رفتن به مطلب

ایندکس شدن پست و عکس داخل اون بهتره یا فقط پست بدون عکس؟؟؟

GMan

پست های پیشنهاد شده

سلام و عرض ادب

یه سوال

من برای عکسهای سایتم از زمینه دلخواه استفاده می کنم و بر اساس تنظیمات سایت مپ، عکسها داخل سایت مپ نیست و در نتیجه مستقیما ایندکس نمیشن؛

خلاصه اینکه پستها، تگها و ... ایندکس میشن؛ اما عکسها نه!!

سوال اول اینکه زمینه دلخواه بودن عکسها باعث میشه اونها ایندکس نشن؟؟ یا داخل سایت مپ نبودنشون؟؟

و دوم اینکه آیا نیازی هست پیگیر ایندکس شدن عکسها باشم؟؟ یا اینکه نه تمرکزمون روی همون پست ها باشه؟؟؟ چون سایت ما گالری عکس نیست که بخوایم روی عکسها وقت بگذاریم

ممنون و سپاسگزار

لینک به ارسال

سلام دوست من

ببینید ایندکس شدن عکس ها منوط به داشتن ویژگی alt و title هست و اگر این ویژگی ها رو داشته باشند خیلی سریع تر ایندکس می شند به سایت مپ هم ربط داره

اما خب ایا ایندکس عکس ها تاثیری هم داره؟

بله چرا تاثیر نداشته باشه

شما میتونین ورودی های زیادی نیز از این طریق بگیرین یعنی اگر شما ویژگی alt رو بر روی یک عکس روی x تنظیم کرده باشین با سرچ کردن کلمه x عکس شما در بخش images گوگل به نمایش خواهد امد و از این راه کاربر از سایت شما بازدید خواهد کرد.

شما میتونید به همه عکس هایی که تو سایتتون هست alt و title بدین به صورت اتوماتیک

این پست رو لطفا بخونین:

http://www.masterweb.ir/469/add-alt-and-title-in-wordpress/

یاعلی.

لینک به ارسال

ببینید الان من عکسها رو ریدایرکت کردم به خود پست و تنظیم کردم که عکسها داخل سایت مپ نباشن

حالا اگه بذارم عکسها داخل سایت مپ بیان یه همچین آدرسی خواهند داشت:

Ex.ir/post-title/image-name

که از طریق این آدرس، عکس مورد نظر داخل سایت نشون داده میشه بدون هیچ محتوای دیگه ای

حالا چون من عکسها رو به پست شون ریدایرکت کردم، می ترسم گوگل محتوای این آدرس ها رو کپی پست هام در نظر بگیره و در نتیجه هر دو مورد رو حذف کنه

راهنمایی؟؟ :rolleyes:

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...