رفتن به مطلب

مشکل در جی کوئری و عمل نکردن اسلایدر

پست های پیشنهاد شده

ضمن عرض سلام

توو سایتم اسلایدرها و همینطور موارد مربوط به جی کوئری بد عمل میکنن ، بخصوص توو تبلت و موبایل، همینطور سایت خیلی سخت با تاچ ، اسکرول میشه ، سوالم اینه : احتمال داره با نصب این پلاگین که کتابخانه جیکوئری موبایل رو فراخوانی میکنه مشکلم حل بشه ؟؟؟ یا تداخل هست ؟؟ که البته من تمام پلاگین ها رو غیرفعال کردم ولی بازم مشکل حل نشد ...

نا گفته نماند اسلایدرها بصورت پیش فرض روی خوده قالب بودن و بصورت پلاگین نیستن...

لینک به ارسال

درود

چک کنید ببنید کتابخانه جی کوئری تو هدر فراخوانی شده یا نه(بعضا برای افزایش سرعت بارگزاری جاوا اسکریپت هارو پایین میذارنو .....)

جک کنید ئو تا کتابخانه فراخوانی نشذه باشه

تداحل کد های جاوا اسکریپت رو بررسی کنید(با حدف و تست)

ادرس سایتتونو برای بررسی دوستان قرار دهید

لینک به ارسال

درود

چک کنید ببنید کتابخانه جی کوئری تو هدر فراخوانی شده یا نه(بعضا برای افزایش سرعت بارگزاری جاوا اسکریپت هارو پایین میذارنو .....)

جک کنید ئو تا کتابخانه فراخوانی نشذه باشه

تداحل کد های جاوا اسکریپت رو بررسی کنید(با حدف و تست)

ادرس سایتتونو برای بررسی دوستان قرار دهید

ضمن عرض سلام ، بله ، کتابخانه از هسته وردپرس فراخوانی شده ،،،

متوجه منظورتون از تداخل کدها ( حذف و تست ) نشدم

آدرس سایت جهت بررسی کلیک کنید

ویرایش شده توسط nazanin123
لینک به ارسال

منظومر تست و خطا بود

الان تو قالبتوت js های مختلفی فراخوانی شده که ممکنه کدهاشون با همدیگه تداخل داشته باش

شما برای اینکه تست کنی همچین مشکلی وجود داره یا نه جاوا اسکریپت های دیگه رو یکی یکی بر میداری و تست می کنی اگه با برداشتن جاوا اسکرپتی اسلایدرتون بدون مشکل لود شد مشکل از اون جاوا اسکریپت خواهد بود

ویرایش شده توسط p47ri0t
لینک به ارسال

منظومر تست و خطا بود

الان تو قالبتوت js های مختلفی فراخوانی شده که ممکنه کدهاشون با همدیگه تداخل داشته باش

شما برای اینکه تست کنی همچین مشکلی وجود داره یا نه جاوا اسکریپت های دیگه رو یکی یکی بر میداری و تست می کنی اگه با برداشتن جاوا اسکرپتی اسلایدرتون بدون مشکل لود شد مشکل از اون جاوا اسکریپت خواهد بود

مگه تداخل js هم داریم ؟؟؟ من الآن اسلایدر ها رو فعال میکنم لطفا ی بار دیگه آنلاین سایت رو ببینید ، چون من بجز ی دونه همه اسلایدرها رو غیر فعال کردم ، لطفا مجددا آنلاین سایت رو ببینید ... سایت کلیک کنید

ی سوال من اگر بخوام کتابخانه jq گوگل رو فراخوانی کنم چه کدی رو توو فانکشن بذارم که کتابخانه وردپرس از هدینگ حذف بشه؟؟؟

ویرایش شده توسط nazanin123
لینک به ارسال

ی سوال من اگر بخوام کتابخانه jq گوگل رو فراخوانی کنم چه کدی رو توو فانکشن بذارم که کتابخانه وردپرس از هدینگ حذف بشه؟؟؟

این کار باعث میشه سرعت سایتتون تا حدودی بهتر بشه

بسته به نسخه دلخواهتون ادیت کنید

function modify_jquery() {
if (!is_admin()) {

wp_deregister_script('jquery');
wp_register_script('jquery', 'http://ajax.googleapis.com/ajax/libs/jquery/1.11.1/jquery.min.js', false, '1.11.1');
wp_enqueue_script('jquery');
}

}
add_action('init', 'modify_jquery');

مگه تداخل js هم داریم ؟؟؟ من الآن اسلایدر ها رو فعال میکنم لطفا ی بار دیگه آنلاین سایت رو ببینید ، چون من بجز ی دونه همه اسلایدرها رو غیر فعال کردم ، لطفا مجددا آنلاین سایت رو ببینید ... سایت کلیک کنید

همه عکس های اسلاید برام خوب لود شد.

ویرایش شده توسط p47ri0t
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...