار شه یا تو css به پایینش یه border بدید . تموم شد ! :)

ویرایش شده توسط f.gh1372
لینک به ارسال

سلام

این ستون هدرش میتونه عکس یا کد css باشه . متن هاش هم با تگ <ul> , <li> نوشته شده . زیر هر متن هم میتونه یه تگ hr تکرار شه یا تو css به پایینش یه border بدید . تموم شد ! :)

از آنجایی که من خیلی حرفه ایم زیاد با CSS آشنایی ندارم :D اگه زحمتی نیست برام کدشو بنویس ممنون :rolleyes:

والا هنوز نگفتی میخوای تو چه سیستمی استفاده کنی؟

وردپرس دیگه / یعنی تو محیط وردپرس میخوام استفاده کنم / فقط چیدمان و کد سی اس اس ش برام مهمه

لینک به ارسال

دادش من وقت کنم کارای خودم رو انجام بدم خیلیه ! بنویس تا یاد بگیری :rolleyes:

لینک به ارسال

حالت کلی رو بهت می گم خودت باید یاد بگیری

اول اینکه شما باید چند خط بنویسی چون این عکس که نشون دادی مطالب به صورت اتوماتیک با کد php می گیره

کد html و css این مورد به این صورت

اول HTML

<div class="har_esmi ke dos dari bezar">
<ul>
<li></li>

</div>

حالا باید بین اون دو تا li کد php قرار بدی کد زیر

<a href="<?php the_permalink() ?>" rel="bookmark"><?php the_title(); ?></a>

کد اچ تی ام با php در کل میشه کد زیر یعنی کد نهایی کد زیر هستش

<?php query_posts('showposts=10&cat=4,1'); ?>
<?php while (have_posts()) : the_post(); ?>
<ul><li><a href="<?php the_permalink() ?>" rel="bookmark"><?php the_title(); ?></a></li></ul>
<?php endwhile; ?>

در این کد 10 تا موضوع از دسته های 1 و 4 نشون داده میشه اخرین موضوع های دسته اهای 1 و 4

حالا باید با Css محل قرارگیری و ... ویرایش کنی

که دیگه اینارو بگم الکی گفتم چون هزار درصد اصلا نمی دونی چی نوشتم باید بری یاد بگیری بعد بیای اینارو بنویسی

تا اینجاشم فکر نکنم دونسته باشی چی نوشتم

تو می خوای سال اول دبستان ریاضی کلاس پنجم حل کنی معلم هی بیاد بگه یاد نمی گیری چون ضرب و تقسیم جمع ... بلد نیستی

ویرایش شده توسط armin_
لینک به ارسال

حالت کلی رو بهت می گم خودت باید یاد بگیری

اول اینکه شما باید چند خط بنویسی چون این عکس که نشون دادی مطالب به صورت اتوماتیک با کد php می گیره

کد html و css این مورد به این صورت

اول HTML

<div class="har_esmi ke dos dari bezar">
<ul>
<li></li>

</div>

حالا باید بین اون دو تا li کد php قرار بدی کد زیر

<a href="<?php the_permalink() ?>" rel="bookmark"><?php the_title(); ?></a>

کد اچ تی ام با php در کل میشه کد زیر یعنی کد نهایی کد زیر هستش

<?php query_posts('showposts=10&cat=4,1'); ?>
<?php while (have_posts()) : the_post(); ?>
<ul><li><a href="<?php the_permalink() ?>" rel="bookmark"><?php the_title(); ?></a></li></ul>
<?php endwhile; ?>

در این کد 10 تا موضوع از دسته های 1 و 4 نشون داده میشه اخرین موضوع های دسته اهای 1 و 4

حالا باید با Css محل قرارگیری و ... ویرایش کنی

که دیگه اینارو بگم الکی گفتم چون هزار درصد اصلا نمی دونی چی نوشتم باید بری یاد بگیری بعد بیای اینارو بنویسی

تا اینجاشم فکر نکنم دونسته باشی چی نوشتم

تو می خوای سال اول دبستان ریاضی کلاس پنجم حل کنی معلم هی بیاد بگه یاد نمی گیری چون ضرب و تقسیم جمع ... بلد نیستی

ممنون امین جان

بابا اونقدرام شوت نیستم . :D

خط های زیر تیترها رو تو CSS چطور تعریف کنم که بعد از هر تیتر این خط تکرار بشه یعنی کدش چیه ؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...