رفتن به مطلب

تنظیمات جدید در افزونه seo yoast

پست های پیشنهاد شده

سلام.آخرین ورژن این افزونه که چند روز پیش بروز رسانی کردم شامل تنظیمات جدید است که بنده نمیدونم

untitled.JPG

قبلا توی هر پست تنظیمات سئو داشت ولی الان یک گزینه بیشتر نداره ...وقتی بررسی کردم دیدم مطلب ارسالی به صفحه اصلی یا توضیحات سایر مطالب ایندکس شده و خود مطلب ایندکس نشده .

مانند این عکس زیر:

untitled.JPG

دوستان چیزی در این مورد میدونن؟مرسی

لینک به ارسال

زیر عنوان (لینک سبز) کلیک کن و توضیحات رو بنویس تو این نسخه فیلد توضیحات رو اونجا گذاشته

اگه توضیح ننویسی خودش توضیحات رو از داخل صفحه بر میداره

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

سلام دوستان

از زمان به روز رسانی این افزونه ، با توجه به اینکه همچنان توضیحات متا موجود هست و قابل ویرایش هم هست ، اما بعد از ایندکس شدن در گوگل ، چیزی غیر از اونی که قسمت مربوطه پلاگین در صفحه ی نوشته نمایش داده شده در نتایج گوگل نمایش داده میشه.

چطور میتونم این قسمت رو اجباری کنم ؟

چطور میتونم دستوری رو بدم که description هر صفحه ، اجبارا همان description تنظیم شده در خود صفحه باشه ( قسمت توضیحات متا جعبه سئو yoast )

و به طور عادی از ابتدای متن چیزی فراخوان نشه ؟

فکر میکنم باید دستوری در قسمت ” عنوان ها و متاها ” > ” قالب توضیحات داده ” ، وارد کنم ، اما چه دستوری ؟

به طور مثال : %%excerpt_only%% و یا %%excerpt%% می تونن برای این منظور کارگشا باشن ؟

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

ویرایش شده توسط nowadays
لینک به ارسال

شما وقتی توضیحاتی می نویسی یا بطور اتومات برا پستات ایجاد میشه گوگل مجبور نیست  توضیحات شمارو نمایش یده

این اقای گوگله که بسته به میلش می تونه نشون بده یا نده و نمیشه مجبورش کرد

چون خیلا تو توضیحات شیطنت می کنن گوگل مجبور میشه اینجوری کنه

لینک به ارسال

سلام

در فیلم آموزشی زیر میتونید نحوه ارسال مطلب بهینه توسط نسخه جدید Yoast رو یاد بگیرید ...

آموزش ارسال مطلب سئو شده در سایت

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...