• اطلاعیه ها

• Saeed Fard

حمایت وردپرس پارسی از همایش آینده وب و موبایل   19/04/74

چهارم و پنجم اسفند ماه 1395، همایش آیندهٔ وب و موبایل ایران با حمایت سازمان فناوری اطلاعات در مرکز همایش‌های شهید قندی برگزار خواهد شد. این همایش یک رویداد ۲ روزه است که در آن پیشتازان صنعت وب و موبایل از تکنولوژی‌های روز دنیا در این حوزه‌ها سخن می‌گویند به طوری که این همایش پنجره‌ای به چشم‌انداز آینده‌ٔ وب و موبایل در جهان، و همچنین راهنمایی برای تصمیم‌گیران، تصمیم‌سازان و متخصصان ایرانی است.   فرصت‌هایی که FOWM#  برای شما خلق خواهد کرد: آشنایی با تکنولوژی‌های آینده‌ساز وب و موبایل شرکت در مباحث چالشی درباره وب و موبایل ارتباط و شبکه‌سازی با “قله‌های وب و موبایل” موقعیت‌های کاری، هم‌تیمی‌های جدید دریافت گواهی شرکت در همایش دو روز به‌یادماندنی سرشار از شگفتی   شرکت‌کنندگان در این همایش ضمن آشنایی با فناوری‌های آینده‌ساز وب و موبایل، شرکت در مباحث چالشی و ارتباط با بزرگان وب و موبایل ایران، می‌توانند موقعیت‌های کاری و هم‌تیمی‌های جدید برای کسب‌وکار خود بیابند. این همایش برای طراحان و توسعه‌دهندگان وب‌سایت و موبایل، مدیران ارشد سازمان‌ها، صاحبان کسب‌وکارهای کوچک و متوسط، دانشجویان و علاقه‌مندان دارای نکات آموزشی و جذاب خواهد بود.   مجید علوی‌زاده، دبیر همایش آیندهٔ وب و موبایل که سابقه اجرای چند همایش و سمینار مرتبط را دارد، اعلام کرد: جمعی از بهترین‌ها و پیشروان این دو حوزه در ایران با ارائه‌های تخصصی خود، چشم‌انداز آینده این صنعت‌ها را به شرکت‌کنندگان عرضه خواهند کرد.   در هر یک از روزهای برگزاری همایش، یک پنل تخصصی در مورد یکی از موضوع‌های مهم این حوزه نیز برگزار خواهد شد و دست‌اندرکاران به بحث و تبادل نظر خواهند پرداخت و در پایان، به شرکت‌کنندگان گواهی حضور در همایش اعطا خواهد شد.   ثبت نام در مهمترین رویداد صنعت وب و موبایل ایران تا پایان بهمن ماه ۹۵ امکان پذیر خواهد بود، برای ثبت نام و یا کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این رویداد و آشنایی با موضوعات و سخنرانان به آدرس http://conf.wsschool.org/fowm مراجعه نمایید.   کاربران وردپرس پارسی می‌توانند با استفاده از کد wp-parsi از مبلغ ۴۰ هزار تومان تخفیف در ثبت نام برخوردار شوند.
medil0ne

آمار نشون داده نمیشه

2 پست در این موضوع قرار دارد

سلام.

من از افزونه‌ی جتپک استفاده می‌کنم.

توی این سایت

www.aalachigh.ir

حالا دو روز می‌شه با این‌که تو آمارگیرهای دیگه مثل موتیگو و گوگل آنالیتیک، بازدید دارم،اما توی داشبورد مدیریت وردپرس که توسط قسمت stats از افزونه‌ی jetpack،آمار رو نشون می‌ده،آماری نیست.

دو روز شده آماری نداده.

باید چه کنم به نظرتون.

مورد می‌تونه از کجا باشه؟

مرسی

75035128732719039078.jpg

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

کلا افزونه های آمارگیری وردپرس کمی مشکل دار هستن و دقت لازم رو ندارن. بهترین چیز همون گوگل آنالیتیک هست(خود سایت منظورم هست).

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط omidextra
      سلام دوستان
      میخواستم بدونم سایت وبگذر امار دقیق سایت ما رو میده یا نه 
      سایت من بعضی اوقات افراد انلاینش به ۳۰ نفر هم میرسه برای همین فکر کنم اشتباه باشه اینم آدرس سایتمه
      mobolight.ir
    • توسط bia2software
      سلام این ارور چه جوری میشه حل کرد ؟
      عکسشو اتچ کردم
      bia2software.ir
      با سپاس

• توسط neda411
      سلام یکی از افزونه هایم شرتکدش اینه :[mycred_affiliate_id]
      که برای استفاده باید به این صورت بیاد :
      http://hamrahna.com/?mref=[mycred_affiliate_id] یعنی ابتدا لینک سپس  ?mref= و در نهایت شرت کد
      آدرس اکو به این صورته:

echo do_shortcode( '[mycred_affiliate_id]' ); حالا من میخوام این اکو را در قسمت شرینگ جت پک استفاده کنم که کدش به این شکله
      class Share_Telegram extends Sharing_Source { public $shortname = 'telegram'; public function __construct( $id, array $settings ) { parent::__construct( $id, $settings ); } public function get_name() { return __( 'Telegram', 'jetpack' ); } public function process_request( $post, array $post_data ) { // Record stats parent::process_request( $post, $post_data ); $telegram_url = esc_url_raw( 'https://telegram.me/share/url?url=' . rawurlencode( $this->get_share_url( $post->ID ) ) . '&text=' . rawurlencode( $this->get_share_title( $post->ID ) ) ); wp_redirect( $telegram_url ); exit; } public function get_display( $post ) { return $this->get_link( $this->get_process_request_url( $post->ID ), _x( 'Telegram', 'share to', 'jetpack' ), __( 'Click to share on Telegram', 'jetpack' ), 'share=telegram' ); } function display_footer() { $this->js_dialog( $this->shortname, array( 'width' => 450, 'height' => 450 ) ); } } هر جور بلد بودم تست کردم اما اررور میده
      چکار کنم ممنونم
      در نهایت خلاصه:
      لینک شرکردن مطلب با جت پک در تلگرام به این صورته:
      https://telegram.me/share/url?url=hamrahna.com/1029
      میخوام به این صورت بشه:
      https://telegram.me/share/url?url=hamrahna.com/1029?mref=hamrah_n
      که hamrah_n ساخته شده توسط اون شرت کد است

به کسی که بتونه کمک کنه هزینه مورد نیازش را میدم
    • توسط runy
      سلام
      من افزونه جت پک را به خاطر امکاناتی که همه دریک افزونه داشت ،نصب کردم.
      حالا به این مشکل برخودم که تمام تصاویرم را می خواد از روی wordpress.com که متاسفانه فیلتر است نشان بده ، که نمیده.
      چطور باید تنظیم کنم که تصاویرم را از روی هاستم نشون بده ؟
    • توسط S A J J A D
      سلام به همه دوستانی وردپرسی بعد از مدت هاااا دوباره اومدیم به انجمن
      چند (6-7) ماهه که سایتی رو بالا اوردم با موضوع اس ام اس ، که البته فقط به اس ام اس تکیه نکردیم و بخش های مثل عکس های خنده دار و همچنین کلیپ ها روی اوردیم ، 1-2 ماه پیش آمار سایت خوب داشت رشد می کرد و ب 1500 آی پی رسیده بود الان چند وقتیه شاید تقریبا 1 ماه بازدید سایت خیلی افت کرده یعنی جوری شده به 500 آی پی هم بزور میرسه ، ممنون میشم اساتید راهنمایی کنند که مشکل از چی می تونه باشه ، در ضمن یه نکته هم در مورد پستا بگم که هیچ تغییری در روش پست زدن عوض نشده ، یعنی همون جوری که بازدید بالا بوده ، همون جوری مطالب زده شده (نیمه اختصاصی)
      ممنون