رفتن به مطلب

ایندکس نشدن مطالب های سایتم

_ sahar

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستای خوبم. چند وقتی هست که مطالب های جدید سایت من اصلا یندکس نمیشه حتی داره ایندکس های مطالب های قدیمی هم از بین میره

با افزونه های زیادی کار کردم

مصخوصا افزونه All In One SEO Pack یا افزونه Yoast

ولی این مشگل منو بر طرف نکرد

تو وب مستر نقشه سایت اضافه کردم. سایت مپ ساختم اصلا هیچ فایده ای نداشت

نمیدونم دیگه چکار کنم این مشگل خیلی وقته اتفاق افتاده

این یه عکس از تمامی افزونه های که من برای سایت نصب کردم هستش

تصویر اول

92fuxdxz3wy1xmsz903t.jpg

تصویر دوم

c0cv09jysnvsl28hritu.jpg

تصویر سوم

sqmg221yp3hiok6ymaqt.jpg

تصویر اخر

nrgnkhbg3nem9p577d5k.jpg

خیلی از افزونه هایی که فکر میکردم مشگل از اونا هست رو حذف کردم

این هم عکسی از وب مستر من هستش

تصویر اول

7st0o4v4tvjrr6b2zgqt.jpg

تصویر دوم

6pbjtzy4s4sa5gkdbgla.jpg

این هم ادرس robots.txt

http://www.lover98.org/robots.txt

اصلا نمیدونم مشگل از چی هست خیلی داره عذابم میده کلی رتبه سایتم اومده پایین . ممنون میشم اگه راه حلی داره به من کمک کنید

ادرس سایتم lover98.org

لینک به ارسال

درود

نقشه گوگل شما مشکل داره

http://www.lover98.org/sitemap_index.xml

اگه از افزونه yoast استفاده می کنید(تو عکسا که دیدم فعاله)

به قسمت نقشه افزونه برید تیک نقشه رو بردارید و تنظیمات رو ذخیره کنید سپس تیک نقشه رو بذارید و دوباره ذخیره کنید

بعد لینک بالایی رو تست کنید ببینید نقشه فعال شد یا نه

لینک به ارسال

درود

نقشه گوگل شما مشکل داره

http://www.lover98.o...temap_index.xml

اگه از افزونه yoast استفاده می کنید(تو عکسا که دیدم فعاله)

به قسمت نقشه افزونه برید تیک نقشه رو بردارید و تنظیمات رو ذخیره کنید سپس تیک نقشه رو بذارید و دوباره ذخیره کنید

بعد لینک بالایی رو تست کنید ببینید نقشه فعال شد یا نه

سلام . خسته نباشید.بله فعال شد . اتفاقا تا چند وقت اخیر فعال بود ولی بازم مشگل حل نشده بود

فکر کنم الانم برای این غیر فعال شده که افزونه گوگل مپ رو نصب کردم . چون یه خطایی رو داد موقع نصب گوگل مپ

لینک به ارسال

نقشه yoast خودش کامله و نیازی به افزونه های دیگه نیست پیشنهاد می کنم هر بار که افزونه سئو رو اپدیت می کنید سری به نقشه بزنید که مشکلی نداشته باشه(موقه غیر فعال کردن هم همین مشکل پیش میاد بعضا) تهی کردن کلمه category ار ابتدای ادرس ها( هم موقه اپدیت و غیر فعال کردن) هم گاهی غیر فعال میشه و باعث ارور های 404 میشه

لینک به ارسال

ممنونم ازتون ولی میدونم اینجوری بازم مشگل حل نمیشه :(

فقط افزونه yoast رو فعال کنید بقیه افزونه های مشابه مثل all in one seo و google xml site map رو غیر فعال کنید

منتظر بمونید تا گوگل دوباره نقشه سایت شمارو crawl کنه به مرور ارور ها برطرف و دوباره صفحات شما ایندکس میشه

مورد دیگه هم که باید توجه داشته باشین ارور های مربوط به عدم پاسخگویی سرور و در نتیجه داون بودن سایت time out و ...... که پیشنهاد میشه رو سرور متاسب سایتتونو ببرین

لینک به ارسال

فقط افزونه yoast رو فعال کنید بقیه افزونه های مشابه مثل all in one seo و google xml site map رو غیر فعال کنید

منتظر بمونید تا گوگل دوباره نقشه سایت شمارو crawl کنه به مرور ارور ها برطرف و دوباره صفحات شما ایندکس میشه

مورد دیگه هم که باید توجه داشته باشین ارور های مربوط به عدم پاسخگویی سرور و در نتیجه داون بودن سایت time out و ...... که پیشنهاد میشه رو سرور متاسب سایتتونو ببرین

ممنونم ازتون

لینک به ارسال

این تعداد افزونه روی یک سرور معمولی مشخصا اجازه لود رو به کاربرها نمی ده و باعث می شه سایتتون خیلی کند بشه همین سرت پایین باعث ارورهایی که در اینجا هم فرمودند

http://forum.wp-parsi.com/user/2742-p47ri0t/

اول از همه تمام افزونه های اضافی و غیر کاربردیتون رو غیر فعال و حذف کنید (توجه داشته باشید افزونه ای که یکبار فعال شده در حالت غیر فعال هم به ترافیک فشار می آره چون باید ارتباطش رو با یک فایل xml از سایت وردپرس برقرار کنه تا از به روز رسانیهاش مطلع بشه)

مابقی موارد رو هم که فرمودند

لینک به ارسال

این تعداد افزونه روی یک سرور معمولی مشخصا اجازه لود رو به کاربرها نمی ده و باعث می شه سایتتون خیلی کند بشه همین سرت پایین باعث ارورهایی که در اینجا هم فرمودند

http://forum.wp-pars...r/2742-p47ri0t/

اول از همه تمام افزونه های اضافی و غیر کاربردیتون رو غیر فعال و حذف کنید (توجه داشته باشید افزونه ای که یکبار فعال شده در حالت غیر فعال هم به ترافیک فشار می آره چون باید ارتباطش رو با یک فایل xml از سایت وردپرس برقرار کنه تا از به روز رسانیهاش مطلع بشه)

مابقی موارد رو هم که فرمودند

سلام و خسته نباشید خدمت شما. ممنونم ازتون الان بسیاری از افزونه هایی که میدونستم اصلا نیازی نیست یا واجب تر نیست رو حذف کردم. .بازم ممنونم ازتون

لینک به ارسال

:unsure:

من سایتتون رو ندیدم و نمی دونم قالبتون چه ویژه گیهایی داره و همینطور سرویستون چیه؟ ولی اگه با مختصر کردن افزونه ها باز سایتتون کند باشه باید جوری بهینه اش کنید که با سرعت معمول و عادی برای خواننده ها باز بشه

در ضمن باید از لحاظ سئو و بهینه بودن کدهای سایت هم اصول گوگل رعایت شده باشه و در نهایت بعد از رعایت تمام موارد بالا مدتی زمان می بره تا توجه گوگل به سایتتون جلب بشه

لینک به ارسال

سه تا تبلیغ بنر گوشه ای که به صروت رندم و با جاوا فراخوانی شده)+ تبلیغ لایت باکس + پاپ اپ تبلیغاتی= فرار کاربر از سایت = بارگزاری کند صفحات= ناراحتی عمو گوگل = عدم پیشرفت

شما همه فاکتور های لازم رو دارین :|

لینک به ارسال

من سایتتون رو ندیدم و نمی دونم قالبتون چه ویژه گیهایی داره و همینطور سرویستون چیه؟ ولی اگه با مختصر کردن افزونه ها باز سایتتون کند باشه باید جوری بهینه اش کنید که با سرعت معمول و عادی برای خواننده ها باز بشه

در ضمن باید از لحاظ سئو و بهینه بودن کدهای سایت هم اصول گوگل رعایت شده باشه و در نهایت بعد از رعایت تمام موارد بالا مدتی زمان می بره تا توجه گوگل به سایتتون جلب بشه

سلام خسته نباشید ممنونم که دارید به من کمک میکنید

ادرس سایت من اینه

http://www.lover98.org/

سه تا تبلیغ بنر گوشه ای که به صروت رندم و با جاوا فراخوانی شده)+ تبلیغ لایت باکس + پاپ اپ تبلیغاتی= فرار کاربر از سایت = بارگزاری کند صفحات= ناراحتی عمو گوگل = عدم پیشرفت

شما همه فاکتور های لازم رو دارین :|

سلام . ممنونم ازتون که از سایت دیدن کردید و مشگلات رو گفتید . من الان پاپ آپ رو برداشتم. بنر ها و لایت باکس هم بر میدارم

به نظرتون الان سرعت لود سایت خیلی کمه ؟ چون برای من خوب بالا میاد

البته دوتا از بنر هایی که گذاشتم وابسته به شبکه تبلیغاتی " ای‌نتورک هستش " که خیلی از سایت های بزرگ رو میبینم بنر های این شبکه رو برای کسب درامد داخل سایت گذاشتن

ولی من پاپ اپ و لایت باکس رو بر میدارم :unsure:

لینک به ارسال

در مورد تبلیغات رو فرمودند بجز اون سایبتتون متا تگهای اصلی description و keywords رو نداره و کتابخانه جی کوئری رو هم که سنگینترین اسکریپتونه دو بار فراخوانی کرده

بنرهای پاپ آپ و مدال (لایت باکس) رو هم اگر نخواهید بردارید لااقل می شه با کوکی ها جوری مدیریتش کرد که برای هر خواننده فقط یکبار باز بشه

سرعت سایتتون به نسبت حجمش بد نیست و قالبتون تقریبا سبکه ولی سئو نیست

لینک به ارسال

در مورد تبلیغات رو فرمودند بجز اون سایبتتون متا تگهای اصلی description و keywords رو نداره و کتابخانه جی کوئری رو هم که سنگینترین اسکریپتونه دو بار فراخوانی کرده

بنرهای پاپ آپ و مدال (لایت باکس) رو هم اگر نخواهید بردارید لااقل می شه با کوکی ها جوری مدیریتش کرد که برای هر خواننده فقط یکبار باز بشه

سرعت سایتتون به نسبت حجمش بد نیست و قالبتون تقریبا سبکه ولی سئو نیست

سلام اقا استا ممنونم ازتون هیچ وقت لطف شمارو فراموش نمیکنم

متا تگهای اصلی description و keywords تو افزونه all In one SEO

بودش ولی از وقتی افزونه Yoast SEO رو نصب کردم جایی رو نداشت من متا تکهای اصلی رو وارد کنم برای همینه که من این متا رو ندارم ولی تو افزونه سو ALL IN ONE SEO این امکان رو داشت و من وارد کرده بودم . به نظرتون افزونه ای هست برای وارد کردن این متا ها و یه افزونه دیگه برای بهتر کردن سرعت سایت ؟

بازم ممنونم که دارید کمکم میکنید

لینک به ارسال

ببینید با اون دو تا تگ هم قالبتون سئو نمیشه اونها مشخص ترین موردش هستند در ضمن وارد کردن این متاها به صورت ثابت درست نیست و باید به صورت داینامیکی برای هر مطلبی فراخور اون مطلب ایجاد بشند تا بتونند اون مطلب رو به درستی به گوگل معرفی کنند من خودم از افزونه هیچ وقت استفاده نمی کنم و برای همه مشتری هام کدنویسش می کنم ولی yoast هم باید این بخش رو داشته باشه (احتمالا توی بخش ارسال مطلب جزو فیلدهای زیر مطلب باشه)

کارهای دیگه ای هم قالبتون داره که اگر بتونید کد نویسی کنید می شه با راهنمایی و کمی صبر و حوصله خودتون هم انجامش بدید و قالبتون رو خودتون بهینه سازی کنید

لینک به ارسال

ببینید با اون دو تا تگ هم قالبتون سئو نمیشه اونها مشخص ترین موردش هستند در ضمن وارد کردن این متاها به صورت ثابت درست نیست و باید به صورت داینامیکی برای هر مطلبی فراخور اون مطلب ایجاد بشند تا بتونند اون مطلب رو به درستی به گوگل معرفی کنند من خودم از افزونه هیچ وقت استفاده نمی کنم و برای همه مشتری هام کدنویسش می کنم ولی yoast هم باید این بخش رو داشته باشه (احتمالا توی بخش ارسال مطلب جزو فیلدهای زیر مطلب باشه)

کارهای دیگه ای هم قالبتون داره که اگر بتونید کد نویسی کنید می شه با راهنمایی و کمی صبر و حوصله خودتون هم انجامش بدید و قالبتون رو خودتون بهینه سازی کنید

سلام اقا استاد. واقعا ازتون ممنونم خیلی شرمنده کردید منو

بله درسته تو ارسال مطلب یه قسمت هست برای وارد کردن کلمات متا

که من همیشه اون قسمت رو وارد میکنم البته از وقتی که افزونه yoast رو نصب کردم

و از این به بعد هم دنبال اموزش های سو قالب هستم که با اموزش هایی که یاد میگیرم گام به گام قالب رو سو کنم. واقعا ازتون ممنونم شما خیلی به منو خواهرم کمک کردید .خیلی ممنونم ازتون.

لینک به ارسال

توی فوتر سایتتون کتابخانه جی کوئری فراخوانی شده

یکبار هم توی هدر جی کوئری خود وردپرس لینکش رو داره از فوترتون اسکریپت معرفی jquery رو بردارید

لینک به ارسال

این متا تگ هم نمی دونم افزونه براتون ساخته یا تو کدهای اصلی قالبه

<meta name="robots" content="noodp"/>

ولی اشتباهه و باید

<meta name="robots" content="INDEX, FOLLOW"/>

باشه و خیلی هم مهمه چون مدیریت دسترسی رباتها با همین تگه

http://www.robotstxt.org/meta.html

لینک به ارسال

این متا تگ هم نمی دونم افزونه براتون ساخته یا تو کدهای اصلی قالبه

<meta name="robots" content="noodp"/>

ولی اشتباهه و باید

<meta name="robots" content="INDEX, FOLLOW"/>

باشه و خیلی هم مهمه چون مدیریت دسترسی رباتها با همین تگه

http://www.robotstxt.org/meta.html

اقا استاد این متارو باید کجا عوض کنم ؟ چون من نمیدونم این قسمت اصلا کجا هست

ویرایش شده توسط _ sahar
لینک به ارسال

اقا استاد این متارو باید کجا عوض کنم ؟ چون من نمیدونم این قسمت اصلا کجا هست

اصلا اقا استاد اگه میخایید تو خصوصی براتون رمز عبور و لینگ وارد شدن به وردپرس رو تو خصوصی براتون ارسال کنم تا با دید بهتر بتونید ببینید

لینک به ارسال

منکه بعید می دونم براتون مقرون به صرفه باشه خودم برم ولی راهنماییتون می کنم خودتون برید از صفحه سورس کد بگیرید و متایی رو که گفتم پیدا کنید بعد افزونه هاتون رو یکی یکی غیر فعال کنید و دوباره سورس کدتون رو چک کنید تا متا حذف بشه و مشخص شه از کجا داره ساخته می شه

لینک به ارسال

منکه بعید می دونم براتون مقرون به صرفه باشه خودم برم ولی راهنماییتون می کنم خودتون برید از صفحه سورس کد بگیرید و متایی رو که گفتم پیدا کنید بعد افزونه هاتون رو یکی یکی غیر فعال کنید و دوباره سورس کدتون رو چک کنید تا متا حذف بشه و مشخص شه از کجا داره ساخته می شه

ممنونم اقا استاد

کد سورس رو به دست اوردم . الان افزونه هارو غیر فعال میکنم دونه دونه تا ببینم مشگل از کدومش هستش

ویرایش شده توسط _ sahar
لینک به ارسال

من همه افزونه هارو دونه به دونه غیر فعال کردم و صفحه سورس رو هر بار بعد از غیر فعال سازی افزونه رفرش کردم ولی متاسفانه هیچ تغییری نکرد !!! وقتی افزونه yoast غیر فعال کردم کلا کد متا و یه سری کد های دیگه که مربوط به افزونه yoast بود حذف شده بود و اون کد متا هم داخل افزونه yoast بوده

صفحه اول سورس سایت کد متا اینجوری هستش

meta name="robots" content="noodp"/>

ولی صفحه دوم سورس سایتم

کد متا اینجوری نشوته شده !!!

<meta name="robots" content="noindex,follow,noodp"/>

:(

ویرایش شده توسط _ sahar
لینک به ارسال

صفحه داخلی مطالب (پیوند یکتاشون) مهمه که درست باشه افزونه yoast احتمالا براش توی ادمین تنظیماتی داره که باید انجامش بدید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...