medil0ne

آمار نشون داده نمیشه

2 پست در این موضوع قرار دارد

سلام.

من از افزونه‌ی جتپک استفاده می‌کنم.

توی این سایت

www.aalachigh.ir

حالا دو روز می‌شه با این‌که تو آمارگیرهای دیگه مثل موتیگو و گوگل آنالیتیک، بازدید دارم،اما توی داشبورد مدیریت وردپرس که توسط قسمت stats از افزونه‌ی jetpack،آمار رو نشون می‌ده،آماری نیست.

دو روز شده آماری نداده.

باید چه کنم به نظرتون.

مورد می‌تونه از کجا باشه؟

مرسی

75035128732719039078.jpg

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کلا افزونه های آمارگیری وردپرس کمی مشکل دار هستن و دقت لازم رو ندارن. بهترین چیز همون گوگل آنالیتیک هست(خود سایت منظورم هست).

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط miraziz
      سلام. دوستان من افزونه آماره وردپرس را چند سالی است استفاده می کنم و مشکلی نداشتم. حدود ده روز قبل به مشکل برخوردم. وقتی می خواهم آمار را نگاه کنم کلا در لودینگ میمونه. مانند عکس زیر. برای شما هم چنین مشکلی وجود دارد؟ از چی میتونه باشه؟

• توسط ZaRaTaN_0
      سلام خدمت اساتید بزرگ.

بنده تازه کار با وردپرس رو شروع کردم  و سایتی با قالب تک صفحه ای در اختیار دارم و چون کار ما تبلیغات هستش افزونه های آمار سایت رو دیدم اما همگی فقط امار بازدید رو نشون میدن

سوالی که دارم اینه ک آیا افزونه ای هستش که نشون بده بازدید کننده داخل صفحه روی چه لینکی یا بنر یا قسمتی کلیک میکنه  ؟!
      عرض کردم بخاطر تبلیغاتی بودن سایت بسیار حائز اهمیت هستش که بازدیدکننده روی چه لینکی بیشتر کلیک میکنه

و براش جذابیت داره  و  بنابر اون امار بر روی بقیه لینک های برای جذاب تر شدن بیشتر کار بشه.

متاسفانه بعد از دو روز گشت و گذار چیزی پیدا نکردم خیلی ممنون که وقت گذاشتید .
    • توسط H.jodat

بجای تصویر شاخص مطلبی که با جت پک به اشتراک گذاشتم اینو تو فیس و گوگل پلاس نشون میده 
      تو لینکدین همون مطلب رو به اشتراک میذارم درست تصویر خودش رو نشون میده 
    • توسط omidextra
      سلام دوستان
      میخواستم بدونم سایت وبگذر امار دقیق سایت ما رو میده یا نه 
      سایت من بعضی اوقات افراد انلاینش به ۳۰ نفر هم میرسه برای همین فکر کنم اشتباه باشه اینم آدرس سایتمه
      mobolight.ir
    • توسط bia2software
      سلام این ارور چه جوری میشه حل کرد ؟
      عکسشو اتچ کردم
      bia2software.ir
      با سپاس