GMan

ایندکس شدن پست و عکس داخل اون بهتره یا فقط پست بدون عکس؟؟؟

4 پست در این موضوع قرار دارد

سلام و عرض ادب

یه سوال

من برای عکسهای سایتم از زمینه دلخواه استفاده می کنم و بر اساس تنظیمات سایت مپ، عکسها داخل سایت مپ نیست و در نتیجه مستقیما ایندکس نمیشن؛

خلاصه اینکه پستها، تگها و ... ایندکس میشن؛ اما عکسها نه!!

سوال اول اینکه زمینه دلخواه بودن عکسها باعث میشه اونها ایندکس نشن؟؟ یا داخل سایت مپ نبودنشون؟؟

و دوم اینکه آیا نیازی هست پیگیر ایندکس شدن عکسها باشم؟؟ یا اینکه نه تمرکزمون روی همون پست ها باشه؟؟؟ چون سایت ما گالری عکس نیست که بخوایم روی عکسها وقت بگذاریم

ممنون و سپاسگزار

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام دوست من

ببینید ایندکس شدن عکس ها منوط به داشتن ویژگی alt و title هست و اگر این ویژگی ها رو داشته باشند خیلی سریع تر ایندکس می شند به سایت مپ هم ربط داره

اما خب ایا ایندکس عکس ها تاثیری هم داره؟

بله چرا تاثیر نداشته باشه

شما میتونین ورودی های زیادی نیز از این طریق بگیرین یعنی اگر شما ویژگی alt رو بر روی یک عکس روی x تنظیم کرده باشین با سرچ کردن کلمه x عکس شما در بخش images گوگل به نمایش خواهد امد و از این راه کاربر از سایت شما بازدید خواهد کرد.

شما میتونید به همه عکس هایی که تو سایتتون هست alt و title بدین به صورت اتوماتیک

این پست رو لطفا بخونین:

http://www.masterweb.ir/469/add-alt-and-title-in-wordpress/

یاعلی.

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ببینید الان من عکسها رو ریدایرکت کردم به خود پست و تنظیم کردم که عکسها داخل سایت مپ نباشن

حالا اگه بذارم عکسها داخل سایت مپ بیان یه همچین آدرسی خواهند داشت:

Ex.ir/post-title/image-name

که از طریق این آدرس، عکس مورد نظر داخل سایت نشون داده میشه بدون هیچ محتوای دیگه ای

حالا چون من عکسها رو به پست شون ریدایرکت کردم، می ترسم گوگل محتوای این آدرس ها رو کپی پست هام در نظر بگیره و در نتیجه هر دو مورد رو حذف کنه

راهنمایی؟؟ :rolleyes:

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یه سئوکار حرفه ای هست که راهنمایی کنه لطفا؟؟

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط sina-monfared
      سلام 
      در بخش دسته بندی محصولات؛ امکان استفاده از ابزار های ویرایش مربوط به این قسمت حذف شده است که در تصویر مشخص کرده ام.
      ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

• توسط mr.meysam
      سلام
      وقت بخیر
      من روی وردپرس از قالب گود نیوز استفاده میکنم ولی امروز متوجه شدم که از هر تصویر حدود 18 تا سایز دیگه هم میسازه 
      چطور میتونم جلوی این کارو بگیرم؟
      حالا چطور میتونم اینا رو حذف کنم؟
      سایز هایی که میسازه اینا هستن
      120*76
       150*150
      180*120
      190*122
      220*140
      265*168
      274*173
      278*202
      284*180
      300*168
      308*192
      373*270
      45*35
      475*342
      567*365
      610*365
      90*60
      95*64
      سلام
      میشه بگید چطوری میتونم سایت وردپرس خودم رو در هنگام جستجو به این شکل در بیارم!
      عکس رو در زیر قرار دادم لطفا ببینید!

• توسط abolfazlkh6
      سلام من سایتم چندوقته بالا نمیاد الان که از پشتیبان سایت پرسیدم گفت این مشکلای زیر وجود دارن کسی میتونه حلش کنه؟
      PHP Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_escape_string() in /home/chahgavi/public_html/wp-content/themes/barad/functions.php:60 Stack trace: #0 /home/chahgavi/public_html/wp-settings.php(426): include() #1 /home/chahgavi/public_html/wp-config.php(90): require_once('/home/chahgavi/...') #2 /home/chahgavi/public_html/wp-load.php(37): require_once('/home/chahgavi/...') #3 /home/chahgavi/public_html/wp-blog-header.php(13): require_once('/home/chahgavi/...') #4 /home/chahgavi/public_html/index.php(17): require('/home/chahgavi/...') #5 {main} thrown in /home/chahgavi/public_html/wp-content/themes/barad/functions.php on line 60  
    • توسط taromir
      سلام من وقتی اسم سایتم رو تو جستو جو سرچ می کنم به این صورت نمایش داده میشه

ولی می خوام به این صورت نمایش داده بشه 

چیکار باید بکنم لطفا زودتر راهمایی کنید